Dorobienie dodatkowego kluczyka

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez pasiurskyy » 10 lut 2014, 18:55

Witam ! Panowie, Panie drodzy koledzy stała się tragedia, mianowicie przy kupnie mojego Rexa dostałem tylko 1 kluczyk auto mam niecały tydzień i nie wiem jak to się stało ale gdzieś całkowicie zgubił się ten własnie 1 :( nie wiem co teraz zrobić :(
Jakie są koszta, wymiany stacyjki zamków, gdzie mam z tym uderzyć omijając salon mazdy ze względu na większe koszta.
Z góry dziekuję za pomoc ! :)
pasiurskyy
 

Postprzez smile » 10 lut 2014, 23:35

Idź do speca, jakiegoś "włamywacza", który na podstawie wkładki zamka dorobi nowy klucz a później go zaprogramuje do stacyjki. I nie zapomnij dobrze ubezpieczyć auta na wypadek, gdyby zrobił kopię dla siebie :)
Mógł byś dodać info skąd jesteś.
Forumowicz
 
Od: 16 lip 2011, 13:38
Posty: 2688 (75/56)
Skąd: Gubin / Gdynia
Auto: M5 CR
M6 GY

Było:
323F BJ RF2A

Postprzez adamsud » 11 lut 2014, 13:55

To jest problem pasiurskyy. Zwykle trzeba wymienić nie tylko stacyjkę, ale również zamek w drzwiach i bagażniku wraz z cenrtralką zamka. Nowy zestaw (zresztą na zamówienie), to koszt ponad 2 tys. zł + koszt zaprogramowania. Pozostaje Ci szukać na rynku wtórnym. Kupisz taki zestaw za kilkaset złotych. Programowanie to ok 300 zł.
Początkujący
 
Od: 29 gru 2011, 16:54
Posty: 13

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy RX-8 / RX-7