Mechanika, elektryka – Katowice/Ochojec – Tadziol

Postprzez misiek06 » 30 wrz 2005, 00:13

WARSZTAT
Tadeusz Cudzik – specjalizacja MAZDA
ul. Wapienna 18, 40-609 Katowice / Ochojec
tel. 601 436 706


Jak w temacie ;) Chciałem podziękować Tadziolowi za pomoc w naprawie mojej madzi ;) Bardzo długo nie mogłem dojść co tak właściwie jej jest a kolega Tadziol dosłownie w dwóch zdaniach rozwiązał mój problem :D
Naprawde wielkie słowa uznania :)
Mamy na forum kolejnego prawdziwego speca przed którym nasze madzie nie mają tajemnic ;)
Najpierw Jaksa który też naprawde bardzo dużo (a może jeszcze więcej)mi pomógl :D
a teraz Tadziol :D oby więcej takich ludzi :D
Wielkie dzięki !!!

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lut 2005, 15:39
Posty: 295
Skąd: Głogów
Auto: była 626GE 323BG Eclipse 323F BA a teraz Scion Tc

Postprzez qlesh » 1 gru 2011, 22:39

WARSZTAT
Tadeusz Cudzik – specjalizacja MAZDA
ul. Wapienna 18, 40-609 Katowice / Ochojec
tel. 601 436 706


Nie znalazłem podobnego tematu, także zakładam nowy. Jak ktoś ma jakieś pozytywne opinie to można tu zbierać, ku uciesze właściciela serwisu i jego mechaników, doradców serwisowych oraz sprzedawców w jednym.
Ja jeżdżę do owego jegomościa już siódmy rok i jak narazie nie zawodzi (czasem tylko zawodzi, że mu zawracam głowę pierdołami i że nie ma czasu, ale już się przyzwyczaiłem). No i ciągle potrafi zaskoczyć swoją wiedzą, zdobytą, jak już kiedyś wspominałem, upartym studiowaniem japońskojęzycznych katalogów.
Serwis mieści się w Katowicach/Ochojcu, ul. Wapienna 18
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 03:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez dj_kriss » 4 gru 2011, 01:28

Jak najbardziej za, dzwoniłem do Tadziola jak jeszcze nie miałem M6 żeby się zapytać ile muszę mniej więcej wybulić po zakupie na doprowadzenie auta do porządku a on zamiast mnie naciągać na nie wiadomo co powiedział że jak już będę miał auto to mam podjechać a on zobaczy co ewentualnie trzeba zrobić pomijając kwestie oczywiste czyli filtry, olej itd. Autko zostawiłem a Tadziol'owi jak się coś nie podobało to dzwonił i pytał czy ma to zrobić a jak prosiłem żeby mi coś więcej powiedział to udzielał wykładu przez telefon czemu ma być tak a nie inaczej i na czym będzie polegała naprawa (dokładnie chodziło o wycięcie rurki ze wspomagania bo się pociła i zastąpienie jej – hmm, nie wiem czy mogę zdradzić być może autorski sposób Tadziola, w każdym bądź razie działa)! W lutym wybieram się do niego ponownie. Bardzo techniczne podejście!
Początkujący
 
Od: 22 sty 2011, 07:09
Posty: 11
Skąd: Zabrze
Auto: MAZDA 6 2.0 SPORT 2003

Postprzez Riki » 4 gru 2011, 18:21

Łukasz przedni pomysł z tematem!

Tadziol.. Mega gość z jeszcze bardziej – mega wiedzą. wielokrotnie mi pomógł, głównie kiedy odbudowywałem GD ale i przy GFie jego wiedza okazała się niezastąpiona.

Słowa uznania dla tego Pana.
Pozdrawiam <faja>
dj_kriss napisał(a):Bardzo techniczne podejście!

Właśnie... a tego dziś w serwisach brakuje.

Cóż... do wad muszę zaliczyć te qrna Katowice :P że też mieszczą się tak daleko <lol>
mazparts.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 29 sty 2004, 21:48
Posty: 5584 (2/3)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE KL '94

Postprzez tadziol » 4 gru 2011, 21:04

Ja najmocniej z góry przepraszam,że ośmielam się zabrać głos,ale w ostatnich dniach mój dział dystrybucji części zamiennych (nowych i używanych) wzbogacił się o profesjonalne opakowanie do transportu w/wym części.Moja duma nie pozwala mi przejść nad tym do porządku dziennego,dlatego dzielę się z Wami tą oto radosną nowiną,załączając zdjęcia.
Obrazek
Obrazek

Będę się starał na bieżąco informować o nowych elementach wyposażenia,dokumentując to multimedialnie. <lol>
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez qlesh » 4 gru 2011, 21:26

To tylko dowód na to co pisałem. Właściciel tego serwisu ma permanentne i zażyłe kontakty z producentem z Japonii, brakuje na pudełku języka, który Tadziol rozumie najlepiej (ジャパン) i zastąpiono go angielskim, ale to tylko dlatego by pudełko nigdzie nie zaginęło na terenie Europy.
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 03:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez Sebaloz » 5 gru 2011, 14:56

Porządny serwis. Profesjonalny mechanik, bardzo miła obsługa Pana z recepcji, można napić się w poczekalni pysznej kawy, korzystne ceny, przystępne terminy. <rotfl>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 mar 2010, 23:08
Posty: 74
Skąd: Tychy/Ornontowice
Auto: 626GW DiTD '00 101KM

Postprzez qlesh » 23 gru 2011, 00:13

Co tu taka cisza? Chodzą słuchy, że na Ochojcu ekipa ma już święta i że świętowanie ma trwać do Trzech Króli... przewraca się ludziom w głowach, oj przewraca... <cisza>
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 03:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez tadziol » 23 gru 2011, 22:55

to są niepotwierdzone plotki rozgłaszane pod okolicznymi marketami mające na celu jawną prowokację.
jako rzecznik prasowy kategorycznie dementuję owe pogłoski i podaję do publicznej wiadomości,że warsztat nadal pracuje w pocie czoła borykając się z rozmaitymi problemami,tak aby posiadacze swoich ukochanych Mazd mogli z radością przywitać nowonarodzonego i po spożyciu potraw oraz trunków bełkotliwym głosem wyśpiewać co nieco na pasterce.
Czego i Państwu życzę. <spoko>
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez ozetec » 10 lut 2012, 15:53

Polecam w 100%. Właśnie jestem po wymianie pompy wspomagania w warsztacie Tadziola
Szybka, konkretna robota a nie owijanie w bawełne jak u większości'specjalistów'.
Wszystko jak należy.
Polecam i dziękuję za sprawną naprawę

Pozdrawiam
Bartek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 mar 2006, 12:23
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Auto: 6GH

Postprzez Grzyby » 10 lut 2012, 18:33

Nigdy osobiście u Tadziola nie byłem (czego żałuję) , ale zrobił na mnie olbrzymie wrażenie dobrych kilka lat temu.
Otóż dzwoniłem do niego w sprawie podmiany aparatu zapłonowego w GE (Cronos) z S1 na S5.
I ów rzeczony Tadziol (którego zresztą złapałem jak jechał autem) wziął i z głowy podyktował mi, które przewody gdzie mam w nowym aparacie podpiąć, które z którymi połączyć itp. (operował kolorami przewodów). I powiedział dobrze!

Potem jeszcze kilka razy wspomagałem się jego wiedzą telefonicznie przy użytkowaniu GE.

Więc ze swojej strony – polecam gorąco :)
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez tadziol » 10 lut 2012, 21:14

ozetec napisał(a):Polecam i dziękuję za sprawną naprawę

również dziękuję za wizytę i zadowolenie klienta jest dla mnie bezcenne :)
Grzyby napisał(a):Nigdy osobiście u Tadziola nie byłem (czego żałuję)

nie masz czego....ot taki większy kurnik hahaha
Grzyby napisał(a):Otóż dzwoniłem do niego w sprawie podmiany aparatu zapłonowego w GE (Cronos) z S1 na S5.

nie uwierzysz,ale pamiętam tę rozmowę....
dzięki za komentarz <spoko>
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Grzyby » 11 lut 2012, 11:18

tadziol napisał(a):nie uwierzysz,ale pamiętam tę rozmowę....

Pewnie nie uwierzysz <lol> , ale wiesz ile lat temu to było?
Szybko przeliczyłem i wychodzi mi, że jakieś 8 lat temu odbyły się te "konsultacje" telefoniczne <wow>
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Piotr » 1 kwi 2012, 22:25

Również odwiedziłem Naszego dobrodzieja z moją GE, kichała, prychała, obroty falowały, przerywała jak dzika + masa innych problemów! dawała tak w kość że aż nie chciałem jej na oczy widzieć – odstawiłem i dosłownie następnego dnia już wiedziałem że jest dobrze, że będzie żyła <jupi> Żałuję że dopiero tak późno trafiłem na tak bardzo dobrego specjalistę jakim jest Tadziol, jednak już dzisiaj wiem że cokolwiek będzie się z Mizią działo jedzie bezpośrednio i tylko i wyłącznie do niego! :) Szybka diagnoza i jeszcze szybsza naprawa, samochód odebrałem – mogę śmiało powiedzieć w lepszej kondycji niż kiedykolwiek był (odkąd jest w moim posiadaniu). Reasumując – szybko, bardzo dokładnie i w dobrej cenie! Polecam i polecał będę każdemu ! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 wrz 2010, 14:19
Posty: 533 (0/2)
Skąd: Żywiec
Auto: 626 GE FS 93'

Postprzez Bluu » 16 kwi 2012, 20:40

To wiedza <nauka> połączona z chęcią, tak jak w moim przypadku bezinteresownej, pomocy przed którą naprawdę chylę nisko głowę.
Miałem problem z brakiem iskry przy zamianie aparatu S3 na S1 no i oczywiście Tadziol szybko odpowiedział, który pin z którym połączyć żeby zadziałało. Dodam tylko że pytanie zadałem na 2 forum i zostało bez odpowiedzi a Tadziol pomógł bez problemu <spoko>
Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję z głębi serca :)
Bluu
 

Postprzez 14/88 » 19 kwi 2012, 19:41

Mi też nie zostaje nic innego ,jak polecić forumowego znachora naszych cudownych samochodów. Na autach spod marki Mazda zna się bardzo dobrze. W najdrobniejszych szczegółach powie co i jak. Ma niesamowitą wiedzę i chętnie się z nią dzieli. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług. Polecam i pozdrawiam.
Forumowicz
 
Od: 2 sie 2011, 20:42
Posty: 80
Auto: 626 2.0 16V 116KM SEDAN 2001r

Postprzez Mandey » 22 cze 2012, 10:10

Właśnie wróciłem od P. Tadziola. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko ogromnie polecić Jego oraz Jego warsztat. Jak już wcześniej pisano, posiada ogromną wiedzę, którą potrafi się podzielić i świetnie zna się na samochodach. W rozmowie z Nim jak stwierdziłem, że podobno dokonuje cudów odparł, że "rzeczy niemożliwe robi od ręki, a na cuda trzeba poczekać jeden, dwa dni." I rzeczywiście tak było... Madzia nie paliła (jedna z najgorszych – usterka elektryczna) i trzech "znawców" się już do niej dobierali, ale rozkładali ręce... Oddałem ją na Wapienną 18, pozbywając się nadziei na to, że pojadę na wakacje. Dwa dni później P. Tadziol dzwoni z pytaniem, czy mam spakowane walizki :D
Także jednym słowem, świetny człowiek z potężną wiedzą potrafiący poradzić sobie z każdą awarią, ku uciesze naszej i naszych Madź <serduszka>
Dodatkowo, na forum, wielkie podziękowania za doprowadzenie samochodu do porządku <zeby> <uklon> <uklon>
Obrazek Mazda 6 [2.0 DISI]

Obrazek Mazda 6 [2.5 MZR]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 lut 2012, 02:09
Posty: 1808 (21/23)
Skąd: Żory, PL
Auto: Mazda 6 [GH], 155 KM, 2.0 DISI, Rok prod.: 2011

Mazda 6 [GH], 170 KM, 2.5 MZR, Rok prod.: 2008

Postprzez arczibeatbox » 24 cze 2012, 18:12

W jakich godzinach i dniach otwarty jest warsztat? :)
Początkujący
 
Od: 18 cze 2011, 12:20
Posty: 10
Skąd: Katowice

Postprzez tadziol » 24 cze 2012, 20:46

arczibeatbox napisał(a):W jakich godzinach i dniach otwarty jest warsztat? :)


od poniedziałku do piątku
8.00 – 16.00/17.00
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Renklod » 21 lip 2012, 12:16

Witam. Miałem ostatnio problem z odpaleniem samochodu na ciepłym silniku, po prostu nie dało się i tyle. Całe szczęście,że istnieje forum, więc porad i wskazówek bez liku, więc trafiłem na warsztat Tadziola na Ochojcu w Katowicach. Okazało się, że padła pompa paliwa. Oddałem Madzię w poniedziałek, w środę dostałem tel. z informacją, że autko do odbioru. Wsiadłem do środka, odpaliłem silnik i doznałem szoku. Pali na dotyk, jak jeszcze nigdy, a większe zaskoczenie dopadło mnie jak wyjechałem na drogę. Zwiększyła się moc, elastyczność na każdym biegu, musiałem wyjść i sprawdzić czy to moja Madzia. po prostu całkiem nowa bryka.
Jestem Mu niezmiernie wdzięczny i pełen słów uznania i każdemu polecam usługi Ordynatora z Ochojca!!!!
Pozdrawiam serdecznie :D
Renklod
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki