ASO Mazda – Częstochowa – Auto Premium

Postprzez Jocker » 9 cze 2010, 22:44

Auto Premium Sp. z o.o.
Al. Wojska Polskiego 17/19
42-200 Częstochowa
telefon 034-3663572



Moi drodzy, czy ktoś z Was wie czy w Częstochowie istnieje jakieś ASO Mazdy? Wiem, że jakiś dłuższy czas temu istniało, obecnie mimo wertowania sieci nie jestem tego pewien. Będę bardzo wdzięczny za taką informację.
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2010, 16:50
Posty: 96
Skąd: Radomsko
Auto: Mazda 323F BJ 2.0D, 1999r.

Postprzez radzio99 » 14 cze 2010, 21:16

owszem jest – Aleja Wojska Polskiego 17/19,‎ – wspólne z subaru i suzuki.
radzio99
 

Postprzez Jocker » 15 cze 2010, 21:34

Dzięki serdeczne radzio za info. Mimo, że mieszkam jakieś 30km od (choć mało bywam) Częstochowy to nie miałem pojęcia jak to obecnie wygląda.
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2010, 16:50
Posty: 96
Skąd: Radomsko
Auto: Mazda 323F BJ 2.0D, 1999r.

Postprzez Radex » 16 lis 2010, 01:34

Temat z marca ale dodam opinie dla potomności.

na wstępie powiem jedno... NIE POLECAM tego ASO. o wiele lepiej jechać do ASO do Dąbrowy Górniczej, Bielsko BIałej, Katowic (ale PRO MOTO !!! nie DYGA !!!)

W Częstochowie mała fachowość mechaników i olewatorstwo klienta.
Przegląd który miał trwać godzinę trwał u nich 3. Na dodatek nie wykryli usterek które były w aucie <glupek2>
Dodam że przegląd nie trwał 3 godziny bo tak dokładnie sprawdzali ale trwał tyle bo najpierw auto i ja czekało sobie jakieś 40-50min zanim zostało w ogóle zabrane na warsztat pomimo że byłem umówiony na godzinę i przyjechałem przed czasem.
później w żółwim tempie zostało nie fachowo sprawdzone.
jeszcze mechanik zostawił klucz w aucie <glupek2> ktory oczywiscie oddalem

Lepiej przejechać się 50 albo i 100 km i mieć dobrze zrobione!
Ostatnio edytowano 20 lis 2010, 23:06 przez Radex, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 22:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez Dominooo » 18 lis 2010, 20:31

Przekonałem się o tym dziś i ja.
Zanim pojechałem do tego serwisu, wykoanłem telefon, żeby uzyskać wstępnie kilka informacji.
Pracownik odpowiedział mi na moje pytania i umówiłem się że przyjadę po południu na warsztat, żeby zerknęli na jedną rzecz.
– tak oczywiście, zapraszamy- odpowiedział

Pojechałem tam, tego Pracownika już nie było, ale był jego kolega, który miał przekazane, że przyjadę.

Rozmowa z nim to katastrofa.
Zapytałem czy faktycznie rozrząd w M3 wymienia się tak jak jest napisane w instrukcji /240Tkm/?
– tak, spokojnie tyle wytrzyma- odpowiedział
Zapytałem, po ilu latach ewentualnie należy wymienić jeśli nie osiągnę 240Tkm?
– nie ma różnicy ile to będzie lat
Na to ja mówię, że jego kolega przez telefon odpowiedział, że po 6 latach.
– być może tak
Ale w instrukcji jest napisane, że 10 lat.
– no to jeśli instrukcja tak mówi to będzie 10 lat.

Odnośnie kosztów wymiany rozrządu to już wogóle przesada. Przez telefon usłyszałem, że komplet oryginalny to koszt łącznie z robocizną 2600zł.
Na miejscu ten drugi mówi, że 1600zł (części 1100 i robocizna 500).
Mówie mu, że może kolega przez telefon pomylił cenę i powiedział mi koszt wymiany ale w M6.
– być może pomylił, ale w 'szóstkach' wymiana kompletu to cena ponad 4000zł.
Zgłupiałem.

Porażka.

Rozmowa jeszcze chwilę trwała, Pan z ASO nie chciał mi sprawdzić auta po nr VIN, więc zapytałem go czy mogę wjechać na warsztat bo byłem umówiony, że mechanik zajrzy pod auto i sprawdzi mi zawieszenie, gdyż słyszę jakieś lekkie stuki.
– na warsztat trzeba się umówić na konkretny dzień i godzinę.
Ale ja byłem umówiony na dziś po południu tylko na oględziny zawieszenia i to wszystko. Ile takie oględziny kosztują?
– 150zł i trwa około godziny. Proszę się umówić.
Ale przez telefon usłyszałem, że około 50zł.
– 50 zł to samo podniesienie auta na podnośniku i obejrzenie podwozia.

Słów brak.

Pan serwisant /czy jak go tam zwał/ wstał i rzekł:
Przepraszam Pana, ale mam klienta i muszę go obsłużyć.

Zatkało mnie i wyszedłem bez słowa z myślami w głowie- to kim ja jestem?

Pan serwisant poszedł do klientów którzy oglądali Subaru.

Tak się zakończyła moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym ASO.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 wrz 2010, 04:47
Posty: 776 (0/1)
Skąd: Śląsk
Auto: マツダ 3 Y6 BK '05

Postprzez darx8116 » 18 sty 2012, 23:47

Witam Wszystkich <oczko>
Potrzebuje opini na temat ASO Mazdy w Częstochowie. :)
Mam Madzie 6 i już niedługo zbliżaja sie jej pierwsze urodzinki i pasowało by jej zrobic prezent czyli świeże materiały eksploatacyjne :) .
Szukałem w internecie opini na temat tego dealera ale jest ich mało. znajomi którzy coś wiedzą o tym serwisie mają różne zdanie. Przeważnie mówią, że jakośc pracy mechaników jest dobra. na samym początku mieli jakieś drobne problemy z tą marką lecz na chwilę obecną wybili się do góry pod względem wiedzy i jakości wykonywanych usług i są bez zarzutu, więc myśle, że można powierzyc im auto.
Zaniepokoiła mnie jednak opinia na temat działu obsługi klienta.Zaraz po przyjęciu auta następuje brak zainteresownia pojazdem. doradca jest zajęty czymś innym byle nie autem. nie można się dowiedziec co sie z autem dzieje bo oni sami nie wiedzą, dopiero po zaczepieniu mechanika można sie dowiedziec co jest ze swoim autem. Brak wiedzy na tematy techniczne i nie pewne i nie jasne odpowiedzi, brak zainteresowanie autem wzbudzają w właścicielu niepokuj o swoje cacuszko. Źle zaplanowana wizyta która trwa długo z czego połowa czasu to oczekiwanie na wyjazd gotowego auta z hali napraw przez doradce też jest wnerwiające.
Mysle, że za wiele sie nie zmieniło od nadania tych poprzednich postów ale jednak chciałbym zaczerpnąc swieżej wiedzy na ten temat a nie tylko od kilku moich kolegów.
Ja jednak chciałbym znac zdanie wiekszosci osób które maja bądź miały kontakt z tym serwisem.
Tutaj jest bliziutko no ale jak gdzieś dalej zadbają lepiej o moje autko i mnie to bede musiał tam jechac.
z góry dziekuje za napisanie opini :)
darx8116
 

Postprzez mmpol01520 » 10 lut 2012, 15:03

Witam cię jestę kierownikiem tej stacji od 1 kwietnia 2011 roku żałuje że od tego czasu nie ma żadnego wpisu choć jeden z klientów obiecał że się wpisze. Być może wcale nie był zadowolony tylko chciał rabat <czarodziej> Na poważnie nie jesteśmy może jeszcze najlepsi w Polsce ale interesuje nas to co myślą o nas klienci i pracujemy nad naszym wizerunkiem śledzimy fora i jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie zarówno dobre jak i negatywne możemy wtedy zaradzić i się poprawić. Mam nadzieję że Pan do nas przyjedzie. A dla zbadania siły forum na hasło "szelka" zestaw kosmetyków do samochodu gratis.
Pozdrawiam
Marek
p.s promocja z hasłem do 18 lutego lub do wyczerpania zapasów 10 kpl jak się przyjmie czyli 10 osób je wypowie a następnie potwierdzi na forum odbiór kosmetyków obiecuję inne ciekawe promocje dla użytkowników
mmpol01520
 

Postprzez alleganex » 15 paź 2012, 19:11

Witam Jestem Klientem tej Firmy już parę dobrych lat.
Moim zdaniem Polecam Aso Miła Obsługa Szybkie naprawy za każdym razem auto umyte posprzątane a to się nie zdarza w innch aso.
Mechanika mnie nigdy nie zawiodła. Szybkie Naprawy Blacharsko-Lakiernicze i co najważniejsze nie widać ze auto było po kolizji Polakierowane pierwszą klasa.
Godne Polecenia ASO
Pozdrawiam. :)
alleganex
 

Postprzez Radex » 5 lis 2012, 16:56

Widzę że pracownicy ASO Częstochowa zakładają konta i próbują zatrzeć złe wrażenie <czarodziej>

Nie SŁOWAMI lecz CZYNEM Panowie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 22:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez Mazdos » 26 sie 2013, 23:06

Radex napisał(a):Widzę że pracownicy ASO Częstochowa zakładają konta i próbują zatrzeć złe wrażenie <czarodziej>

Nie SŁOWAMI lecz CZYNEM Panowie.


Na to wygląda, że kolega ma rację. Bo ja również zostałem bardzo źle potraktowany przez te ASO. Mowa tu oczywiście o ASO fIrmie Auto Premium w Częstochowie. Otóż tak zadzwoniłem do tegoż serwisu, aby ustalić koszty wymiany kompletu rozrządu, pan który umawiał i określał koszty wymiany bardzo szybko wycenił mi tą usługę.
Tu cytuję pana doradcę jak dobrze pamiętam pana Piotra : ,,Koszt wymiany rozrządu to 650 zł, a kompletny rozrząd 1200zł". Pomyślałem drogo za tą wymianę ale ok to autoryzowany serwis wiec będę miał zrobione jak należy. Umówiłem się na drugi dzień na 11:00. Przyjechałem wcześniej by się nie spóźnić. Wszedłem do serwisu podszedłem do siedzącego przy biurku doradcy by oddać samochód do naprawy. Siedzący przy biurku doradca poprosił mnie bym usiadł i poczekał chwilkę, gdyż ma on dużo pracy i za chwilkę się mną zajmie... Nie powiem dostałem kawę i moglem obejrzeć tvn turbo... Ta chwilka przerodziła się w około 50 min. W końcu z wielkim niezadowoleniem wstałem gdyż przez tą niecałą godzinę pan doradca nie miał ani jednego klienta i spacerował sobie po warsztacie. Nie wytrzymałem, podszedłem do pana doradcy i przypomniałem się, że przyjechałem na wymianę rozrządu. Na to pan doradca – proszę usiąść i przygotować dowód rejestracyjny i klucze i poszedł z powrotem na warsztat. Wrócił po około 10 min i poszliśmy na oględziny auta przed przyjęciem do serwisu!!! dopiero!!! A tu już godzina 12 z hakiem. wszystko ok auto po 20 min. trafiło na warsztat a tu już 12:30. No nic usiadłem przed telewizorkiem i obserwowałem jak tuż przede mną za szybą mój samochód stał następne 20 min za nim pan doradca przekazał mechanikowi samochód. Pan mechanik zabrał się do roboty rozkręcał i rozkręcał w między czasie robił inne auto stojące obok. Co chwilę przywoływał drugiego z mechaników do mojej mazdy jak by nie wiedział jak się to robi... Ale nie ważne w każdym bądź razie wymieniono ten rozrząd podczas tego gdy ja już zasypiałem przed tym telewizorem. Około godziny 17:15 przyszedł pan doradca oznajmiając mi ze auto jest już zrobione i właśnie jest na myjni. Poprosił mnie do siebie oznajmiając, że niestety wyszło drożej niż wcześniej zakładał. Zapytałem dlaczego mnie pan o tym wcześniej nie poinformował? A on na to, że nie zrozumiał się z panem z magazynu i pomyłkowo podał mi złą cenę. Gdy przypomniałem mu naszą rozmowę telefoniczną oznajmił mi, że nie spodziewał się iż przyjadę wymienić ten rozrząd. Teraz wiem, że na pewno już nigdy tam nie przyjadę. Pan doradca w końcu wycenił mi tą usługę na koszt w wysokości 650zł za wymianę plus części już nie 1200zł tylko 1780zł czyli w sumie 2430zł. Nie polecam tego warsztatu nikomu to bardzo niekompetentni ludzie oszuści i zło... , którzy nie powinni nazywać się ASO... Dodam jeszcze, że po tym całym myciu miałem zalana podłogę i tylną kanapę. Ten serwis o ile można go tak nazwać to kanał i porażka przez duże ,,P".

NIE POLECAM NIKOMU TEGO SERWISU!!!
Mazdos
 

Postprzez Dominooo » 12 sty 2015, 15:37

ASO Mazda w Częstochowie "zdechła"...
Dziś dowiedziałem się, że od Czerwca 2014 autoryzowana stacja obsługi Mazda Auto Premium w Częstochowie nie istnieje.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 wrz 2010, 04:47
Posty: 776 (0/1)
Skąd: Śląsk
Auto: マツダ 3 Y6 BK '05

Postprzez cisman » 23 sie 2015, 23:10

Podbijam temat :) jest ktoś u nas do kogo można podjechać i będzie mieć pojęcie o tym aucie? I wymieni mi wszystko co ma wymienić i oczywiście sprawdzi? <diabełek>
Forumowicz
 
Od: 21 lip 2015, 17:03
Posty: 121 (5/1)
Skąd: Częstochowa
Auto: Jest: Mazda 6 GH 147km 2.0 GH 2008
Było/jest: Mazda 3 150km 2.0 BK 2003

Postprzez Dominooo » 7 paź 2015, 19:23

W Częstochowie działa nowe: ASO MAZDA – KLIMCZAK.
ul. Katowicka 75
Częstochowa (Wrzosowa)
42-263
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 wrz 2010, 04:47
Posty: 776 (0/1)
Skąd: Śląsk
Auto: マツダ 3 Y6 BK '05

Postprzez Mały_cz-wa » 26 paź 2015, 23:35

Witam,Jestem kierowcą zawodowym i często goszczę w serwisach,mam niestety złe doświadczenia i opinie ogólnie o serwisach czy to ciężarowe czy osobowe,w Mazdzie nie byłem jeszcze.Jadę na sprawdzenie M5 do tego serwisu ,zobaczymy jak podejdą do sprawy .Wymiana oleju,rozrząd i regulacja wtrysków,po Wszystkich Świętych napiszę.
Początkujący
 
Od: 8 paź 2015, 06:20
Posty: 3
Skąd: Częstochowa
Auto: MAZDA 5 CD 2.0 Comfort 2006

Postprzez motomike6 » 22 gru 2015, 19:03

Dominooo napisał(a):W Częstochowie działa nowe: ASO MAZDA – KLIMCZAK.
ul. Katowicka 75
Częstochowa (Wrzosowa)
42-263

Jak narazie od września tylko oficjalny serwis mazdy, salon i sprzedaż ma ruszyć koło lutego przyszłego roku.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Dopisano 20 lis 2016, 21:07:

Ostatnio miałem okazje skorzystać z nowego ASO w Częstochowie ( Klimczak ) i mogę wyrazić pozytywna opinia na jego temat.
Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, milo, rzetelnie oraz fachowo wykonany serwis. Auto umyte po przeglądzie ( oferowano pełną myjnie ale wyraziłem zgody tylko na przepłukanie bezdotykowe ), może zabrakło poczęstunku kawa ( może przeoczyłem automat ) lub wystarczyło poprosić ale za to otrzymałem mały upominek :)

gift.jpg


Pozdrawiam pana Michała
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 maja 2012, 14:34
Posty: 354 (83/16)
Skąd: LUX/SC034
Auto: Jest GJ 2.2 AT
Jest Citroen SpaceTourer
Było C4 Picasso
Była Mazda 6
GH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki