serwis Mazda na Inowrocławskiej-nie polecam

Postprzez Wilson » 11 maja 2016, 16:06

Z racji tego że mam delikatne puknięcia, i czasem trzeszczenie z lewej strony, a na skp nic nie mogli wykryć, ani na szarpakach, ani za pomocą brechy, to postanowiłem skierować swoje kroki do szanownego serwisu, no bo kto zbada lepiej niż oni :D Dzień wcześniej zadzwoniłem żeby zarezerwować stanowisko ( co ważne-podnośnik) żeby koła były w powietrzu, na godz. 9.
Jadę rano, a tam, nie wolny podnośnik tylko najazd(co nic nie daje) no trudno (przecież nie będą ściągać innego zawieszonego już auta-no problem) próba umówienia na dzień następny- ok da radę. Niestety dalej było już tylko gorzej. Po chwili rozmowy, wyjaśnieniu co się dzieje jakie są objawy, i powiedzeniu że chcę tylko zdiagnozować, bo robił będę sam, gość ( jakiś kierownik czy coś- w biurze był, czy tam recepcji) powiedział że zacytuje" a jedź Pan, i głowy nie zawracaj" odwrócił się i poszedł, no koparka mi opadła :| czy to że nie mam zamiaru płacić 200% marży na częściach, i chcę zrobić coś sam, to jakiś grzech? Po takich słowach, moja noga nigdy już tam nie postanie, i odradzę każdemu, kto zapyta o ten serwis, już nawet za samo podejście. Była to moja 2 wizyta tam, pierwsza we wrześniu zeszłego roku, gdy spalił mi się sterownik od szyb, i były do połowy opuszczone, bez możliwości zrobienia czegokolwiek, tez pojechałem do nich, gość(chyba nawet ten sam-ale 100% nie dam) chciał mi wcisnąć nowy manipulator, za ponad 1000 zł, i że się nie da inaczej tego zamknąć, i tutaj pozytywny aspekt-podziękowania dla jednego z mechaników, który na boku powiedział mi jak ogarnąć te szyby żeby się zamknęły, a później miałem czas żeby na spokojnie znaleźć tą płytkę która wszystkim steruje. Najwidoczniej mechanicy są ok, ale ten szef/właściciel/ czy tam kierownik, podejście do klienta, to "jak nie dasz się wydoić, to spie...." Szkoda czasu i nerwów, na ten serwis.
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2015, 14:46
Posty: 139 (3/12)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: M6s 3.0 AT 2006 +podtlenek LPG w kole:) -w naprawie ;/

Postprzez Szyna » 12 maja 2016, 20:46

Dokładny adres, nazwa ?
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 21:59
Posty: 3348 (89/158)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Postprzez Wilson » 13 maja 2016, 21:18

Auto-Market Andrzej Jocz, ul. Inowrocławska 1 , strona internetowa http://www.mazda-ford.pl/
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2015, 14:46
Posty: 139 (3/12)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: M6s 3.0 AT 2006 +podtlenek LPG w kole:) -w naprawie ;/

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki