Blacharstwo lakiernictwo – Auto Ostrobramska, Warszawa

Postprzez ArturG » 18 lut 2019, 16:34

Lakierowałem tam 4 lata temu swoją M6 (przytarcie drzwi – do lakierowania) i byłem bardzo zadowolony z całej naprawy.
Co więcej – inny warsztat nie chciał się w ogóle podjąć naprawy twierdząc, że po wewnętrznej stronie drzwi są drobne ślady rdzy więc oni się nie podejmą żadnych napraw, a Auto Ostrobramska bez problemu podjęło wyzwanie (z zastrzeżeniem że nie biorą odpowiedzialności jeśli z czasem rdza rozszerzy swój zasięg na malowaną część; chociaż nie rozszerzyła na szczęście).
Gdybym miał oceniać na podstawie tamtej naprawy, to byłby wielki plus.

Niestety; mam wrażenie że ostatnio Panowie się mocno opuścili jeśli chodzi o obsługę klienta.
Przy kolejnej naprawie lakierniczej od razu wybrałem ich ale:
– musiałem czekać miesiąc czasu aby w ogóle do nich przyjechać na oględziny szkody
– umówiłem się na godz. 8:30. Przyjęty zostałem dopiero ok. 9:30 (bo Pan który się ze mną umówił sobie po prostu później przyjechał do pracy, nie racząc nawet wcześniej o tym uprzedzić; ani nawet post factum specjalnie nie przeprosił za zaistniałą sytuację) – totalna olewka potencjalnego klienta
– zrobiono oględziny, po czym już 2 dni później dzwoni Pan, że jednak nie naprawią mojego samochodu bo się nie mogą dogadać co do ceny z ubezpieczycielem i jedyne co mogą zrobić to zarekomendować tańszego kolegę (!!!) Chyba mają obecnie tyle zleceń, że sobie wybierają tylko te najlepsze i najbardziej dochodowe, a resztę mają głęboko gdzieś. Trochę słabo ...
W efekcie straciłem na marne miesiąc czasu.

Tak więc co do umiejętności blacharsko-lakierniczych – duży plus.
Co do obsługi klienta – kiedyś też plus. Obecnie duża lipa.
Początkujący
 
Od: 20 lis 2013, 11:59
Posty: 16
Auto: Mazda 6, 2003r, Diesel, 2.0, 136KM, kombi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki