Mechanika – Białystok – Pan Wiesiek

Postprzez eldiablo74 » 24 sie 2022, 19:41

Hello
I had all my shock absorbers & springs on my M3 sport changed today.
As an Englishman living in Bialystok I was unsure where to replace my tired old suspension, only after browsing this site did I find Pan Wiesiek.

As Polish is not my native language he had to speak to my partner Basia quite a lot, he was very friendly with her on the telephone but also with me.

Pan Wiesiek is from what I see a very honest reliable friendly mechanic who charges very reasonable prices, I have already booked in my car for more work to be carried out, i think our journey as mechanik & customer has just started he told me he worked at Mazda as a mechanik for 9 years so this man knows his stuff.

So I can fully recommend Pan Wiesiek 605 265 818 Bialystok <spoko>

---------------------------------------------------------------------------------------

Witam
Zmieniłem dzisiaj wszystkie amortyzatory i sprężyny w moim sporcie M3.
Jako Anglik mieszkający w Białymstoku nie byłem pewien, gdzie wymienić moje zużyte stare zawieszenie, dopiero po przejrzeniu tej strony trafiłem na Pana Wieśka.

Ponieważ polski nie jest moim językiem ojczystym, musiał dużo rozmawiać z moją partnerką Basią, był bardzo zaprzyjaźniony z nią przez telefon, ale także ze mną.

Pan Wiesiek jest z tego co widzę bardzo uczciwym rzetelnym sympatycznym mechanikiem, który pobiera bardzo rozsądne ceny, już zarezerwowałem sobie w samochodzie więcej pracy do wykonania, myślę, że nasza podróż jako mechanik i klient właśnie się zaczęła, powiedział mi, że pracuje w Mazdzie jako mechanik od 9 lat, więc ten człowiek zna się na rzeczy.

Więc mogę w pełni polecić Pana Wieśka 605 265 818 Białystok <spoko>
Początkujący
 
Od: 9 sty 2022, 15:02
Posty: 15 (1/0)
Auto: 2009
Mazda 3 2.2D 185 Sport Nav

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki