Sklep – Włocławek – KS-MOTORS Konrad Stawiszyński

Postprzez ireklbn » 24 lis 2014, 00:01

Ks-Motors Konrad Stawiszyński
Papieżka 109
87-800 Włocławek
tel. 729325601 , 790870186
email kondziumax996@gmail.com
nick na allegro: Kondzik1991


Z całego serca NIE POLECAM ks-motors z Włocławka. Sprzedają części używane wadliwe i nie zgodne z opisem na aukcjach w allegro.
Kupiłem u nich kompresor który zgodnie z opisem miał być 100% sprawny i odrazu do montażu. Okazało się że w kompresorze nie było oleju, wszystkie łożyska rozjechane z luzem, elektrosprzęgło całe pordzewiałe bez jednego nita wszystko ocierało o siebie no i oczywiście łożysko w sprzęble też z luzami do wymiany. Telefonicznie dogadałem się ze sprzedającym że zwróci część pieniędzy ale na tym się skończylo. Wpłaty nie dostałem, telefonu nie odbiera a jak już to zrobi to wciska kit że pieniądze wpłaci nastepnego dnia, na emaila nie odpowiada.

Ludzie wystrzegajcie się tego złodzieja i oszusta który wciska kit żeby tylko sprzedać zajechaną część.
jego dane to
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 kwi 2011, 16:57
Posty: 80
Skąd: Lublin
Auto: Mazda 323f (BA) '98

Postprzez izka9111 » 10 lis 2016, 15:39

Zostałam oszukana przez Firme K-S Motors Konrad Stawiszyński. Sprzedal mi wadliwe czesci i nie chce oddac kasy. Najwiekszy oszust jakiego znam odradzam wszystkim. Sprawa jest zgloszona na policje do Państwowej Inspekcji Handlowej i gdzie tylko mozna mam nadzieje ze facet nauczy sie ze tak sie nie robi
izka9111
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki