RADOM – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez Mieczyslaw » 21 sie 2014, 17:51

tadziomaru1 napisał(a):Wiadomo, że były nadużycia i wałki, w skutek tego część zarządu zrzekła się funkcji, teraz wrócili i wszystko jest ładnie/pięknie, wszyscy sobie zaczynają z nimi tiutać i co, już jest cacy? W sumie nie wiadomo o co chodzi. Były jakieś wybory, czy co? Bo ja się spodziewałem, że będą. Więc co, znowu ma się sprawdzić powiedzenie, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi...
Ogólnie jest gorzej niż było, podziały są bardziej zaakcentowane. Po prostu chcę jasności i przejrzystości sytuacji, jakiegoś obwieszczenia, co się stało, czy się stało i dlaczego się stało. Wtedy pomyślę, czy chcę być klubowiczem takiego klubu. Będzie przejrzystość, będę się starał o blachę, bo teraz nie wiem czy chcę i nie mam możliwości dowiedzenia się.

Jak slysze cos takiego to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. Dla Ciebie wszystko jest albo o kase albo hmm o kase? Caly wic polega na tym, ze jesli chcesz wiedziec, chcesz miec ta przejrzystosc i chcesz miec odpowiedzi na swoje pytania to badz klubowczem. Sa tematy, ktore dokladnie odpowiadaja na wszystko o czym piszesz. Nie musi to byc wywalone dla wszystkich bo jak mowie albo jestes w klubie albo jestes na forum. Chcesz jasnosc, przejrzystosci, sondy, ankiet. A po co Ci to skoro jestes forumowiczem i takich jak Ty sa tysiace, a klubowiczow jest chyba 138 raptem. Oczywiscie jedni bez drugich nie funkcjonuja i nikt na nikogo nie patrzy z gory tylko w momencie posiadania tabliczki masz wplyw na losy klubu bo ci na tym zalezy? bo chcesz cos zmienic? bo masz lepsze rozwiazania? bo chcesz miec cos do powiedzenia? Wiadomo, ze klubowicz, a klubowicz i forumowicz a forumowicz to roznica tylko majac ta blache mozesz cos zrobic, masz dostep prawie do wszystkiego(sa przeciez osobne tematy tylko dla moderatorow i zarzadu) i wiesz o wiele wiecej co sie dzieje Albo chcesz w tym uczestniczyc albo po prostu piszesz posty. Proste i nikt nikomu laski nie robi.
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez kajol » 21 sie 2014, 21:18

Ja swoje kilka słów dodałem i nie tylko w temacie spotów ale i napraw i innych regionach i ogólnie kilka osób mnie kojarzy ale moje kandydatury a podejmowałem takie trzy próby, najzwyczajniej olali. Więc nic na siłe. Chodzi też o kryteria władz jakimi się kierują w przyznawaniu owej blachy.

Donleon ja tez bardzo lubie oglądać formułe ale po wprowadzeniu restrykcyjnych przepisów i ujednoliceniu wszystkiego wyścigi sprawiają, że śpi się najlepiej przy nich a zasypiam już po ... starcie . Dlatego uważam, że lepiej ruszyć tyłek i spotkać się z ludźmi.
Ja w sobote bede pod Iłżą więc na "delikatny rok" pojade.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2011, 22:24
Posty: 950 (0/6)
Skąd: Skaryszew/Radom
Auto: 626 GF 2.0FS
Honda CBR 600

Postprzez Lukano » 21 sie 2014, 22:42

Znacie jakąś fajną firmę w Radomiu, która założyłaby u mnie nowy dolot z kwasówki?
Spawanie, gięcie itp?
W alfie mam IC malutki w błotniku, chciałem wstawić duży frontowy.
W Lu albo chcą krocie, albo za bardzo nie wiedzą co mówią ;)
A co ze spotkaniem? Robimy głosowanie, kto za sobotą, niedzielą??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 19:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez Mieczyslaw » 22 sie 2014, 14:39

kajol napisał(a):Ja swoje kilka słów dodałem i nie tylko w temacie spotów ale i napraw i innych regionach i ogólnie kilka osób mnie kojarzy ale moje kandydatury a podejmowałem takie trzy próby, najzwyczajniej olali. Więc nic na siłe. Chodzi też o kryteria władz jakimi się kierują w przyznawaniu owej blachy.

Wcale sie nie dziwie, ze nei dostales jesli mam byc szczery :P za malo sie udzielasz i to jest raczej glowny powod. Sa trzy oceny: zloty, aktywnosc na forum i regionie. i za kazdy dostajesz albo + albo –. Za dwa i trzy plusy jest blacha. Widac nie spelniles tych kryteriow.

kajol napisał(a):Donleon ja tez bardzo lubie oglądać formułe ale po wprowadzeniu restrykcyjnych przepisów i ujednoliceniu wszystkiego wyścigi sprawiają, że śpi się najlepiej przy nich a zasypiam już po ... starcie .

Pamietam jak wczesnie formula wygladala. Czlowiek siedzial i na prawde ogladal, cos sie dzialo, a teraz jak uslyszalem dzwike tych malenkich silniczkow to nie wiedzialem czy to gokarty czy F1 :/
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez Guinness » 22 sie 2014, 18:12

Widzę że są chętni na spotkanie ale kiedy , gdzie i o której to już nic więcej . Jeśli tak to ja proponuję w niedzielę o jakiejś 13.00 u turków w Orońsku . Jeśli są jakieś inne propozycje to proszę bardzo .
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 21:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez tadziomaru1 » 22 sie 2014, 18:49

Dla mnie OK.
Chociaż korci mnie żeby ruszyć d... nad ten zalew, o którym pisałem. Jeśli się nie kąpać, to chociaż obejrzeć i posiedzieć nad wodą. Co Wy na to?
No i dla mnie zdecydowanie niedziela, bo sobota to nabita na full – do roboty, na urodziny chrześniaczki Heleny, potem znowu do roboty, bo z soboty na niedzielę muszę spać na chałupie w firmie :D .
Tak czy inaczej, na spocie będę z Heleną, więc myślę, że Wy także ze swoimi odpowiednikami Heleny będziecie, mogą też być juniorzy. :D
Damian, dobrze żeś się odezwał, bo już się martwiłem o Ciebie... :)

P.S. Te brudasy z Orońska to nic wspólnego z Turkami nie mają :D , oni są z Bangladeszu, tylko "kuchnia turecka" się nazwali, skubańce... <lol>
Z Turcji to Turcy, a z Bangladeszu to jak, Banglijczycy? :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Guinness » 22 sie 2014, 19:02

Ok. tak podrzuciłem ze spotkaniem , ja będę sam bo Kacha ma 2 zmianę i zaczyna od 14.00 .
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 21:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez tadziomaru1 » 22 sie 2014, 19:32

Guinness napisał(a): ja będę sam bo Kacha ma 2 zmianę i zaczyna od 14.00 .

<płacze>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez D@m$on » 22 sie 2014, 20:49

Ja będę o 15 :p

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 lut 2009, 23:05
Posty: 836 (1/2)
Skąd: Radom
Auto: 323F (BA) GT 2.0 V6 KF!

Postprzez Lukano » 22 sie 2014, 20:52

Guinness napisał(a):to ja proponuję w niedzielę o jakiejś 13.00 u turków w Orońsku

Nie mam pojęcia gdzie, ale damy radę ;)
tadziomaru1 napisał(a):Dla mnie OK.
Chociaż korci mnie żeby ruszyć d... nad ten zalew, o którym pisałem. Jeśli się nie kąpać, to chociaż obejrzeć i posiedzieć nad wodą. Co Wy na to?

Sobota ma być ładna pogoda, za to w niedziele ma padać więc raczej posiedzimy w lokalu ;)
Jedzie ktoś z Radomia? ja jeszcze nie wiem, ale pewnie będę sam. Chwilowo mamy ciche dni ;)
A ja nie wiem o co, chcę tylko kupić kolejny samochód :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 19:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez tadziomaru1 » 22 sie 2014, 21:58

Miejsce na zbiórkę może być, ale tylko na zbiórkę. Mam lepszy lokal w zanadrzu :>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Guinness » 22 sie 2014, 22:07

Kaziu pochwal się , będziemy degustowac nowe dania
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 21:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez tadziomaru1 » 22 sie 2014, 22:14

Tak, ale więcej nic nie powiem (w sensie, że nie napiszę) :>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez kajol » 22 sie 2014, 23:18

A nas bedzie cała trójka i postaram się być na 13 ale nie recze za małego, że zdąży się wyszykować <oczko> co dalej będziemy robić zobaczymy na miejscu jak wszyscy dojadą.
Mietek mojej kandydatury nawet nie wzięli pod uwage. Obserwowałem jak tam przydzielają te + i – i czekałem , czekałem. Jak to nie? Przecież byłem na tylu zlotach co Ty, ba nawet ścigałem się. Na spotach integracyjnych też podobnie jeździliśmy. W jakichś ogólnych tematach kilka razy odezwałem się ale w dziale 626 to brałem udział i co naprawiałem to opublikowałem. Jedyne co to nie mam opisu samochodu. Przywitać też się zdążyłem ;)
Ja też mam ochote na ten zlot tylko, że limit wyjazdów bez żony raczej skończył się z Janowem :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2011, 22:24
Posty: 950 (0/6)
Skąd: Skaryszew/Radom
Auto: 626 GF 2.0FS
Honda CBR 600

Postprzez Guinness » 23 sie 2014, 10:27

Na przyszły tydzień też możemy się spotkac , w Orońsku w Centrum Rzezby Polskiej jest impreza plenerowa http://www.rzezba-oronsko.pl/index.php?news=752 , my mamy na nią ochotę i już wiem że Kacha ma wolne .
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 21:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez Lukano » 23 sie 2014, 12:54

No to mamy ustalone.
Jutro, 13:00 przed jakimś tam barem. Dużo ich tam nie ma więc chyba znajdę ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 19:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez tadziomaru1 » 23 sie 2014, 15:01

Łukaszu, przy "siódemce", róg Radomskiej i Starowiejskiej, naprzeciw pani R. <oczko>
Tą imprezę w CRP też miałem zaproponować, ale już jutro, w realu. :D
No, dobra, 10 min przed kompem minęło, spływam, dzisiaj plan napięty.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Lukano » 23 sie 2014, 16:36

Czaje na rogu tam gdzie tych barów już było kilka, kilka razu już się palił.
Tam za nim moja rodzina mieszka, można powiedzieć wychowywałem sie w tym ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 19:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez tygrys36 » 23 sie 2014, 18:55

Halo halo pojawilem się jutro powinienem się pojawić dawno Was nie widziałem jak się ten bar nazywa bo ją nie tutejszy rozumiem że przy trasie wiem gdzie jest słoneczko to za nim czy przed?o_O
tygrys36
 

Postprzez tadziomaru1 » 23 sie 2014, 21:10

Lukano napisał(a):Czaje na rogu tam gdzie tych barów już było kilka, kilka razu już się palił.
Tam za nim moja rodzina mieszka, można powiedzieć wychowywałem sie w tym ;)

No właśnie, jak Ty byś nie wiedział gdzie, no to kto wie? Przecież to przez płot z Karolem i Ewą. :)

tygrys36 napisał(a):Halo halo pojawilem się jutro powinienem się pojawić dawno Was nie widziałem jak się ten bar nazywa bo ją nie tutejszy rozumiem że przy trasie wiem gdzie jest słoneczko to za nim czy przed?o_O

Jadąc od Radomia, za Słoneczkiem po lewo, jedyny bar przy drodze, więc trafisz na pewno :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd