Detailing – Gdańsk – CAR'S SPA

Postprzez piterix » 23 gru 2013, 20:15

CAR'S SPA AUTO DETAILING
No.1 PROFESSIONAL CAR CARE

UL. TRAKT ŚW. WOJCIECHA 337
80-001 GDAŃSK

Mobile: 882-05-57-57, 884-86-74-37
http://www.cars-spa.pl
biuro@cars-spa.pl
Godziny otwarcia: PON-PT 9-17
SOBOTA 10-15


Detailing CZ. 1

Moja mazda ma już swoje lata (2007r), ale u mnie od kilku miesięcy i traktuję ją jak nową… Tylko, że tak jakoś jak nowa nie wygląda. Najbardziej denerwują mnie rysy przy klamkach… ale i wgniotki – 9 sztuk, i ogólne zarysowania to tu – to tam. Niby nic takiego, niby płytkie, nie groźne – ale za każdym razem przypominają mi o tej nieznanej historii mojego auta.

I tu zupełnie przypadkiem pojawiła się oferta auto detailingu – a cóż to takiego? Poszperałem w internecie, poczytałem, zadzwoniłem i kupiłem podstawowy detailing w Car’s spa w Gdańsku. Dodatkowo umówiłem się na usunięcie rys za dodatkową opłatą.

Na miejscu w Car’s spa okazało się, że rysy mimo, że bardzo cienkie – są głębokie, trzeba zamówić lakier każdą z nich potraktować z osobna i potrwa to wraz z usługą detailingu minimum 2 dni. Zaoferowano mi samochód zastępczy i inny termin.

W sobotę rano, pojechałem do tego spa, dostałem auto zastępcze. Wcześniej zostałem poinformowany telefonicznie, że jak kilka osób na raz będzie się zajmować moim autem, to użyją suszarek do lakieru i zdążą w jeden dzień. No to super.

Do wykonania = usunięcie rys + pakiet Royal Detail:


Royal Detail
• mycie felg i opon z użyciem żelu o neutralnym pH i zestawem specjalistycznych pędzelków z naturalnego włosia,
• dekontaminacja, czyli glinkowanie całego lakieru,
• usuwanie za pomocą metody detailingowej opiłków metali wbitych w lakier,
• ręczne osuszenie auta za pomocą ręczników z mikrofibry Prima Paradise,
• lakier oczyszczany za pomocą Zymol HD-Cleanse Professional,
• nałożenie naturalnego wosku Zymöl Vintage na wszystkie elementy lakierowane – ochrona lakieru przed wpływem czynników zewnętrznych, nadanie mu głębi i blasku,
• zabezpieczenie opon za pomocą Zymöl Tyre,
• zabezpieczenie zewnętrznych plastików za pomocą niemieckiego preparatu Plast Star,
• czyszczenie szyb i lusterek oraz zabezpieczenie ich wysokiej klasy powłoką hydrofobową, która poprawia widoczność i bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach,
• czyszczenie, polerowanie i zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi powierzchni metalowych i chromowanych z użyciem preparatów Mothers Mag & Aluminium.

Ponadto sprawdzenie dlaczego woda zabiera się w bagażniku.

Okazało się, że niestety wszystkie otwory odpływowe mam zapchane, i trzeba było je przetkać – podobno konserwacja którą mi zrobiono (gdzieś indziej) znowu je za chwilę zatka, dlatego woda w bagażniku dalej będzie się zbierać…
Przez to przetykanie otworów zeszło niestety tyle czasu, że trzeba będzie dokończyć usuwanie rys w nowym roku. Na razie zapłaciłem część dopłaty za usunięcie rys – zaznaczam, że korzystam z cen promocyjnych – bo firma jest nowa na rynku i chce zdobyć klientów.

Samochód podobno jest pokryty czymś jeszcze, co ma się wchłonąć w lakier, żeby potem można było lepiej polerować nie niszcząc lakieru… czy coś takiego – dokładnie co i jak było wykonane dopiszę – jak przyjdzie mail z cars spa.


Zaproponowano mi też za dopłatą wyciągnięcie wgnieceń – myślę o tym…

Tu gdyby ktoś chciał skorzystać z ich usług, a jest z trójmiasta lub okolic:

http://www.cars-spa.pl/studio-cars-spa/

MAZDA Przed
oraz
MAZDA Po usłudze profesjonalnego detailingu wraz z dopłatą za usunięcie rys:
Załączniki
P1230794.JPG
P1230793.JPG
P1230792.JPG
P1230787.JPG
P1230784.JPG
P1230782.JPG
P1230780.JPG
P1230774.JPG
P1230776.JPG
P1230779.JPG
P1240198.JPG
P1240203.JPG
P1240205.JPG
P1240208.JPG
P1240209.JPG
P1240214.JPG
P1240216.JPG
P1240192.JPG
P1240190.JPG
P1240196.JPG
Ostatnio edytowano 6 lut 2016, 19:53 przez Szyna, łącznie edytowano 3 razy
Powód: Poprawienie tytułu.
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2013, 08:51
Posty: 35
Skąd: Gdynia
Auto: Mazda 6, 1.8, 2007. Wcześniej Mazda 626 2.0D 1991r. – pierwszy właścicel, blachy posypały się całkowicie w 2011r.

Postprzez marwol » 23 gru 2013, 20:39

Czyli ten cały royal detailing to umyli, wyglinkowali i nawoskowali Ci auto?
I cena 300-900zeta... w Białymstoku za 350zł masz to samo plus polerka, mycie wnęk i mycie szyb od środka :) te same środki, chłopak doświadczony i nie musi promo cen robic :)

Tapatalk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sie 2013, 20:19
Posty: 422 (2/4)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda3 MPS BK '08

Postprzez mysiak » 27 gru 2013, 00:59

coś kiepsko to im wyszło, albo ja mam błędne wyobrażenia albo fotki nie oddają efektu
Power is nothing without control
http://www.4kolkaszczescia.pl
Forumowicz
 
Od: 11 wrz 2010, 21:02
Posty: 995 (1/11)
Skąd: pomorskie
Auto: Outlander

Postprzez piterix » 29 gru 2013, 00:51

Moim zdaniem wyszło im faktycznie kiepsko – sam sobie tak potrafię przez 3 godzinki umyć i nawoskować auto... nie zostawiając maziajów na lusterku i nielakierowanych czarnych elementach wokół drzwi, nie licząc jakiegoś białego pyłu (podobno z polerowania) w szczelinach.
Dopłacałem za usunięcie rys – lakierowanie. Lakierowania oczywiście nie było – brak czasu przez zatkane otwory odpływowe którymi się zajęto i niechęć do lakierowania bo miernik grubości lakieru pokaże, że było robione (co mi kompletnie nie przeszkadza) Rysy być może są mniej widoczne, ale nie jestem pewien czy to efekt placebo czy wosku.
4 stycznia idzie do poprawki i zobaczymy jak będzie... bo jak na razie – to ani detailing, ani usuwanie rys...


EDIT:
4 stycznia były problemy z samochodem zastępczym i ilością niezbędnego personelu w Spa żeby robić auto.
11 stycznia – niestety zawalił się sufit podwieszany w CARS SPA i prąd się wyłączył...

kolejny termin wizyty prawdopodobnie 18.01.2014.

Tymczasem po niefortunnym parkowaniu, mam nową rysę i wgniotę na tylnym błotniku...

EDIT:
termin 1 luty odwołany z powodu choroby dziecka.
Kolejny termin – drugi tydzień czekam na telefon...

EDIT:
1 marca udało się... ale nie do końca:
– przepolerowano rysy, jedna się rozwarstwiła...
– na głębsze zarysowania położono lakier,
Kolejne polerowanie, usuwanie rys ze zderzaków i usuwanie hologramów 22 marca i zobaczymy. Nie wrzucam zdjęć bo... efekty są dwojakie i lepiej i gorzej więc poczekajmy do końca.
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2013, 08:51
Posty: 35
Skąd: Gdynia
Auto: Mazda 6, 1.8, 2007. Wcześniej Mazda 626 2.0D 1991r. – pierwszy właścicel, blachy posypały się całkowicie w 2011r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki