Mechanika – Goleszów – Diesel Serwis

Postprzez morfek » 11 maja 2011, 08:35

Serwis aparatury paliwowej silników diesla
43-440 Goleszów, ul.Astrów 36
Zbigniew i Maria SZKLORZ
od poniedziałku do piątku
od 8.00 do 16.00
http://dhost.info/sapdiesel/kontakt.html





Goleszów koło Ustronia,jest to serwis silników diesla myślę że nie potrzebują reklamy ale jeśli ktoś ma problemy z silniczkiem wszelkiego typu nie tylko wymiana oleju lub łatanie w stylu kowalstwa artystycznego to polecam ,nie wiem czy jest drogo pewnie tak ale dają gwarancję na swoją robotę .Jestem posiadaczem M3 2005r z silniczkiem 1,6 d i gdyby autko nie było tak piękne i wyjątkowe to ze względu na problemy jakie miałem z silnikiem to bym go już sprzedał.Opiszę może w skrócie problem ,po zakupie jakieś 5 miesięcy pojawił się wyciek oleju w okolicach pierwszego wtrysku leciutko ,nie widoczne na bagnecie,udałem się do serwisu i jednocześnie sprzedawcy tego autka z prośbą o naprawę ,trzymali 4 dni rzekomo naprawili ale niestety nieudała się,po zagłębieniu na forum trafiłem wątek o podkładkach pod wtryskami w rozmowie tlf zapytałem serwis czy wymienili zaskoczeni stwierdzili że tylko plastikowe uszczelniacze są wymienione (nie polecam tych gości w Wilamowicach)następnie był serwis Poczty Polskiej po znajomość, o nich nawet nie chce mi się pisać. Trafiłem do Goleszowa właścicielem jest Szklorz Krzysztof .Rozebrali okazało się że ktoś sprzętem ciężkim próbował zdemontować podkładkę niestety nie udało , tym sposobem trzeba było frezować gniazdo .Zdawało by się z małej usterki wynikła duża naprawa ale dali radę niestety mają tylu chętnych że zapisy miesiąc do przodu.
Forumowicz
 
Od: 18 paź 2009, 10:03
Posty: 52
Skąd: Świętoszówka
Auto: M3 BM 15' SkyEnergy 165
Roomster Scout
M3 BK była

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki