Holowanie, mechanika – Rakoniewice – Auto Anka

Postprzez Osypiuk » 14 gru 2012, 15:23

P.H.U. "AUTO-ANKA"
Anna Kukuć
ul. Ogrodowa 6, 62-067 Rakoniewice
WARSZTAT : ul. Górna 1, 62-065 Grodzisk Wielkopolski
Kontakt : ANDRZEJ – +48697741301

Krótko i na temat :
Na początku listopada 2012 miałem poważną awarię auta (silnik <dupa> ). Auto nie kwalifikowało się do dalszej jazdy / naprawy.
Samochód mi stanął na autostradzie A-2 w Niemczech pomiędzy Dortmundem a Hannoverem (miejscowość Gütersloh kierunek Hannover w stronę Polski), czyli do samej granicy D/PL było około 480km.

TEN CZŁOWIEK jako jedyny chciał mi pomóc, przyjechał do mnie z PL (ponad 650km w jedną stronę) jadąc na ślepo i nie znając mnie.
Przywiózł mnie do swojego warsztatu i próbował naprawić moje auto (pierwsza wersja była że padło turbo – tak ja myślałem). Niestety wyszło że uszkodzony silnik, więc zapakował mnie na lawetę z powrotem i zawiózł do W-wy.

W sumie w przeciągu ponad 24h zrobił by mi pomóc ponad 2000km. Cena w porównaniu z ADAC, PZU, czy WARTĄ była za ten kilometraż była dużo , a nawet bardzo dużo mniejsza.

Piszę to po to, gdyż ktoś z was będąc daleko od domu może (oby nie) znaleźć się w takiej sytuacji w jakiej ja byłem, kiedy z rodaków na parkingu nikt nie chciał mi pomóc, a większą pomoc uzyskałem niestety od Niemców.
Znajomy podał mi namiar na niego, może komuś się przyda.

Szczerze Go polecam !!

Pozdrawiam,
Adamos
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 gru 2010, 11:55
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2.0 MZR-CD (121KM) 2005 Kombi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki