Bosch Diesel Serwis Piotr Przybyłowicz w Rzeszowie

Postprzez wojtek75 » 12 lip 2019, 20:44

Na moim przykładzie OSTRZEGAM potencjalnych klientów, którzy chcą się dać złapać tak jak ja na ładną stronę internetową tego serwisu , który chyba tylko ironicznie na stronie www ma wpis – satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla nas kluczowe. Doprawdy ? Mają poczucie humoru Panowie Przybyłowiczowie (to chyba cała rodzinka). Zaraz niżej "straszą", że mają kancelarię prawniczą . Ze świecą szukać innego serwisu , który podaje takie rzeczy. Przypadek ?!
Firma ma autoryzacje Delphi Service Center ale dokonuje kwalifikacji wtryskiwaczy paliwa (tak było w moim przypadku) do ewentualnej regeneracji na prostym stole probierczym m.in. Bosch EPS200 co może powodować przekłamania odnośnie ich stanu technicznego. Firma Delphi dopuszcza tylko sprawdzenie na maszynach firmy Hartridge z odpowiednim oprogramowaniem (IRIS)w trybie diagnostycznym i korekcyjnym aby podczas sprawdzenia np. wysterowanie zaworu było właściwe. Każde inne postępowanie jest niezgodne z autoryzacją. SERWIS RAŻĄCO NARUSZYŁ PROCEDURY AUTORYZACYJNE , które ciekawe czy w ogóle ma – być może sprawa dla UOKiK . Korekcja odbyła się na CRi-PC (choć tu też brak potwierdzenia pieczęcią , podpisem itp i unikanie odpowiedzi w celach dowodowych) ale kluczowa w sprawie jest diagnostyka , która też powinna się odbyć na CRi-PC a nie odbyła się.Może skutkować to np. "naciąganiem klienta" na regenerację sprawnych wtryskiwaczy lub niepotrzebną wymianę niektórych podzespołów wtryskiwacza.
Dodam do tego, że serwis unika jak ognia odpowiedzi (korespondencji) na piśmie bądź emaila /sms , prawdopodobnie chcąc pozbawić klienta dowodów w sprawie. Zapewne to te 25 lat doświadczenia...
Biorąc pod uwagę zachowanie serwisu w stosunku do mnie jako klienta tylko kwestią czasu jest spotkanie się w polubownym sądzie konsumenckim lub ostatecznie sądzie powszechnym. Jestem wystarczająco zdeterminowany ze względu na postępowanie serwisu wobec mojej osoby i procedurę naprawy (koszt regeneracji ponad 3300zł).
Przestrzegam wszystkich na moim przykładzie (!) aby się trzy razy zastanowili i przemyśleli co napisałem (chętnych zapraszam do kontaktu prywatnego) zanim wyślą tam lub zawiozą wtryskiwacze paliwa ze swojego pojazdu . Aktualnie złożyłem reklamację po raz kolejny na regenerację wtryskiwaczy i od 19 czerwca br. serwis nawet nie chce potwierdzić czy je otrzymał (auto stoi unieruchomione) . Cóż to więcej pisać na temat tego serwisu tj. Bosch Diesel Serwis Piotr Przybyłowicz (NIP 8131143164, REGON 005134047) – ocenę pozostawiam Wam bo ja zdanie na ich temat już sobie dostatecznie wyrobiłem. Wiele takich serwisów liczy na niewiedzę klienta i brak determinacji w dochodzeniu swoich praw. Poczytajcie inne negatywne opinie na ich temat.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 maja 2006, 17:12
Posty: 163
Skąd: warm.-maz., mazowieckie
Auto: Niedługo Mazda GH 2.2 :–)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki