"AUTO-KLIMATYZACJA ŚLĄSKI" Mikołów, ul. Rolnicza 9

Postprzez stachan » 9 kwi 2017, 08:03

Przyznać muszę, że dość późno wyrażam swoją opinię na temat tego warsztatu. Od dawna obiecywałem sobie, że to uczynię i zawsze coś było pilniejsze. Dziś jednak muszę to zrobić, gdyż po naprawie trzeciego samochodu byłoby nie fair nadal milczeć. Przygodę z tym warsztatem rozpocząłem jeszcze w 2013 roku, gdy po trzech (sic!) wymianach gwarancyjnych kompresora w pewnej firmie na ulicy Legionów Polskich 37 w Dąbrowie Górniczej i ich rezygnacji z usprawnienia układu w moim Fordzie Galaxy, podjechałem zrezygnowany i zapytałem o możliwość podjęcia kolejnej próby naprawy. Po dwóch dniach Pan Marcin Śląski zadzwonił do mnie z informacją, że samochód gotowy – okazało się, że cały układ był zanieczyszczony :/ I wiecie co? Klima działa do dziś, czyli blisko 4 lata bezawaryjnej pracy. Niedawno znajomy podjechał (bo mu poleciłem) z VW Beatle – po kilku godzinach auto było gotowe (bezbłędnie wyłapany uszkodzony czujnik oraz przegnita wiązka przewodów). Natomiast ja niedawno zakupiłem Mazdę6 GH – miałem z nią problem, gdyż zaraz po uruchomieniu silnika klima pięknie chłodziła, jednak po 3-5 kilometrach zaczynało lecieć letnie powietrze z wentylacji. Wcześniej dobiłem u nich czynnik, wymieniłem filtr oraz wykonałem ozonowanie wnętrza. Wróciłem zatem do warsztatu i akurat podjechałem, gdy na dworze było ciepło (ponad 20 stopni). Kontrola temperatury nadmuchu wykazała, że faktycznie moja klimatyzacja nie działa, choć słychać było włączający się kompresor. Po 7 godzinach (nie byłem jedyny na placu) otrzymałem info, że auto gotowe – okazało się, że winne było sprzęgło, które po rozgrzaniu się kompresora przestawało spełniać swoją rolę. Teraz klima chłodzi tak, że musiałem podnieść dziś temperaturę, choć jestem absolutnie zimnolubny. Życzę sobie, abym tylko takich fachowców spotykał na swojej samochodowej drodze – rzetelność, fachowość, ludzkie podejście do klienta, uczciwość i rozsądne ceny – tak w skrócie mogę ocenić warsztat Pana Marcina. Brawo! Oby tak dalej! Dodaję, że nie mam w zwyczaju kadzić warsztatom, ale z czystym sumieniem będę polecał tę rzetelną firmę <spoko>

Dane kontaktowe:

Auto-Klimatyzacja Śląski
43-190 Mikołów ul. Rolnicza 9
tel/fax (032) 226 28 73 kom. 501 307 600

zapraszamy w godzinach :
1 kwiecień – 30 wrzesień od 8.00 do 17.00
1 październik – 31 marzec od 10.00 do 17.00


http://www.auto-klima.pl
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 17:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez Mister333 » 25 lip 2018, 21:21

Od kupna miałem dość dużą nieszczelność w klimie. Jakiś rok temu podjechałem na brynów pętle, tam jest blisko warsztat, który zajmuje się klimatyzacją. Dałem na sprawdzenie szczelności. Dzwoni mi po paru godzinach i mówi, że jest malutka dziurka na parowniku! (Koszt operacji to 1200 zł) Nie uwierzyłem mu. Przez następny rok nie używałem zbytnio klimy. Nabiłem ją w lutym i po miesiącu bęc! Nie chłodzi cholera jedna. No to poszukiwania warsztatu i pieniędzy czas zacząć. Miesiąc temu pojechałem na sprawdzenie do
"AUTO-KLIMATYZACJA ŚLĄSKI" w Mikołowie po przeczytaniu opinii od Stachana. Z rana im Mazdę oddałem, po 15 odpowiedź. Głównie, to przewody do wymiany i coś tam jeszcze. Już nie pamiętam. No to działajcie. Następny dzień dzwonie do nich koło 15 czy jest już ok to powiedzieli, że już na wykończeniu i można przyjeżdżać. Mam do nich trochę drogi, tym bardziej komunikacją to mogli dać znać, że na taką (czyt. 16:00)godzinę będzie gotów. Gdzie oni pracują do 17. Musiałem się trochę gonić. Ale cóż zdążyłem w ten sam dzień. Po przyjściu powiedzieli co nie co. Chcieli jeszcze osusacz wymienić bo na nim też malutka dziurka, jednak zapieczony dosyć mocno. Stwierdzili, że chłodnica w średnim stanie, trzeba mieć ją na oku. Za cały proceder (powymieniali to co zniszczone, odgrzybianie, nabicie i czyszczenie) 500 zł. Więc w pewnym sensie się ucieszyłem :)
Forumowicz
 
Od: 4 kwi 2016, 21:44
Posty: 32 (0/3)
Skąd: Górny Śląsk! - Katowice
Auto: Mazda 6 GY 2006 2.0 147km PB+LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki