Sklep – Warszawa – Mazparts.pl

Postprzez Szyna » 22 sty 2012, 02:22

Sklep z częściami do Mazdy.
Aktualizacja:

VAGsklep Michał Nowakowski
mazparts.pl
Centralna 28
02-271 Warszawa
www.mazparts.pl
tel 506 195 029


Sklep ma w swojej ofercie części nowe i używane.

Opinie klientów na temat sklepu.

jar666 napisał(a):Przyszedł czas wymiany rozrządu w mojej BJ-ce, po lekturze forum stwierdziłem – tylko oryginał, a po dalszej lekturze – skorzystam ze sklepu http://www.mazdaparts.pl

Nie zawiodłem się, a Riki wykazał się rzetelnością, fachowością i…anielską cierpliwością <spoko> . Polecam z czystym sumieniem, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, to z pewnością skorzystam jeszcze z usług tego sklepu.


wk88 napisał(a):Stuknęło na liczniku 239tys. km no i trzeba wziąć się za mały remoncik w silniku (rozrząd, regulacja zaworów, itp.). Rozglądałem się po rynku oczywiście w poszukiwaniu oryginalnych części no i tu miałem trochę kłopot: pewne źródło i jakość za wyższą cenę, czy oferty na allegro ale części niewiadomego pochodzenia i jakości. Wybrałem to pierwsze – zakupy zrobiłem u Rikiego , http://www.mazdaparts.pl – może trochę drogawo, ale gość znany na Forum i w kontakcie osobistym spoko. Dużo dobrych rad za free :D i widać, że się zna na rzeczy.
Co do warsztatów – radzę omijać dużym łukiem Mabi (mam przykre wspomnienia <nie> ), a jak się ma trochę oleju w głowie, czasu, trochę narzędzi no i oczywiście pomoc w postaci forum to dużo można zrobić samemu. Pozdrawiam.


chemical napisał(a):Ja również zdecydowanie polecam http://www.mazdaparts.pl/ <spoko>
Po pierwsze – Riki to pasjonat i ma ogromną wiedzę na temat wszelkich diesli, zwłaszcza DiTD, CiTD.
Po drugie – chętnie się tą wiedzą dzieli, można uniknąć sporych kosztów, a nawet zdiagnozować auto przez telefon (dzięki!)
Po trzecie – towar od niego jest 100% oryginalny, z prawdziwą gwarancją.
Kto trochę poznał temat, ten wie, na co można się naciąć na allegro. Pozdrawiam!


kierownik napisał(a):Polecam zakupy w mazdaparts.pl – kolega Riki. Wiele razy montowałem części (rozrządy np. do DiTD/ CiTD) Jego Klientom i słyszałem same pochlebne opinie co mogę również potwierdzić przy swoich, prywatnych zakupach do moich Mazd, czy kogoś z rodziny. Części zgodne z opisem, oryginalne – wolę zapłacić nieco więcej ale mieć pewność co do jakości aniżeli płacić mniej i kupić kota w worku jak to się zdarzyło kilka razy na alledrogo.pl...... Wysyłka zawsze na czas, czasem zdarza się nawet jakiś gratis w pudełku :)
polecam


bacowski napisał(a):też mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep
fajna i miła obsługa pomogła mi dobrać odpowiednie klamoty do mojego cudeńka
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 21:59
Posty: 3348 (89/158)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Postprzez ccmny » 23 sty 2012, 14:20

Jak części do mazdy, to tylko na mazdaparts.pl :)
Zdecydowanie polecam sklep Rikiego. Świetny kontakt i troska o klienta, błyskawiczna wysyłka, a części nowe i oryginalne. Do niczego nie mam żadnych zastrzeżeń :)
ccmny
 

Postprzez Neonixos666 » 23 sty 2012, 18:26

Mazdaparts – najlepsze części, fachowa obsługa i porada. Zakupy to sama przyjemność, szybka wysyłka i wszystko jak należy. Polecam wszystkim <spoko> .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 wrz 2009, 00:21
Posty: 9472 (52/237)
Skąd: Szczytno
Auto: Grand Scenic III PHII R9M

Postprzez smile » 26 sty 2012, 15:33

Potwierdzam i podpisuje się obiema rękami pod opiniami innych potwierdzając ich zgodność :)
Części nowe, które mają być OE / OEM takie faktycznie są.
Śmiało także można się zwracać odnośnie części używanych.
Szybko i fachowo, do tego dobre ceny :)
Moje zakupy w sklepie są pod linkiem:
viewtopic.php?f=329&t=19522&p=2198951#p2198951
Forumowicz
 
Od: 16 lip 2011, 13:38
Posty: 2688 (75/56)
Skąd: Gubin / Gdynia
Auto: M5 CR
M6 GY

Było:
323F BJ RF2A

Postprzez oblivion » 8 lut 2012, 14:29

Polecam tego kontrahenta!! :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 gru 2006, 20:47
Posty: 3269 (1/0)
Skąd: Sanok
Auto: Subaru XV Crosstrek 2.0 benz 2015

Postprzez bajer0 » 21 lut 2012, 09:34

Mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep. Fachowo jest w stanie doradzić dobrej klasy części, prosty i szybki kontakt (nawet PW na forum). Cenki dobre, ale dla mnie najważniejsze jest zaufanie, że nie kupuję chińskiej części z pół roczną żywotnością. Ceny oryginałów nie zwalają z nóg, więc można czasami poszaleć przy naprawach :) Przy ostatnich zakupach potrzebowałem idealnego timingu (w poniedziałek dostawa częsci, we wtorek wyjazd) i z RIKIm wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Jeszcze raz zachęcam i polecam serdecznie.
"W niebie Cię czeka nagroda, wielka nagroda tylko grzeszyć się nie waż, bądź nam posłuszny to pójdziesz do nieba
W niebie Cię czeka niewyobrażalne, totalne i spektakularne, męczeństwo Twoje nie poszło na marne
W niebie Cię czeka religii sens taki, że masz być jak te pokraki bez myśli, Bóg Ojciec o wszystkim i tak za Ciebie pomyśli
Do nieba pójdziesz za czyny prawe, a nie za zabawę, religia daje niewolę, ale daje i strawę"
Kult – Park23
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sie 2004, 13:11
Posty: 1134 (0/3)
Skąd: Lodz
Auto: 626 GF FS `98

Postprzez oblivion » 23 lut 2012, 13:26

Po raz kolejny polecam kontrahenta ;) Szybciutkie i sprawniutkie zakupki ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 gru 2006, 20:47
Posty: 3269 (1/0)
Skąd: Sanok
Auto: Subaru XV Crosstrek 2.0 benz 2015

Postprzez BratCukierka » 1 mar 2012, 14:10

Polecam wszystkim! Po raz kolejny 100% zadowolenia z ceny, kontaktu i terminu realizacji!
Najlepsza z dostępnych ofert na SPV do DiTD i dostępność od ręki!

Dziękuję i pozdrawiam.
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez a.gadula » 13 mar 2012, 13:07

JA również jestem bardzo zadowolony z dokonanych zakupów. Od grudnia 2011r puściłem klika wiadomości z pytaniem o koszta i polecanych producentów części.Nie było fochów o liczbę pytań, poza fachowym doborem dostałem również namiar na faceta od używek, który poratował mnie drążkiem stabilizatora tańszym o 300procent niż w Łodzi. Bardzo szanuję takie relacje bo wielu sprzedawców pewnie namawiałoby mnie na nówkę aby zarobić. W mazdaparts bardzo szybko i rzetelnie otrzymałem kosztorys potrzebnych mi cześci, których ceny "nie zwiększały się cudownie" na przestrzeni tygodni. Zakupiłem sporo elementów zawieszenia do swojej 626 GE i poza moim zadowoleniem mechanik również stwierdził, że jakość części ( CTR ) jest bardzo dobra. Najważniejsza rzecz dla użytkownika 17letniego auta to koszta. Tutaj byłem bardzo zadowolony. W kilku hurtowniach wciskano mi produkty o wiele droższe a wg mnie niższej jakości. Np osłony przegubów, sworzeń, łączniki stabilizatora. Przesyłka doszła bardzo szybko, i wyglądała na przesyłkę przez duże P a nie jak worek ziemniaków. Pomimo faktu, że mieszkam w dużym mieście, które bogate jest w hurtownie motoryzacyjne, w pierwszej kolejności będę Ich molestował o części. Polecam <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 sty 2009, 01:08
Posty: 118
Skąd: Łódź
Auto: Vectra C GTS fiatowski diesel

Postprzez Piotus » 17 mar 2012, 14:42

Kupowałem ostatnio filtry na mazdaparts.pl i wszystko odbylo sie elegancko w milej i serdecznej atmosferze, ciut drozej niz na allegro, ale nie musialem sie zastanawiac czy na pewno ten filtr bedzie pasowal do mojej mazdzinki.

Niedlugo bede kupowal rozrzad i na pewno kupie go w mazdaparts.pl

Pozdrawiam

EDIT
No i zamowilem obiecywany rozrzad do mojej 626 :)
5 minut temy dostarczyl go kurier. Wszystko profesjonalnie zapakowane, ze czolg by po tym mogl przejechac i nic by sie nie stalo. Wysylka blyskawiczna, pelny profesjonalizm i szóstka za obsluge klienta! Polecam!!!
---------------------
Piotus
Początkujący
 
Od: 17 wrz 2011, 11:31
Posty: 5
Auto: Madzia 6 Diesel 2.0 143 KM 2006

Postprzez orfeusz » 21 mar 2012, 19:28

Wszystko super.Zamówiłem poduszkę silnika u Rikiego w niedzielę wieczorkiem,a we wtorek miałem ją już u siebie w domu.Powiedzieć mogę tylko jedno PROFESJONALIZM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2011, 18:56
Posty: 37
Skąd: Głowno
Auto: Mazda 626 GW 2.0D (RF2A) 101KM

Postprzez Riki » 4 kwi 2012, 17:07

Dziękuję wszystkim Klientom, że zdecydowali się na zakupy w naszej firmie :)

Pozdrawiam Serdecznie!
mazparts.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 29 sty 2004, 21:48
Posty: 5584 (2/3)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE KL '94

Postprzez smile » 4 kwi 2012, 18:36

Nie ma za co :)

Ale przdał by się wirtualny sklepik, aby ceny na typowe części można było sprawdzić i włożyć do koszyka, i udać się do wirtualnej kasy złożyć zamówienie.
Forumowicz
 
Od: 16 lip 2011, 13:38
Posty: 2688 (75/56)
Skąd: Gubin / Gdynia
Auto: M5 CR
M6 GY

Było:
323F BJ RF2A

Postprzez jacobs » 5 kwi 2012, 00:01

Trochę części zamówiłem w mazdaparts.pl i z czystym sumieniem mogę polecić sklep Rikiego :) Świetny kontakt, części dostępne od ręki i to w dużo niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Po wysłaniu, następnego dnia puka kurier i towar mamy w domu ;)
smile napisał(a):Ale przdał by się wirtualny sklepik, aby ceny na typowe części można było sprawdzić i włożyć do koszyka, i udać się do wirtualnej kasy złożyć zamówienie.

Nie do końca się zgodzę. Ceny niektórych rzeczy są na stronie, co ułatwia zorientowanie się w kosztach i ewentualne porównanie cen w różnych sklepach. Sama forma zamawiania zaś, przez maila/telefon/PW jest według mnie lepsza, gdyż w wypadku tego typu artykułów wolę mieć kontakt ze sprzedawcą. Wiele jest firm produkujących części i materiały eksploatacyjne, użytkownik nie zawsze musi się w tym wszystkim orientować. Dlatego kompetentny, godny zaufania sprzedawca, jakim z pewnością jest Riki, szybciej wskaże produkt, który będzie najlepszy dla kupującego i spełni jego oczekiwania :)
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 13:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez krystof » 22 maja 2012, 15:10

Cześć, bardzo polecam kontakt z Rikim i sklepem z Warszawy! <serduszka>

Tak bardzo, że aż piszę o tym w ramce <diabełek>
Od zamówienia do odbioru minęło około 1,5 dnia!
Towar przyszedł piękny i pachnacy.
Obym nie był częstym klientem, ale jeśli już gdzieś robić zakupy, to polecam mazdaparts (czy jakoś tak :) )


pozdrawiam i dzięuję, Krystof
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2007, 15:41
Posty: 151
Skąd: 3miasto
Auto: mpv mr 2002 diesel

Postprzez hydroboy » 23 maja 2012, 17:22

Potwierdzam rzetelność sklepu internetowego mazdaparts.pl.
Zamówiłem kompletny rozrząd do Premacy jednego dnia kilka minut przed 17:00. następnego dnia rano częci juz były w domu (W-wa -Gdańsk).
A muszę powiedzieć że nóż miałem na gardle, bo niespodziewanie zerwała mi się jakaś sprężynka od napinacza. Cena bardzo rozsądna coś ok 560 zł za części OE Mazda.
hydroboy
 

Postprzez Jaksa » 12 cze 2012, 22:26

Tez polecam Michała :) Towar zawsze na czas i z dostawą do serwisu .
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez zloslivy » 28 cze 2012, 16:56

Właściwie wszystko co mógłbym napisać na temat sklepu mazdaparts i samego Rikiego zostało już napisane i uważam że żadna z opinii nie jest przesłodzona, Riki naprawdę poważnie i zainteresowaniem podchodzi to tematu. Polecam.
Jest Mazda jest jazda!
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 21 mar 2010, 18:19
Posty: 24
Skąd: lubelskie
Auto: Mazda Premacy 2.0 DiTD '02

Postprzez szary1 » 10 lip 2012, 08:17

Nic dodać nic ująć, wszystko zostało powiedziane. Fachowa obsługa, baaardzo szybka paczka. Wielkie dzięki. Od tej pory moje auto będzie jeździć tylko na częściach z Mazdaparts.
szary1
 

Postprzez dobrzyn22 » 10 lip 2012, 21:24

również mogę polecić <spoko>
moja M3 SPRZEDAM: sprężyny zawieszenia przód Mazda3 BM/BN 2017r, oryginał
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 21 cze 2009, 16:38
Posty: 5151 (19/65)
Skąd: Gdynia PL/ Norwegia
Auto: M3 BN 2.0b. 2017r
było M6 2.0 mzrcd '06

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki