Sklep – Nysa – Recar

Postprzez Goth » 10 wrz 2015, 20:13

Sklep z częściami.
Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Recar Sp.j
Czarneckiego 1
48-303 Nysa
tel: 502-491-692
Nick na Allegro: recar24h


http://allegro.pl/show_user.php?uid=28658776

Pragnę przestrzec wszystkich mniej dociekliwych użytkowników Mazd przed tym sklepem.
Obecnie jestem na etapie poszukiwania dolnych przednich wahaczy do mojej 6tki.
Przeglądałem Allegro w poszukiwaniu różnych ofert. Wysłałem kilka zapytań do sprzedawców, którzy pisali coś w stylu "super jakość", "jakość oryginału" itp.

Moją uwagę zwróciła oferta firmy Recar:
http://allegro.pl/wahacz-wahacze-kpl-do ... 87612.html

Oczywiście w treści aukcji nie ma ani słowa o producencie.
Jedna wprawne oko, zauważy na górze opisu aukcji nr katalogowy: J83005YMT
Przyjaciel google, podpowiada, że są to więc wahacze firmy YAMATO. Pomyślałem sobie, super. Cena świetna. Ale zapaliła się lampka. Bo albo to faktycznie mega promocja albo chińska podróbka.
Napisałem więc e-mail z zapytaniem do sprzedawcy, aby podał informację co do za producent (później miałem zamiar podrążyć temat np. odnośnie naklejek na opakowaniu, wiadomo, niebieska=podróba, pomarańczowa=oryginał).
Minęły 2 dni. Nikt nie odpisał. Postanowiłem więc zadzwonić.
Mało sympatyczny Pan odebrał telefon i gdy powiedziałem, że wysłałem 2 dni temu e-mail i w związku z brakiem odpowiedzi chciałbym uzyskać odpowiedź telefonicznie, Pan stwierdził, że odpowiedzą gdy dotrą do maila i się po prostu rozłączył :D
No ok. Na następny dzień ponowiłem kontakt telefoniczny. Pan, który odebrał, na moje pytanie co to za producent, odpowiedział "bardzo dobry". Mówię, ok, ale chciałbym wiedzieć co kupuję, przecież mam do tego prawo. Na to gość mówi "nie wiem, to zależy co przyjdzie". No ja p...ę myślę sobie. I drążę dalej. Pytam, jak to co przyjdzie, przecież mają ileś tam sztuk na stanie itp. No to facet mówi, że oni tylko gdzieś odsyłają zamówienie i towar przychodzi na zasadzie losowej. Tutaj już nie wytrzymałem i postanowiłem ujawnić moje podejrzenia. Mówię, że widziałem na aukcji nr katalogowy i po tym numerze pokazuje, że powinna to być część firmy YAMATO. Na to facet odpowiedział coś w stylu "Panie, za tę cenę Yamato to Pan nigdzie nie kupi, wiadomo, że to nie produkt Yamato".

Tak więc podsumowując. Sklep nabija klientów w butelkę, celowo wprowadza w błąd i jak dla mnie to kwalifikuje się żeby zgłosić to gdzieś do jakiejś instytucji (tylko nie wiem kto się tym zajmuje, bo samo Allegro i tak kładzie na to laskę).
Mam nadzieję, że mój wpis pozwoli zaoszczędzić komuś z forumowiczów trochę nerwów i pieniędzy.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2012, 12:01
Posty: 117 (0/1)
Skąd: Wrocław
Auto: była: Mazda 6 kombi, 2003r, 2.0 benzyna + LPG
jest: Citroen C5, 2.0HDi 163KM, 2011
będzie ....?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki