Mechanika, Elektryka – Bronisze – Auto Jaksa

Postprzez mdpk » 31 mar 2009, 20:57

zdecydowałem się na wymianę silnika w tym serwisie z komleksową usługą tzn. zakupu niezbędnych części, itp.,itd. Jestem zadowolony z wykonanej pracy, autko pracuje bez zastrzeżeń.
Polecam i pozdrawiam cały serwis.
_____________
pozdrawiam
Mariusz
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 10 maja 2008, 21:33
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Auto: 6 2.0 MZR-CD 143KM kombi

Postprzez Riki » 2 kwi 2009, 00:33

Wczoraj przy okazji zmiany ogumienia na letnie, w "szóstce" zauważyłem pękniętą, gumową osłonę przegubu... jako, że auto dziś już pojechało sobie w góry naprawa musiała zostać przeprowadzona możliwie jak najszybciej. I udało się... :) teraz ze spokojną głową i bez zbędnego bagażu niemiłych doświadczeń właściciel przez trzy tygodnie pokonuje bezszelestnie górskie serpentyny.. dziękuję bardzo Panowie :)
mazparts.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 29 sty 2004, 21:48
Posty: 5584 (2/3)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE KL '94

Postprzez tomahawk » 2 kwi 2009, 09:42

Wczorajsza wymiana full rozrządu, zgodnie z planem i miłą niespodzianka przy wystawianiu rachunku :D , dziękuję p. Jarku.
Pozdrowienia dla całej ekipy.
pozdrawiam
Tomek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 3 sty 2008, 17:32
Posty: 26 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Xedos'93 2.0 V6+ SGI
Renault Grand Scenic'05 2.0 T

Postprzez decerios » 2 kwi 2009, 22:06

Nie chcę oczerniać Jaksy, lecz kompletnie nie wiem z jakiego powodu panuje powszechny zachwyt nad jego kompetenacjami i wiedzą na temat Mazdy...
Żona była kilka miesięcy temu ze swoją mazdą (nie mylić jej mazdy z moją, która znajduje się w opisie) i nietypowym problemem, acz z wydrukiem korespondencji z serwisem mazdy w USA w AllenTown i diagnozą problemu...

Jej wrażenia były takie:
– na wstępie – "wie Pani ja zadnych gratów do tego auta nie mam" – mówi Jaksa. Po wyjaśnieniu co to "graty" żona mówi by kupić (jeśli będzie taka potrzeba, usterka jeszcze niezdiagnozowana). Odpowiedź: to proszę kupić we własnym zakresie i nam przywieźć.
– na wydruk maila z mazda usa nikt nie spojrzał (żona mogła przetłumaczyć) i kilkakrotnie mówiła, że usterka którą wskazuje diagnozer jest nieprawdziwa i by spojrzeć na to co ma w wydruku z maila. Panowie wiedzieli lepiej. Powiedzieli jej to co już slyszała 2 razy (podczas diagnozy w innych serwisach, gdzie nikt nie wiedział co jest źródłem problemu) – czyli to co pokazał komputer. Błąd usunęli kasując, skasowali 100zł, żona pojechała. Problem pojawił się ponownie jeszcze nim wyjechała z Bronisz...
Przy okazji wymknęło się żonie o problemie natury elektrycznej + coś jeszcze. Usłyszała, że Jaksa to ekspert od silników i dostała 2 wizytówki. Pierwsza – elektryk. Druga – ekspert od "coś jeszcze".

Minął tydzień . Żona znalazła polecane ASO. W ASO pokazała maila. Ekipa przeczytała maila, zrobila xero, naprawiła usterkę, podziękowali że mogli zrobić xero. Cała operacja trwała 15 minut i kosztowała 45zł.
Ostatnio edytowano 2 kwi 2009, 22:10 przez decerios, łącznie edytowano 1 raz
decerios
 

Postprzez Jacekm_ » 14 kwi 2009, 19:55

Ja mogę ponownie polecić serwis Auto Jaksa. Przed świętami miałem wymieniany rozrząd wraz z pompą wody i wszystkimi paskami. Fajnie, że trwało to krótko, dodatkowo Pan mechanik sprawdzał i jeśli była potrzeba usuwał wszystkie inne usterki, o których mu powiedziałem. Bardzo dziękuję za fachowy serwis i odpowiedzi no moje pytania.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2008, 17:56
Posty: 486
Skąd: Łódź
Auto: mazda dwa zero

Postprzez Riki » 27 kwi 2009, 23:53

Ponowna wizyta..... tym razem okresowy przegląd klimatyzacji. Dwa auta ogarnięte sprawnie.. Corollka i GFka :) teraz klima chłodzi jak powinna... dziękuję raz jeszcze.
Do zobaczenia niebawem... zaraz znowu coś wymyślę <lol> ;)
mazparts.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 29 sty 2004, 21:48
Posty: 5584 (2/3)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE KL '94

Postprzez Awik » 5 maja 2009, 22:02

Dzieki za szybkie i sprawne zaopiekowanie sie moim autem. Teraz to zupelnie jak nie moj samochod :P Pozdrawiam cala zaloge jestem zadowolony :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 mar 2008, 01:11
Posty: 67
Skąd: Warszawa
Auto: BA KF 95'

Postprzez migrabster » 23 maja 2009, 18:15

I po kolejnej wizycie... :)
Wszystko ok.
Polecam z czystym sumieniem.
Pozdrawiam EKIPĘ Z BRONISZ
Grabek
Początkujący
 
Od: 14 mar 2008, 13:24
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 626GW 1,8 benzyna

Postprzez Jurastkd » 25 maja 2009, 09:06

Ja rowniez po raz kolejny jestem happy.Udalo sie zrobic piszczacy pasek bez dodatkowych kosztow za co wielkie dzieki.Acha i dzieki za dolanie plynu do spryskow ;) pozdrowki!
Fight to Live...Live to Fight

http://www.jurasmma.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 paź 2008, 14:52
Posty: 234
Skąd: Warszawa
Auto: R.I.P... M6 GY 2.0 136KM
CX-7 2,3T EU:)

Postprzez Dortann » 9 cze 2009, 12:55

Pozdrawiam ekipę z Bronisz a zwłaszcza pana Jarka i pana Michała. Układanka chyba działa poprawnie i nic mi już z klimy nie kapie :)
Madzia i Misiek to zgrana para.
Forumowicz
 
Od: 27 maja 2007, 16:03
Posty: 237
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 diesel kombi

Postprzez matlox » 10 cze 2009, 09:53

To i ja zarekomenduję. Parę dni temu byłem z moją Mazdą i kolejny raz nie mam nic do zarzucenia. Po regulacji wtrysków jak nie diesel ;))
Pozdrawiam,
Matlox
Początkujący
 
Od: 20 cze 2008, 12:55
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6, 2004 r, 136 KM

Postprzez Rychu » 28 cze 2009, 10:52

Kolejna wizyta u Jaksy zakończona pełnym zadowoleniem.
Miała być tylko regulacja zaworów i wymiana oleju. Doszły jeszcze przednie szczęki i lewarek zmiany biegów.
Zawory sprawdzone – nie wymagały regulacji. To już 3 kontrola ustawienia zaworów u Jaksy – jakoś szybko nabijam kolejne 30 kkm :) . Tym razem wystarczyła sama kontrola – zawory nie wymagały regulacji.
Teraz autko hamuje całkiem inaczej :) . I miał Pan rację Panie Jarku zmiana biegów jest o wiele przyjemniejsza. Zapulsuję u żony :D .
A ogólnie wszystko szybko i sprawnie. Jak zwykle.

Pozdrawiam ekipę z AutoJaksa.

P.S. No i w końcu pogoda zrobiła się wakacyjna.....
Rychu
Forumowicz
 
Od: 11 lip 2006, 12:01
Posty: 102
Skąd: Węgrów/Miedzna
Auto: Premacy 2.0 DiTD '99
5 2.0 B '07

Postprzez Zao » 30 cze 2009, 00:32

Witam
Poznałem Jaksę szukając 3 lata temu mechanika dla mojej Mazdy 626 DiTD GW. Oczywiście trafiłem na stronę mazdaspeed, poczytałem i tak oto zadzwoniłem do Jarka.
Człowiek wcale nie wiedział że znalazłem go przez to forum. Rozmowa na poziomie i konkretnie. Umówiliśmy się na wymianę rozrządu. Tak jak się umówiliśmy tak wszystko zostało zrobione. Zostawiłem auto na dwa dni Jarek odwiózł mnie na stację a na drugi dzień z niej odebrał. Autko zrobione jak należy. Dodatkowo przejrzany cały samochód i parę pierdół które mnie nękały gratis zrobione. Kawa oczywiście tak jak wszyscy piszą też była i jest :)

Moje doświadczenie z tym serwisem bardzo pozytywne. Moja Mazda była serwisowana tylko u niego. Teraz mam nowsze auto i spotykamy się czasem na kawie jak jestem w okolicach Warszawy.

Nie spotkałem jeszcze ludzi z takim zaangażowaniem i z tak pozytywnym nastawieniem na klienta.

Czytając forum rozumiem osoby które mówią że nie są zadowolone z obsługi u Jaksy lub w jakimkolwiek innym zakładzie mechanicznym. Dlaczego ? Bo w życiu różnie bywa, człowiek ma czasem lepsze a czasem gorsze dni. Poza tym nikt nie wie wszystkiego i gdzieś się trzeba nauczyć swojego zawodu. Tak jest wszędzie. Każdy ma prawo się mylić. Trochę już w swoim życiu odwiedziłem zakładów samochodowych i często było tak że mimo mojego niezadowolenia nie rezygnowałem od razu. Niestety niektórzy tego nie doceniają i rezygnują z klienta.
Myślę że z Jaksą można wszystko załatwić jak należy tylko trzeba rozmawiać, a nie krytykować. Poza tym zawsze można sobie znaleźć inny warsztat. Ja jeżdżę z Łodzi i jestem zadowolony.

Na koniec powiem tylko tyle. Życzę wszystkim takiej obsługi jak u Jarka. Jest dla mnie jest jak na razie jedynym serwisem w Polsce z tak życzliwym podejściem do klienta. Nie zamierzam mu robić reklamy. Gdyby moje auto umiało mówić samo by się odezwało hahaha

Pozdrawiam Jarka i całą jego ekipę. Dziękuję za fachowy serwis przez cały okres naszej znajomości.
[b]Zoom-Zoom – uczucie jedyne w swoim rodzaju ![/b]
[b]Dostajesz dokładnie to na co zasługujesz: piękny, dynamiczny i niezawodny samochód – Mazda.[/b]
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 4 cze 2009, 23:08
Posty: 9
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 3 BL 2.2 MZR-CD 2009

Postprzez krzych » 4 lip 2009, 23:34

O, a ja tu jeszcze chyba nie bylem od kiedy mam M6 :D W takim razie rowniez polecam Auto Jakse i Jarka (szefa) jako kompana podczas oczekiwania na poprawe stanu Magdy ;). Moze nie zawsze wszystko Panowie wiedza od razu, ale dowiedziec sie umieja, a nie pierdziela bez sensu jak niektore ASO :). Jeszcze tylko te ceny czesci mogliby negocjowac z hurtowniami lepiej, a i kasowania 80 zyli za reset DPF tez troche nie rozumiem :P (podpiecie laptopa + nacisniecie guzika :P). Za to inne rzeczy byly w gratisach, a to sie chwali ;)

decerios napisał(a):Minął tydzień . Żona znalazła polecane ASO. W ASO pokazała maila.

Pan napisze co to za ASO takie madre jest i wklei maila, bo jakos malo wiarygodnie ta historia wyglada (dodatkowo przydalby sie opis usterki ktora byla zdiagnozowana).
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez Jaksa » 5 lip 2009, 14:09

krzych napisał(a):(podpiecie laptopa + nacisniecie guzika
Krzysiu, aby naciskac guzik musiałem wydac 13 tys zł :P ( nie licze laptopa ) mimo wszystko dziekuje za opinie .... :)
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez nailz » 6 lip 2009, 00:40

Kolejna wizyta u Jaksy, tym razem skromna wymiana "zenonów", jak zwykle szybko i w miłej atmosferze.
Pozdrowienia dla całej ekipy z Bronisz :D
Początkujący
 
Od: 18 paź 2007, 15:03
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GG

Postprzez krzych » 6 lip 2009, 13:14

Jaksa napisał(a):
krzych napisał(a):(podpiecie laptopa + nacisniecie guzika
Krzysiu, aby naciskac guzik musiałem wydac 13 tys zł :P ( nie licze laptopa ) mimo wszystko dziekuje za opinie .... :)


No ba, sie zarabia, sie wydaje (podnosniki, wynajem powierzchni, machina do klimy, IDS, i inne – ja tez bez narzedzi nic nie znacze ;) ). Osobiscie bym za podpinanie nie liczyl skoro juz za wymiane oleju kasa jest, ale to juz tylko moje prywatne zdanie (zreszta zwiazane z tym, ze DPF mi na .... wiec tym bardziej nie cierpie na niego wydawac kasy) :) – patrz wypalanie DPF za free w Ksiezynie ;) (oby weszlo im to w krew jako standard :D)

Ale poza tym mi sie bardzo u Ciebie podoba jak juz napisalem :) Zero dodatkowych uwag a wrecz pochwala :)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez Jaksa » 6 lip 2009, 23:15

krzych napisał(a):podnosniki, wynajem powierzchni, machina do klimy, IDS, i inne – ja tez bez narzedzi nic nie znacze
Zgadza sie , aby funkcjonowac trzeba sie rozwijac ....
krzych napisał(a):patrz wypalanie DPF za free w Ksiezynie
Nie zgodze sie z tym dzwoniłem tam dzisiaj .( porozmawiamy o tym w cztery oczy <lol>)

nailz napisał(a):Kolejna wizyta u Jaksy
Jak auto kolezanki ? Glowa boli ? ;)
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez krzych » 7 lip 2009, 01:25

Jaksa napisał(a):krzych napisał:
patrz wypalanie DPF za free w Ksiezynie
Nie zgodze sie z tym dzwoniłem tam dzisiaj .( porozmawiamy o tym w cztery oczy łoł)

Spoko spoko, jak cos to nawet odszczekam, hehe ;) Ale i tak bede nalegal yhyhyhyhy ;)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez nailz » 7 lip 2009, 12:16

Ona jest samotna wiec nie tylko głowa :D

Jaksa napisał(a): Jak auto kolezanki ? Glowa boli ? ;)
Początkujący
 
Od: 18 paź 2007, 15:03
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki