Dźwięk przy puszczaniu sprzęgła

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez Juniorski111 » 30 sie 2014, 12:18

Witam
Jestem zdecydowany na kupno Mazdy Rx8. Widziałem już takie dwa autka. Chciałbym się dowiedzieć na co oprócz kompresji zwrócić uwagę? Dodatkowo jestem przekonany że przy kupnie biorę taki samochód do ASO Mazdy na kompleksowy przegląd. Chciałbym zapytać o jedną rzecz która mnie ciekawi. Przy obu mazdach które widziałem, przy puszczaniu sprzęgła, mniej więcej w połowie pojawiał się inny dźwięk . Czy te mazdy tak mają czy w obu było już coś do wymiany? Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Juniorski111
 

Postprzez Piotrek16 » 31 sie 2014, 18:59

Siema jeśli chodzi o dźwięk to miały wykończone łożysko oporowe na wycisku sprzęgła jakoś często to siada w nich sam niedawno szukałem egzemplarza dla siebie i problem jest ogromny tym bardziej że mało tego i rozrzucone po całym kraju a do kogo nie dzwonisz to słyszysz jakby ten samochód wyjechał wczoraj z salonu :P co do pomocy skontaktuj sie z kojotem na pewno Ci pomoże

Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 19 mar 2007, 20:23
Posty: 22 (1/0)
Skąd: Szyldak
Auto: Mazda Rx-8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy RX-8 / RX-7