Świecąca się kontrolka airbag – kod 19

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez 041ck » 5 lip 2010, 21:06

witam, kupiłem uszkodzonego rexa miał wystrzelone 3 poduszki które wymieniłem oraz napinacz pasów,
został też zresetowany moduł poduszek ale nadal kontrolka świeci mianowicie 1 mrygnięcie- pauza – 9 mrygnięć i tak w kółko aż sie całkiem zaświeci po pewnym czasie, nieukrywam że spędziłem nad tym sporo czasu i do niczego konkretnego nie doszedłem, jestem w stanie zapłacić za rade która mi pomoże pozbyć sie tego problemu, 3 poduszki wymieniłem, reszte sprawdziłem i są na miejscu.
dzięki za rady, jestem zdesperowany każdą sprawdze i przeleje pieniążki za tą trafną, pozdrawiam fanów rexa :)
041ck
 

Postprzez Deniorek » 22 lip 2010, 22:56

Sprawdź kostki pod przednimi fotelami, może nie stykają. Taki sam objaw, mruga ileś tam razy po zapaleniu auta, żeby świecić nieprzerwanie później aż do zgaszenia. Może to jest ten Twój problem. Nic innego nie przychodzi mi do głowy niestety...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lip 2008, 19:28
Posty: 664
Skąd: Poznań
Auto: RX-8 231KM [Lighting Yellow]

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy RX-8 / RX-7