Japan Service Gdynia

Postprzez lukib84 » 15 maja 2017, 10:28

Japan Service
ul. Hutnicza 1
81-212 Gdynia
http://japanservice.pl

Czy ktoś już korzystał z usług tego serwisu i może się wypowiedzieć?
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 15 lip 2014, 13:47
Posty: 19 (1/1)
Skąd: GPU
Auto: Mazda6 GY LF-DE '07 AT

Postprzez MyaS » 15 sie 2017, 22:17

Podbijam temat.

Czy znajdują się tutaj jacyś zadowoleni klienci z tego serwisu? :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 cze 2017, 21:29
Posty: 115 (0/3)
Skąd: 3miasto
Auto: Mazda 3 BK, 07r.
2.0 LF – 150KM

Postprzez dobrzyn22 » 12 wrz 2017, 11:57

Ja miałem okazję skorzystać z usług 2x – przy okazji wymiany łożysk przód, oraz tarcz i klocków ( to akurat przy okazji wymiany opon ).

Po odbiorze 1 – na moje pytanie o firmę wymienionego łożyska, powiedziano mi " japońskie " <oczy>
Po odbiorze 2 – po wyjeździe na obwodnicę telepało autem jak głupie – po dojeździe do domu okazało się, że do przykręcenia tarczy wykorzystano śruby, które wystawały poza płaszczyznę przylegania felgi...

Co do wymiany opon – skorzystałem z ich oferty, którą wystawili na groupon – pomimo umówionej godziny wymiany czekałem ok.1,5 godz (sami przyznali,że się przeliczyli z ilością chętnych...ale to już nie mój problem.

Także generalnie trudno mi ich polecić
moja M3 SPRZEDAM: sprężyny zawieszenia przód Mazda3 BM/BN 2017r, oryginał
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 21 cze 2009, 16:38
Posty: 5151 (19/65)
Skąd: Gdynia PL/ Norwegia
Auto: M3 BN 2.0b. 2017r
było M6 2.0 mzrcd '06

Postprzez MyaS » 14 sie 2018, 10:16

Ja generalnie z tymi ćwokami miałem przygodę która trwała 1,5 miesiąca.

Niestety jeszcze się nie zakończyła bo oddano mi samochód z wgniecionym elementem, co będzie poprawiane na ich koszt metodą bez lakierowania.

W wolnej chwili jak będę miał czas opiszę jak wygląda u nich "fachowość" wykonywanych usług i podejście do klienta.

Muszę ogarnąć dłuższą chwilę bo z tego można napisać książkę.

W każdym razie już teraz przestrzegam. Choćby wam broń do skroni przykładali, nie oddawajcie tam swojego samochodu!
Lepiej zostawić u pobliskiego Pana Miecia w garażu.

Jednym krótkim zdaniem.

Najgorszy warsztat z jakim miałem do czynienia w okresie 10 lat od kiedy użytkuję samochody i nie dajcie się złapać na pięknie zaprojektowaną stronę internetową i rzewne opisy jacy to oni nie są zajebiści.

Dno i metr mułu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 cze 2017, 21:29
Posty: 115 (0/3)
Skąd: 3miasto
Auto: Mazda 3 BK, 07r.
2.0 LF – 150KM

Postprzez Chlejus » 14 maja 2021, 13:10

uważam że są ok, w sensie takim że nie naciągają. Byłem u nich pierwszy raz, bo mam problem z moją mazdą, bo gaśnie mi z niewiadomych przyczyn.
Zrobili diagnostykę i wyczyścili EGR myśląc że to jest powodem. Jak się okazało że jednak nie to nie skasowali mnie za kolejne parę dni diagnostyki auta, a mogli wciskać kit że to, że tamto.

Jak chodzi o ich kompetencje to ciezko mi powiedzieć, problem mojego auta jest badziej zlożony niż kocioł bałkański i póki co nikt sobie nie poradził.
Początkujący
 
Od: 7 maja 2020, 13:12
Posty: 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki