Mechanika, elektryka – Katowice/Ochojec – Tadziol

Postprzez stachan » 22 lip 2018, 11:12

Tadziu, na drugi raz nagram Tobie na pocztę głosową komunikat moim aksamitnym głosem, że moczysz lędźwie w roztworze z wysokim stężeniem kationów sodu :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez Yankess » 29 wrz 2018, 13:05

To fakt nie ma hostess trochę trzeba czekać ale nie dziwię się fach w ręku jest i na Mazda h się zna a i faktycznie ceny przystępne u mnie ma stałego klienta
Początkujący
 
Od: 10 sie 2018, 18:25
Posty: 9
Auto: Mazda CX-9 2007 3.5 lpg

Postprzez hermol » 27 paź 2018, 16:36

Witam,
Gorąco polecam wszystkim użytkownikom Naszych Mazd serwis Tadziola.
Przejechałem po małym remoncie motoru wykonanym u Tadziola 3000 km (wymiana pierścieni, niektórych uszczelek, oczywiście uszczelka pod głowicą, obróbka głowicy, uszczelniacze zaworowe, ustawienie luzu zaworowego, usunięcie nagaru) i samochód w końcu niemalże nie zużywa oleju silnikowego.
(Wał, panewki – nie tknięte, tłoki, korby OK, ale zużycie występuje jak na swój przebieg, głowica, zawory OK, tuleje OK)
Przed rozbiórka byo to 1,5-2l/1000km. W tej chwili jakieś MILILITRY na 3000km.
Silnik ma w tej chwili 371tys km.. (zakupiłem z przebiegiem 347 tys km (tylko PB) i założyłem LPG)
Niestety przy 200 tys km jakiś fachurmistrz zainstalował pierścienie firmy Power Seal (logo takie trzy symbole S albo ala pioruny – jako pierścienie tłokowe) po których auto zaczęło zużywać olej po czym właściciel zaczął lać 10w40 co go dobiło nagarem.

Tadziol fachowo ocenił stan elementów silnika i jak to w zwyczaju można czytać na forum nie ma ludzi nie zadowolonych po jego zabiegach przy mazdach.
Także, jeszcze raz polecam.

Pozdr.
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2008, 23:02
Posty: 126
Skąd: Cz-wa
Auto: 626 GF 2.0 FS 98' Exclu
6 GY 2.0 LF 07' Exclu

Postprzez _Ramirez_ » 21 lut 2019, 17:24

Witam!

Ja również bardzo gorąco polecam wszystkim warsztat Pana Tadeusza. Moja Madzia miała problemy z elektryką (słynne kostki pod fotelami), teraz to już czas przeszły. Przed zostawianiem auta ustaliliśmy cenę za usługę i oraz kwotę maksymalną (gdyby wynikły jakieś problemy). Pomimo tego że trzeba jednak było wymontować fotel kierowcy to cena za usługę pozostała standardowa. Jeszcze raz szczerze polecam.
Początkujący
 
Od: 2 lip 2009, 11:23
Posty: 6
Skąd: śląsk
Auto: Mazda 6 GH 2.0, 2009

Postprzez Konrad_SK » 22 mar 2019, 17:20

Raz jeszcze dziękuję Panu Tadeuszowi za pomoc.
Bardzo fachowe i rzetelne podejście do tematu za uczciwe pieniądze.
Forumowicz
 
Od: 3 mar 2013, 00:33
Posty: 169
Skąd: Katowice
Auto: M6 GY 147KM

Postprzez Dakarsko » 11 cze 2019, 09:21

WItam, czy ten warsztat działa jeszcze ? Od 2 tyg nie jestem w stanie sie dodzwonić do P.Tadeusza
Początkujący
 
Od: 11 cze 2019, 09:19
Posty: 3

Postprzez stachan » 21 cze 2019, 13:07

Istnieje – obecnie Tadziol się zasłużenie urlopuje i nadaje mahoniowy połysk swojemu ciału <lol>
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez Neonixos666 » 21 cze 2019, 16:00

stachan napisał(a):Istnieje – obecnie Tadziol się zasłużenie urlopuje i nadaje mahoniowy połysk swojemu ciału <lol>


Oby nie heban z tego wyszedł :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 wrz 2009, 23:21
Posty: 9462 (52/235)
Skąd: Szczytno
Auto: Grand Scenic III PHII R9M

Postprzez Maverick07 » 17 lip 2019, 14:09

Czy numer z googla jest aktualny 32 781 85 46? Czy może Tadziol się jeszcze urlopuje :) ? Bo podobno numer jest niedostępny.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2012, 20:50
Posty: 77 (0/3)
Skąd: Mikołów
Auto: M3 BP 2,5 Turbo 2022.
M3 BL 2011r. 2.0 DISI

Postprzez tadziol » 17 lip 2019, 19:23

Tylko i wyłącznie 601-436-706.
Odbieram w godz. pracy tj. 8-16 pn-pt
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 18:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez qlesh » 10 gru 2019, 16:16

Cóż tu za pogłoski krążą nieprzyjemne? Że serwis zamknięty, pytania czy czynne?
Jako, że już dawno z mazdą rozwiedziony, nie zajrzałem przeto w ochojeckie strony,
dziś okazję sprawdzić co u Tadka miałem – w ulicę Wapienną powoli wjechałem.
Minęło lat 7 jak ostatnim razem szukałem pomocy pod słynnym garażem.
Pamiętając czasy niesłusznie minione, "zjedziesz w małą nieckę, skręcaj w prawą stronę",
szukam z ciemnych, smutnych sztachet, wąskiej bramy – nie ma! Stoi nowa, chyba z Castoramy!
Drewno jakby świeże, orzech to czy sosna... Serwis prosperuje! Wieść to jest radosna.
Po tym, tempem wolnym, rzekłbym, że nieśmiałym, wtaczam się w posesję moim wozem białym.

Zrobił ktoś porządki, wierzę memu oku, trawa wciąż zielona i to z końcem roku!
W trawce stoją mazdy, nie jak kiedyś – w błocie, w ogrodzie ozdoby, dodatki na płocie.
Wszystko miłe oku, czysto, ład, porządki, ciekawością pchany skradam się we środki,
a już w oknie widzę, twarz znajoma przecie, zerka sam Tadeusz – "kogo tu znów niesie?!"
Trudno, myślę sobie, długom tu nie bywał, może nie wygoni, żem go zaniedbywał.
Z lekkim dreszczem u drzwi nową klamkę chwytam i niemalże szeptem, cichym głosem pytam.
"Halo" i "dzień dobry, jest tu kto, w tym gmachu?" Na to postać sławna: "no witam cię brachu.
Domokrążcy, jak wiesz, nie znajdą tu drogi, ale ty wejdź proszę, w moje skromne progi".
"Skromne?" – pytam. "Były. 15 lat temu. Dziś tu jak w galerii, lepiej nie mam w domu.
Jakaż terakota, odpływy w podłodze, mocne ogrzewanie, nie zmarzniesz już srodze.
To mi się podoba, i te nowe sprzęty, najbardziej czerwony, hop! – silnik wyjęty.
Sprężarka za ścianą cicho sobie mruczy, prawie nie dotykasz manualnych kluczy!
Jeszcze oświetlenie, niczym te w przychodni, już małych latarek nie wkładasz do spodni.
Wszystko swą nauką ergonomia mierzy, cieszę się to widząc, to Ci się należy!"

Także jakby jeszcze ktoś miał wątpliwości serwis działa prężnie mimo swej skromności.
Nadal jest fachowo, skromnie i o czasie, przy tym nowocześnie, w coraz wyższej klasie.
Ciągle też nie można na jakość narzekać, chociaż czasem musisz na nią ciut poczekać.
A to wszystko tylko z powodu jednego, że serwis ma status jednoosobowego.
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 02:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez tadziol » 10 gru 2019, 20:18

Mam wrażenie,że ten Nobel dla Olgi to jakaś straszna pomyłka....może nie wszystko stracone i powędruje on w okolice tyskiego browaru ??!! hahaha
Bardzo się cieszę,że zajrzałeś i fajnie było zobaczyć Twoją radosną gębę <faja>
Ponieważ Twój powyższy opis przerósł moje najśmielsze oczekiwania,co spowodowało rzadko spotykaną u mnie falę emocji objawiającą się rozrzewnieniem i nadmierną produkcją łez spadających na klawiaturę ( półroczny MacBook Air ) postanowiłem uhonorować Cię następującymi gratyfikacjami – do wyboru jedna z nich :
– gratisowa wymiana oleju w domowej frytownicy z dojazdem do klienta
-czterogodzinna obecność mojej osoby w drugim dniu świąt Bożego Narodzenia przy suto zastawionym stole
-dwugodzinny wykład o praktycznym zastosowaniu klucza do świec w czasie obchodów dożynkowych
-odkrycie pięciu największych tajemnic mechanika z życia osobistego i rodzinnego do trzeciego pokolenia wstecz
-wspólny wyjazd celem okazjonalnego nabycia pojazdu "za którym Niemiec płacze i po nocach dzwoni silnika posłuchać"
-całodniowy pobyt w moim warsztacie z możliwością przymierzenia mojej odzieży roboczej i gwarancją odebrania trzech telefonów od klientów (środki czystości we własnym zakresie)
-możliwość partycypowania w mojej składce ZUS (wielkość datku dowolna,nie mniejsza niż 50 %)
Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 18:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez qlesh » 10 gru 2019, 20:32

Moje oczekiwania też nieco przerósł :D
A co do gratyfikacji... coś wybiorę. Szkoda, że mogę tylko jedną, ale coś wybiorę... <spoko>
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 02:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez stachan » 28 kwi 2020, 18:12

Kolejny Koh-i-noor autorstwa Tadziola – po prostu mistrz i jedyny fachowiec, któremu ufam! <ok>

Doskonała robota, dzięki wielkie <uklon>
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez MilosM » 12 maja 2021, 20:41

Mam ten silnik z wadliwym walkem rozrządu 2,2 Sykatyw.
Po wymianie walka i zalecanych ciężcy, problem zostal i silnik działał jak ciągnik.
Chyba nie duża i jeżcie to, że już jestem miał testowane i diagnozowane no niepoprawnie.
Dziękuje panu Tadeuszowy że się tego podjął, no i samochód działa.
.
Dziękuje i polecam.
Początkujący
 
Od: 15 wrz 2019, 20:10
Posty: 27
Auto: mazda cx-5 2.2 skyactiv-d 175km AWD AT

Postprzez alan4alan » 20 wrz 2021, 05:55

Chciałem tutaj Tadzikowi podziękować , za zajęcie się moją mazdą. Teraz mogę czekać na zimę :D
Początkujący
 
Od: 19 cze 2021, 12:22
Posty: 2
Auto: GY/DIESEL 2.0/2006

Postprzez lukazone » 21 paź 2021, 20:58

Kilka miesięcy temu próbowałem się skontaktować – brak odp, teraz – brak odp. działa ten serwis jeszcze?
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 12 lis 2014, 12:29
Posty: 8
Skąd: Lublin/Kato

Postprzez tadziol » 22 paź 2021, 06:40

lukazone napisał(a):działa ten serwis jeszcze?

Tak
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 18:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez 13kamil » 24 kwi 2023, 08:03

Po ponad pięciu latach od wizyty w serwisie u Tadziola wciąż jestem mega zadowolony.
Przeprowadzony został remont silnika wraz z wymianą pierścieni (w październiku 2017 roku) . Do dnia dzisiejszego nic nie dolewam oleju od wymiany do wymiany. Warto było jechać z samochodem wiele kilometrów (z Kielc do Katowic)

Baaardzo polecam serwis.
Forumowicz
 
Od: 22 lut 2017, 16:45
Posty: 31 (0/2)
Skąd: Kielce
Auto: Mazda 6 GY polift 2005r. 2.0 benzyna + LPG 147KM
Ex Mitsubishi Carisma 1996r. 1834ccm benzyna+LPG 116KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki