Nowa Mazda 2

Mazda2 (2015-2019)

Postprzez endriu2707 » 22 sie 2017, 20:07

Witajcie, to mój pierwszy post od bardzo dawna bo kiedyś siedziałem tutaj z moją mazdą 6 z 2004 roku. Mianowicie po jej sprzedaży zachciałem czegoś innego, padło na Mercedesa bo mi się podobały od zawsze, a jak to z napaleńcem bywa szybko to ugasiło moje zapędy. Drogie serwisy, osprzęt diesla CR mnie nie lubił i do dzisiaj nie jest wszystko tak jakbym chciał, a pod względem samochodu jestem trochę pedantyczny zresztą jak pewnie wielu z was. Do rzeczy. Uzbieraliśmy z żonką trochę kasy i chciałbym go zmienić na coś innego. Oglądaliśmy dużo samochodów itp. itd.Mam już dość szukania trupów na kołach w komisach i postawiliśmy na nowe auto. Budżetu starczy mi na nową mazdę 2. Jej wygląd się zmienił na plus i bardzo mi się podoba. W grę wchodzi tylko silnik z automatem czyli został mi 1,5 90 KM. Może ktoś ma ten silnik i podzieli się jakąś opinią o nim? Pan w salonie deklarował, że skrzynia jest bezobsługowa i nawet oleju nie wymieniają na serwisach. Trochę dziwne, ale skoro tak. Jak myślicie?
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 19 wrz 2012, 19:37
Posty: 7
Skąd: Wodziczna
Auto: Mazda 6
2,0 121ps
2004 kombi

Postprzez MAREKTF40 » 12 lis 2017, 21:52

Co nowe to nowe.
Ale wydaje mi się,że auto jest zbyt świeże i opinie zaczną spływać dopiero za jakiś czas.
Początkujący
 
Od: 27 wrz 2013, 19:39
Posty: 28
Skąd: Tyniec Mały/Wrocław
Auto: Mazda Xedos 9
Silnik 2,0 V6
Rok produkcji 1995

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 2 / 121