Niedziałający defroster tylnej szyby

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Sławko » 2 sty 2009, 00:35

Witajcie,
jako bardzo szczęśliwy użytkownik RX-8, cieszący się codzienną jazdą natknąłem się ostatnio na jedną niedogodność. Mianowicie wyraźnie nie działa mi defroster tylnej szyby, tj. zapala się lampka jak nacisnę przycisk, ale szyba nie robi. Co ciekawe przy włączonym radiu wyraźnie słychać zakłócenia w odbiorze (zaczynają się szumy). Czy macie jakiś pomysł, co za ustrojstwo mogło paść? Patrzyłem na bezpieczniki, ale nie znalazłem żadnego, który odpowiadałby za tylną szybę (z drugiej strony za dokładnie to nie szukałem).
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2008, 18:40
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Auto: RX-8 2004 USA 231 km

Postprzez dawidrx » 2 sty 2009, 17:12

gdzies na forum ktos wrzucil instrukcje do rexa, tam jest wykaz bezpiecznikow i wiem, ze jest opisany, ktory odpowiada za to ustrojstwo ;p
Forumowicz
 
Od: 9 kwi 2008, 20:13
Posty: 110
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Sławko » 3 sty 2009, 19:32

Wszystkie bezpieczniki sprawdzone, faktycznie był dokładny opis w instrukcji, ale niestety dalej nie działa. Przed wycieczką do serwisu mam jednak do was jeszcze jedno pytanie, czy ktoś z was wyjmował tylną szybę, albo grzebał coś przy jej złączach, dokładnie chodzi mi o to, gdzie montowane jest podłączenie do defrostera i jak się do niego dostać?
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2008, 18:40
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Auto: RX-8 2004 USA 231 km

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy RX-8 / RX-7