Lakiernictwo – Śladów – Krzysztof Wójcik

Postprzez megabebzon » 9 lis 2012, 20:15

Polecam usługi lakiernicze w Śladowie.
Krzysztof Wójcik
Śladów 120; 05-088 Brochów
tel. 697832784


Moja reksia dostała kilku niewielkich obcierek, a ja od Tomka pracującego z Kojotem otrzymałem namiar na lakiernika: Krzysztof Wójcik; Śladów 120; 05-088 Brochów; tel. 697832784. Lokalizacja – ok. 65 km od Warszawy, ok. 28 km od Sochaczewa. Ja dojechałem z Wawy, ale absolutnie nie żałuję; było warto. Koleś pomalował zderzaki, błotniki przednie i tylne, czworo drzwi, a dach i klapy wypolerował, usunął wgniecenia na nadkolu, tylnym zderzaku i ślady od drzwi innych aut zdobytych na parkingach – cała usługa kosztowała 2,5 tys. Auto wygląda jakby właśnie opuściło taśmę montażową – pełna profeska, kolor dobrany IDEALNIE! Cena śmiesznie niska za zaprezentowane przez Krzysia umiejętności i zaangażowanie. Szczerze polecam.
Mistrza cechuje spokój i długie ruchy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 cze 2006, 16:30
Posty: 177 (0/1)
Skąd: Dąbrowa Górnicza/Częstochowa/Koszalin/Wędrzyn/Warszawa Targówek/Bródno
Auto: mercedes 450 SL '72 EU
smart roadster

Postprzez Celin » 3 cze 2014, 20:42

Odgrzebuję kotleta. Ktoś ma jakieś nowe info odnośnie tego Pana? Szukam dobrego lakiernika i z rozsądnymi cenami.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 maja 2012, 12:48
Posty: 568
Skąd: Legionowo
Auto: Mazda 5 2.0 SPORT benzyna, 2010, CW LF

Postprzez megabebzon » 26 lip 2014, 21:38

Witam serdecznie po dłuższej nieobecności.
Kategorycznie cofam rekomendację dla tego warsztatu. Tak spieprzonego malowania, jakie zostało mi w Śladowie zafundowane na moim nowym nabytku, szukać można chyba tylko w Algierii... Na moim mercu pozostawione firanki, ślady po niedotartej szpachli, dziury po bąblach na lakierze i dłuuuugo mógłbym tak wymieniać. Zapomniał koleżka, jak się maluje... TRAGEDIA!!!! Absolutnie nie polecam – mazdę zrobił topowo, ale teraz nie mogę się swoim loginem podpisać pod poprzednią pochwałą jego umiejętności – gdybym wziął kilo dragów na przyśpieszenie i wybił sobie oko w tym czasie – sam nie mógłbym zrobić tego gorzej.... Omijajcie tego partacza i cały Śladów szerokim łukiem o dużym promieniu! Nawet nie chcę dołączać fotek, bo ogólny śmiech pod moim adresem mi nie służy.
Pozdrawiam Forumowiczów.
Mistrza cechuje spokój i długie ruchy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 cze 2006, 16:30
Posty: 177 (0/1)
Skąd: Dąbrowa Górnicza/Częstochowa/Koszalin/Wędrzyn/Warszawa Targówek/Bródno
Auto: mercedes 450 SL '72 EU
smart roadster

Postprzez Szyna » 26 lip 2014, 22:26

Jednak poprosił bym fotki dla pewności ;)
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 21:59
Posty: 3348 (89/158)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki