SIS AUto Łódź – moja historia

Postprzez Button » 27 mar 2017, 15:40

Nie wiem czy w ogóle powinienem to pisać, ale może ktoś jeszcze korzysta z usług tego "tfu serwisu"

Otóż całkiem niedawno kupiłem auto – Forda Mondeo 2.0 Ecoboost z 2013 roku z przebiegiem 80 tys

Już w pierwszym dniu użytkowania pojawił się check engine – P0258 – bład pompy paliwa.
Pomyślałem, że skoro i tak oddaję auto na przegląd to dodatkowo poprosze o sprawdzenie tego.
Auto oddałem do serwisu w Łodzi SIS Auto Szparagowa 4, który współpracuje z ASO.
Chciałem oddać do ASO na Brzezińskiej ale tam nie chcieli przyjąć moich materiałów eksploatacyjnych.

W SIS Auto powiedzieli, że po naradzie z ASO sugerują wymianę pompy paliwa – koszt 2k.
Pomyślałem, że to taki koszt początkowy związany z zakupem używanego auta i ew spytam sprzedawcę z komisu czy zechce partycypować w kosztach (to inny wątek).

Auto spędziło w SIS auto około miesiąca. Błąd raz się pojawiał raz znikał.
Ostatnio po 2 tygodniach pobytu, zadzwoniłem (bo oni do mnie nie dzwonili) i usłyszałem, że to nietypowe auto, nie są w stanie postawić diagnozy i oba ASO w Łodzi obiecały współpracę.

...edit – udało się dojść do porozumienia z serwisem...
Ostatnio edytowano 30 mar 2017, 09:35 przez Button, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 paź 2006, 06:47
Posty: 298
Skąd: Łódź
Auto: Xed 6 2.0 V6-->Millenia 2.5 V6 --> Mondeo MKIV

Postprzez chmielu_KL » 27 mar 2017, 15:55

To jest chyba jakiś żart.
Zadzwonili chociaż że jadą Twoim autem po ''części'' ? na co chyba nikt z nas i tak by się nie zgodził.
Poszedłbym z nagraniem i jestem ciekaw jaką bajeczkę by wymyślili że autem klienta załatwiają swoje sprawy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 16:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez Button » 27 mar 2017, 15:59

Kierownik serwisu powiedział, że to standardowe sprawdzanie auta.
Zapie...lanie po dziurach itp...szkoda gadać.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 paź 2006, 06:47
Posty: 298
Skąd: Łódź
Auto: Xed 6 2.0 V6-->Millenia 2.5 V6 --> Mondeo MKIV

Postprzez chmielu_KL » 27 mar 2017, 16:06

Button napisał(a):Kierownik serwisu powiedział, że to standardowe sprawdzanie auta.
Zapie...lanie po dziurach itp...szkoda gadać.

Ciekawe mają standardy, pewnie przecież auto klienta to możemy z niego korzystać bez wiedzy właściciela. Brak słów.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 16:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki