Filtr kabinowy z węglem aktywnym

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Mike54 » 21 sty 2009, 19:36

Witam,

Kiedys juz pisałem o tym, ze używam filtra kabiny "aldehydowego" za ktory w naszych serwisach trzeba zapłacic kupe kasy, albo w ogóle mówią że nie maja...

oststnio trafiłem na stronkę
http://liquimoly.bazarek.pl/opis.php/id,222345/

i zamówiłem filtr za 45zł z węglem :) mam nadzieje, ze bedzie ok, jak przyjdzie i założe to się podziele wrażeniami, ale w kazdym razie jest tańszy od zwykłego papierowego Mazdy.

PS Nie jestem w żaden sposob powiązany z tym sklepem i bardzo sie ciesze ze nie wydałem 250zł na Mazdowy ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 kwi 2006, 00:04
Posty: 145 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: skradziona Mazda CX-7 2.3 Sport '10
ex. Mazda RX-8 Rev. 170

Postprzez Retro » 21 sty 2009, 20:34

A co to za filtr ? To zamiast filtra powierza się wkłada ? Do ogrzewania ? Do klimy ?
Co to za ustroństwo ?:P
Rotary Inside
http://www.rxklub.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 maja 2008, 08:49
Posty: 929 (1/0)
Skąd: Warszawa
Auto: RX-8 GT

Postprzez Mike54 » 27 sty 2009, 22:38

no dla mnie filtr kabiny to ten który wkłada sie za schowkiem po stronie pasazera (czyli inaczej mówiąc filtruje powietrze dostające się do wnętrza samochodu.

Własnie dzisiaj przyszedł i mam z nim mały problem...
Powietrze przepływa w kierunku od góry (szyby) do dołu (nogi).
Jeżeli filtr założe zgodnie z oznaczeniem Air Flow (czyli strzałeczkami w dół) to obudowa się nie zamknie. Jeżeli założe go odwrotnie (czyli teoretycznie niezgodnie z przepływem powietrza) to wszystko pasuje idealnie...

Czyli albo te filtry są zle zrobione albo maja nie w ta stone strzałeczki nadrukowane ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 kwi 2006, 00:04
Posty: 145 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: skradziona Mazda CX-7 2.3 Sport '10
ex. Mazda RX-8 Rev. 170

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy RX-8 / RX-7