MAZVAGTECH – niezależny serwis Jaworzno (mechanika & elektryka)

Postprzez MAZVAGTECH » 15 paź 2016, 09:10

Wiec automatycznie nie odpowiadam ani za pojazdy, ani jakosc wykonywanych prac przez warsztat samochodowy, ktory znajduje sie aktualnie pod starym adresem w Myslowicach. Numery telefonow do mnie bez zmian
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 11 lut 2017, 16:00 przez MAZVAGTECH, łącznie edytowano 1 raz
Firma
 
Od: 24 gru 2006, 14:28
Posty: 268 (0/5)
Skąd: Jaworzno
Auto: Mazda GH 2.0D z przekladka na 2,2

Postprzez maast » 1 sty 2017, 12:49

Miałem stycznośc z Mazvagtech kilka razy – od momentu gdy zakupiłem Mazdę 3 1.6DI. (Dla porównania mam też innych – Tadziola /dobrze i dość drogo/, Hasa w Gliwicach, Jcar w Tychach).
Obsługa tj Pan właściciel – po części miła-po częsci "nie chce mi się".
Ostatnia moja styczność ponad rok temu.
Ceny na dobrym poziomie.
Jeśli chodzi o jakość mam kilka uwag.

1) FAP. Panowie (madzia już 190tys km) zaproponowali dolewke plynu. Nie wiem na ile by to starczyło (~set zł), ale coś mi śmierdziało. Poczytałem – pojechałem wyciąć w DPF-serwisie w kato – tam po wycięciu mechanicy pokazali w jakim stanie było wnętrze FAPa (wysypało się). Więc Mazvagtech chciał dolać płynu a i tak bym przyjechał za pare tys. Nieważne – nie przywiązałem do tego wagi, nadal chcąc u nich serwisować madzie.

2) Turbo padło. Telefon, wszystko ok, szybka wymiana na (rzekomo) idealnie zregenerowane turbo. OK, cena bardzo dobra jak na turbo po regeneracji. Autko przejechało kilka set km, w międzyczasie dławienie (naprawa przepływomierza w gliwicach w innym zakładzie). Niestety po 2tys km turbo zaczęło świszczeć. Na szczęście wymienili na gwarancji (ps. nie dostałem paragonu ani nic pisemnego – gwarancja "na gębę"). Przy okazji (swoją drogą bardzo symaptyczny) Pan właściciel sam się pochwalił że ściąga części z DE ew z rozbitków – leżą w warsztacie i czekają na nowego "biorcę". Więc nie wiem jak to było z tym moim turbo, czy zregenrowane, czy używka – nieważne, nie wnikam. Padło – wymienili.

3) po odbiorze autka z nowym turbo z pkt2 – zdążyłem dojechać do spodka w Kato – szarpanie i brak mocy. Okazało się, że padł EGR. Dosłownie kilka km po wyjechaniu z warsztatu. Wróciłem do Mazvagtech, Panowie odpięli wtyczkę i skomentowali że "trzeba przygotować się na wydatki".
Nie wiem, może mam pecha, ale do czasu jak nie zawitałem w Mazvagtech wszystko śmigało, ale może trafiłem na falę grubego remontu w mojej madzi ;)

4) nie żebym się czepiał. Ale jakiś pokrowiec na fotel/oklejenie kierownicy, błagam. Podobnie też up..lono karoseria z oleju/smaru czy kluczykami. Na moje pytanie o czystość odpowiedziano mi "to nie ASO". To przesądziło Panowie o moim odwróceniu się od tego zakładu.

Jednym słowem – auto jeździ póki jeździ.
Ja osobiście już tam nie zawitam, za dużo podejrzeń i zbiegów okoliczności.
Może z racji mojego (młodego) wieku – panowie mnie zdyskredytowali i tak traktowali.
Ale każdy niech robi wg swojego wyboru/odwagi.
Początkujący
 
Od: 5 paź 2011, 16:00
Posty: 9
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 3 BK (Y6) 2006

Postprzez balonek » 18 sty 2017, 19:05

Witam wszystkich.
Ja też miałem styczność z tym warsztatem.
Ale już z nowym właścicielem "takim młodym " Pan Darek na wizytówce MAZVAGTECH2,
jak Pan maxkls napisał wcześniej już go nie ma od marca tam.? ja już byłem później koło czerwca ale
jestem mega zadowolony, chłopak podszedł w ciągu paru minut, znalazł usterkę naprawił na poczekaniu.
Byłem w wielu warsztatach i nie spotkałem się z takim czymś... Wiele nie zapłaciłem, bez czarowania i kręcenia, kawa na ławę i gotowe.
100% profesjonalizmu oczywiście dalej będę odwiedzał tamte strony.
balonek
 

Postprzez MAZVAGTECH » 11 lut 2017, 15:58

Zmiana adresu serwisu mazvagtech, mam nadzieje ze juz docelowa
Aktualnie znajduje sie
mazvagtech
ul. Wojska Polskiego 2E /obok stacji shell/
43-600 Jaworzno

Prosilbym moderatora o usuniecie wpisow nie dotyczacych mojego zakladu a ktore sie tu znajduja. Moja firma nazywa sie mazvagtech i jest w Jaworznie a w Myslowicach funkcjonuje MAZVAGTECH2, ktora prowadzi ktos inny i z ktora nie mam nic wspolnego. Ja rozumiem ze nazwa jest mylaca, ale nie mam jej zastrzezonej i moze powstac jeszcze MAZVAGTECH3,4,5 itd. Rozumiem tez ze chodzi o reklame, ale chyba nie tedy droga.
Firma
 
Od: 24 gru 2006, 14:28
Posty: 268 (0/5)
Skąd: Jaworzno
Auto: Mazda GH 2.0D z przekladka na 2,2

Postprzez kubsztyk » 3 mar 2017, 23:32

Szkoda Panie Mariuszu, że odpowiednio wcześniej nie zaanonsował Pan zmiany adresu swojego serwisu, przez co pojawiły się niekorzystne opinie. Ja jeżdżę bezproblemowo 7-my rok mazdą, którą u Pana naprawiałem tuż po zakupie (urwany czop ustalający wałka rozrządu – wymiana głowicy i wałka), z korka wlewu oleju nic nie kopci, oleju i płynu nie ubywa.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 gru 2010, 10:23
Posty: 1698 (63/30)
Skąd: Kielce
Auto: Volvo S60 2.0T 2006;
ex mazda 6 TDI '03

Postprzez mieszacz » 12 paź 2018, 14:28

Serwis w pełni godny zaufania.Przesympatyczny właściciel,usługa serwisowa wykonana na wysokim poziomie.Widać ,że pracownicy i właściciel znają się na rzeczy.Widać ,że w tym warsztacie dewizą jest solidność a nie narażanie klienta na koszty.Pomimo,że miałem 60 kilometrów z Krakowa poziom obslugi wynagrodził przejechane kilometry.
Początkujący
 
Od: 2 sty 2009, 19:36
Posty: 25 (0/1)
Skąd: przemyśl
Auto: gh2.0 diesel exlusive plus 2008

Postprzez premass » 13 sie 2019, 16:25

Mazvagtech w Mysłowicach prowadzi "młody" człowiek czy mazvagtech w Jaworznie, bo sie juz pogubiłem. Jak jeżdziiłem do Mysłowic to nie było problemu, bo oboje "starszy i młodszy" byli na miejscu a teraz ...:P to ja juz nie wiem.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lut 2014, 13:11
Posty: 89 (1/0)
Skąd: S-ce/Śląskie
Auto: Mazda 6 GJ -SkyEnergy 2.0 benzyna 165km 2013
Mazda 3 BK – TOP
2.0 benzyna LF-DE
2004

Postprzez mieszacz » 29 lip 2020, 15:17

Kolejna wizyta i 100% zadowolenia.Wymieniony rozrząd,podkładki pod wtryskami.Oboje z żoną jesteśmy naprawdę zachwyceni poziomem obsługi i niewygórowanymi cenami.Dobrze ,że mamy tylko 70 km do warsztatu.Kraków pozdrawia Jaworzno tak trzymać :D
Początkujący
 
Od: 2 sty 2009, 19:36
Posty: 25 (0/1)
Skąd: przemyśl
Auto: gh2.0 diesel exlusive plus 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki