ASO Mazda – Warszawa – Nivette

Postprzez mz1234 » 4 paź 2016, 17:55

Witam,

W związku z własnymi doświadczeniami postanowiłem dodać ASO Mazda Nivette i napisać pozytywną opinię.

Rok temu zakupiłem w tym salonie Mazdę 6 Kombi. Byłem bardzo profesjonalnie obsłużony. Zaprezentowano mi dodatkowe opcje na leasing i ubezpieczenia. Z części propozycji skorzystałem. Całość oceniam na wysokim poziomie.

Ostatnio zajrzałem do nich ponownie w związku z problemem serwisowym jaki mi się objawił, a którego nie umiał nikt inny rozwiązać (dodam, że nie korzystałem z usług ASO Nivette bo mam inne ASO bliżej miejsca zamieszkania).

Miałem problem z elektryką. Dziwne zachowanie podgrzewania lusterek oraz systemu BSM (Blind Spot Monitoring). Lusterko po stronie kierowcy nie grzało (wg mnie), a jak włączałem ogrzewanie i mijał mnie samochód zaświecał mi się na stałe komunikat (BSM Malfunction).

Dwa razy byłem z tym w innym ASO (raz na przeglądzie, raz na likwidacji szkody). Panowie powiedzieli mi, że wymienili wkład lusterka i już działa a z BSM to już tak jest (porównywali rzekomo z innym egzemplarzem).

Wkurzało mnie to jednak wciąż, więc ostatecznie wybrałem się do serwisu Mazda Nivette. Tam panowie rozkręcili mi auto i stwierdzili, że mogę odjechać na własne ryzyko, bo są jakieś zwarcia w wiązkach przewodów, a lusterko od strony kierowcy nie ma prawa działać, bo jest przerwa w obwodzie elektrycznym.

Dostałem zastępcze auto gratis i w ciągu 1,5 tygodnia wymienili mi obydwa lusterka wraz z wiązkami przewodów. Symptomy ustąpiły.

Polecam ASO Mazda Nivette i pozdrawiam Panów z serwisu.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 29 sty 2016, 21:48
Posty: 4
Auto: Mazda 6 Sport Kombi, SkyPASSION, SKY-G 2.0 165KM

Postprzez JuZ » 20 sie 2018, 20:35

Ja chciałbym ostrzec wszystkich potencjalnych klientów przed salonem Mazda Nivette. Salon oszukuje klientów. Mi został sprzedany "nowy" samochód – jak się okazało po kilku miesiącach gdy się zorientowałem samochód miał cały bok ponownie malowany. Nikt z salonu nie raczył mnie o tym powiadomić w dniu sprzedaży, natomiast jak już się zorientowałem podejście salonu jest mniej więcej takie – "widziały gały co brały". Także jak ktoś zastanawia się nad zakupem nowego auta w tym salonie to stanowczo odradzam. Mogą Cię oszukać w każdy sposób byle by tylko sprzedać auto a później wypinać się na klienta!
Początkujący
 
Od: 20 sie 2018, 20:30
Posty: 1
Auto: CX-5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki