RADOM – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez tadziomaru1 » 13 sie 2014, 22:14

Mieczyslaw napisał(a):Kazik tylko wez poprawke na to, ze ja tez powaznie o tym mysle ;)

No to dobrze, może bedzie sie z kim napić :)
Do końca września to na pewno przejdzie mi stres pourazowy <spoko>
Mieczyslaw napisał(a):Grupowe dymanie? Chyba dobrze, ze mnie tam nie ma jednak :P

Znowu by biednego Mietka chcieli od zakrystii... hahaha
Zanim zaczniesz się kłócić, komuś dokuczać, wiedz, że nie warto. Przeczytaj:
"Przeminiesz.
Nie było Cię, na chwilę jesteś
I znowu Cię nie będzie.
Przeminiesz."
tadziomaru1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Mieczyslaw » 14 sie 2014, 17:55

Szczerze? chcialbym miec takie problemy ;)

Kmini kminie i zobaczymy co wyjdzie. Jesli bym jechal to wiadomo, ze od piatku ;) i moze konkurencje jakies. W drodze z kbh do radomia po drodze bym zahaczylbym o kakolewo :P
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez kajol » 14 sie 2014, 23:47

Donleon brałem to pod uwage ale wątpie żebym nie zmienił zdania o tej bliskości w drodze pod góre <oczko>
Nie masz dzieci to nie masz problemów – Mietek jeszcze nie zapomniałem jakie to się ma problemy bedąc kawalerem. Więc się ciesz póki jeszcze możesz ;P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2011, 22:24
Posty: 950 (0/6)
Skąd: Skaryszew/Radom
Auto: 626 GF 2.0FS
Honda CBR 600

Postprzez donleon » 18 sie 2014, 16:07

Kajol-nie łam się tak łatwo ;) . Za czasów studenckich chodziłem (turystycznie) po górach wyższych niż polskie i widziałem wielu rodziców, którzy tragażowali swoje pociechy w różnego rodzaju nosidełkach. Na cieniasa nie wyglądasz, więc możesz spróbować <faja> .
Zmieniając temat-najbliższy weekend mam prawdopodobnie wolny; może jakiś mały spocik nad zalewem przy browarku (mocno bezalkoholowym oczywiście)?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2009, 20:32
Posty: 439
Skąd: Radom
Auto: mazda 3 1,6 DI 2006 HB-była.
Jest... toyota

Postprzez kajol » 18 sie 2014, 16:19

To już musisz określić sie – ma być browar czy spot bez alkoholu :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2011, 22:24
Posty: 950 (0/6)
Skąd: Skaryszew/Radom
Auto: 626 GF 2.0FS
Honda CBR 600

Postprzez Mieczyslaw » 18 sie 2014, 18:01

jedzie ktos do kakolewa w koncu? Ja sie juz zapisalem :P A Ty Kazik nie mysl za duzo tylko sie zapisuj z Karolem razem z reszta. Bo z tego co wyczytalem to chcecie razem ejchac, cichaczem zalatwiane no. Dopiero bedzie gruba impreza. Pokazemy Polsce prawie calej jak sie bawimy <faja>

Dopisano 18 sie 2014 18:03:

a tak w ogole nasz slynny Green zostal bana 8 marca 2011 :| wiedzial ktos o tym? i za co dostal?
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez tadziomaru1 » 18 sie 2014, 21:34

Ja o tym wiedziałem. Gadaliśmy kiedyś na jakimś spocie o tym, chyba z kulfim, czy z Lukano. Ogólnie poszło o to, że jakieś wałki robił z tą sprzedażą sprzętu, ludziom pieniądze wisiał, niektórym bardzo długo.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Mieczyslaw » 18 sie 2014, 21:46

Aaa faktycznie, było coś takiego. Znalazłem przez przypadek dzisiaj i się zdziwiłem aż. Teraz sobie przypominam.

Jak tam Kazik że zlotem?
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez tadziomaru1 » 18 sie 2014, 22:15

Już mam ochotę jechać. Szkoda, że nie pojechaliśmy na te dymarki, miałem ochotę jechać sam, bo Karol zrezygnował a tygrys się nie odzywał nawet, spotkalibyśmy się w S-ku z Romkiem & co. i byłoby gicio, ale musiałem czekać na pewnego gościa, który przejazdem z Warszawy wstąpił do mnie. Konkretnie nie wiadomo było o której zajedzie, a sprawa była dość istotna.

Ogólnie to wkur**a mnie to forum, badziewie się zmieniło po tej rewolucji, jest jeszcze gorzej. Wpienia mnie też, że nie widać mojej sentencji, którą miałem w podpisie. Miały być zmiany, zmiany w regulaminie, a tu bryndza. Regulamin powinien być bardziej liberalny, tym bardziej, że na samym jego początku pisze, że jest to stowarzyszenie nieformalne, a tu zasady jakbym wstępował do ekskluzywnego angielskiego klubu. Byłem kiedyś, hmm, w zasadzie nadal jestem bo się nie wyrejestrowywałem, w Suzuki Swiftklubie, gdzie wchodził człowiek na forum, rejestrował się i już był w klubie, to samo w Klubie Passata, to samo w Civicklubie, a tu jakieś kur*a fanaberie... Przyznanie statusu klubowicza, nie przyznanie statusu klubowicza... Jakieś odrębne, zamknięte wątki, niedostępne dla zarejestrowanych użytkowników, bo nie mają niebieskiej blachy...
Do niedawna miałem mało postów w działach towarzyskich, natomiast ponad tysiąc z poradami w działach technicznych, jeśli nie ja, to kto powinien być klubowiczem? Ale dopóki nie będzie konkretnych zmian, nie zmieni się ten pogięty regulamin, to nie mam zamiaru "prosić się" o status klubowicza.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Lukano » 19 sie 2014, 00:16

Klubowicz ??
Nie od lat to nie dla mnie ;) Tyle w tym temacie. Za wiele przez te lata się zmieniło i raczej nie na lepsze.

A przy okazji, kiedy jakieś spotkanie?
Jutro będę w Radomiu, na pewno do niedzielo, może dłużej.
tadziomaru1 napisał(a):z kulfim, czy z Lukano. Ogólnie poszło o to, że jakieś wałki robił z tą sprzedażą sprzętu, ludziom pieniądze wisiał, niektórym bardzo długo.

Podobno wszystkim oddał kasę, ale pewny nie jestem, ale trwało to chyba z rok.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 19:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez Guinness » 19 sie 2014, 21:39

Mój wyjazd na Dymarki super , byliśmy w niedzielę , nic nie padało , zaliczyliśmy wejście na Święty Krzyż a ludzi odwiedzających mnóstwo . Jednym słowem warto . Następna ciekawa impreza plenerowa na którą czekam to Hubertus – święto myśliwych w Tokarni która odbywa się na jesień , warto się wybrac .
Co do forum to można je porównac do naszego rządu – zmiany , zmiany , zmiany a i tak badziewie z tego jest .
Myślę że pomysł na spotkanie w ten weekend jest dobry , zaproponujcie jakieś miejsce i czas , tylko nie żaden parking pod marketem tylko coś na wolnej przestrzeni .
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 21:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez FREEZY » 19 sie 2014, 21:51

tadziomaru1 napisał(a):Regulamin powinien być bardziej liberalny, tym bardziej, że na samym jego początku pisze, że jest to stowarzyszenie nieformalne, a tu zasady jakbym wstępował do ekskluzywnego angielskiego klubu. Byłem kiedyś, hmm, w zasadzie nadal jestem bo się nie wyrejestrowywałem, w Suzuki Swiftklubie, gdzie wchodził człowiek na forum, rejestrował się i już był w klubie, to samo w Klubie Passata, to samo w Civicklubie, a tu jakieś kur*a fanaberie...

Jestem na forum Peugeota i to jakieś 9 razy krócej niż tutaj i też widzę tę różnicę. Tam nigdy nikt nie robił jakichś głupich podziałów na "podklubowiczów" i superklubowiczów. Poza adminami, którzy przecież muszą być wszyscy są na równi i traktowani tak samo (jakieś zamknięte wątki?? No bez jaj..)
tadziomaru1 napisał(a):Przyznanie statusu klubowicza, nie przyznanie statusu klubowicza... Jakieś odrębne, zamknięte wątki, niedostępne dla zarejestrowanych użytkowników, bo nie mają niebieskiej blachy...
Do niedawna miałem mało postów w działach towarzyskich, natomiast ponad tysiąc z poradami w działach technicznych, jeśli nie ja, to kto powinien być klubowiczem? Ale dopóki nie będzie konkretnych zmian, nie zmieni się ten pogięty regulamin, to nie mam zamiaru "prosić się" o status klubowicza.

Co do niebieskiej plakietki i ilości postów.. jak by to powiedzieć żeby nikogo nie urazić.. wystarczy cofnąć się o jedną bądź kilka stron nawet w naszym wątku i popatrzeć choćby na samą ilość postów Twoich i innych "klubowiczów" nie wspominając już o ich wartości merytorycznej czy sam staż bycia userem tego forum. Ale Kaziu.. choćby właśnie z tego powodu nie uważasz, że nadanie tego "tytułu" nie jest w ogóle adekwatne a co za tym idzie nie nadaje takiemu użytkownikowi forum żadnego "statusu społecznego :P " i nie podnosi morale??
Tyle z mojej strony, dziękuję za uwagę:P

A co do spota na otwartej przestrzeni to ktoś patrzył pogodę?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2007, 18:15
Posty: 275 (1/4)
Skąd: Radom
Auto: Peugeot 407 2.2
była:
MX-3 1.6 94r po FL

Postprzez kajol » 19 sie 2014, 22:10

W sobote popołudniu albo co lepiej dla mnie w niedziele przez cały dzień możemy organizować spotkanie oczywiście ja będę z rodzinka. My chcielibyśmy żeby się wybrać gdzieś przy ładnej pogodzie np. Kazimierz ale taki Złoty Karpik czy coś podobnego chętnie.
Ewentualnie wybierzmy się w gości do Turków z Orońska <oczko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2011, 22:24
Posty: 950 (0/6)
Skąd: Skaryszew/Radom
Auto: 626 GF 2.0FS
Honda CBR 600

Postprzez Lukano » 20 sie 2014, 08:44

FREEZY napisał(a):Jestem na forum Peugeota i to jakieś 9 razy krócej niż tutaj i też widzę tę różnicę. Tam nigdy nikt nie robił jakichś głupich podziałów na "podklubowiczów" i superklubowiczów.

Za dawnych lat nasz forum stawiało się jako przykład dla innych, wszystko się zmienia ;)

Ja mam urlop, dostosuję się. Tylko nie będę miał czym jechać.
Wczoraj fura poszła do mechaniora. Sprzęgło powiedziało pa pa.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 19:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez donleon » 20 sie 2014, 10:48

W sobotę o 16:00 jest impreza pt. "Rock na zamku w Iłży". Nie wspominam tu o festiwalu muzyki chrześcijańskiej w niedzielę <diabełek> . Przy ładnej pogodzie można by odwiedzić Iłżę w sobotę :) . Niedziela mi nie pasuje, bo... jest wyścig-GP Belgii.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2009, 20:32
Posty: 439
Skąd: Radom
Auto: mazda 3 1,6 DI 2006 HB-była.
Jest... toyota

Postprzez Mieczyslaw » 20 sie 2014, 18:26

Jest podzial ale wydaje mi sie, ze to chyba naturalne. Podzial na ludzi, ktorzy czytaja forum i napisza cos od tak sobie i ci, ktorzy cos wnosza. Dlatego tez nie wszystkie, watki, tematy, dzialy sa otwarte dla wszystkich bo i w jakim celu? Jesli ktos chce cos wniesc albo twierdzi, ze wnosi do klubu czy to rada, pomoca czy sama identyfikacja sie ze znaczkiem mazdy wysyla zgloszenie i to jedyne co trzeba zrobic. Nikomu sie w dupee nie wlazi, nikomu loda nie robi. Czytajac wasze posty odnioslem wrazenie, ze macie mnie troche za nic bo ja mam taka tabliczke, nikogo sie o nic nie prosilem, przed nikim nie kleczalem zeby mi dali bo chce byc jedyny z Radomia co podniesie moje morale, prestiz i +10 do szacunku pod remiza.

Pamietasz Kazik jak odzyskalem tabliczke i stiwerdzilem ,ze jest tuaj wiecej osob, ktore na nia zasluguja? Mowilem o Tobie. Pomagasz, masz ogromna wiedze, jestes z nami, widujemy sie. Jedyna rzecza, ktorej nie zrobiles to wyslanie zgloszenia. Nikt do Ciebie nie napisze: Czesc tadziomaru1, jestem Nowak, moze chcialbys byc klubowiczem bo widze, ze fajny z Ciebie gosc i mozasz nam sie przydac.

Nie pamietam czy jest teraz etap kandydata, chyba nie. W kazdym razie w momencie gdy wysylasz zgloszenie jest okres 3 miesieczny okres probny. czy nadal jestes aktywny, czy nic sie nie zmienilo, czy piszesz tylko pierdoly zeby nabic posty czy cos jescze innego. Ty wiem na pewno, ze bys przeszedl taka "obserwacje" i wtedy masz dostep do wielu rzeczy, ktre sie dzieja na forum. Mozesz znalezc odpowiedzi na te pytania, ktore masz teraz. Dlaczego klub prawie sie rozpadl, co sie stalo z Cebula i dlaczego ma dozywotniego bana, dlaczego odwolali Ryki i skad sie wzielo Kakolewo. A apropo ja tam jade dla zabawy. zapisalem sie do kilku konkurencji, sprawdze sie i auto delikatnie bo nie bede sie scigal na 110% i zadam osobiscie pytania, ktore mi chodza po glowie.

Glowna zmiana na forum jest zniesienie podzialow na regiony bo w pewnym momencie kazdy region zaczal zyc wlasnym zyciem, a wspolne z klubem bylo tylko logo czy flaga. zmiany sie dopiero zaczely, a podobno nie od razu Krakow zbudowano i nie, nie jestem niczyim adwokatem (za malo chcieli mi placic za tworzenie dobrego ducha w regionie ;) ) tylko chce wytlumaczyc jak i co wyglada. Mysle, ze jak przyjedziecie na zlot (co mam ogromna nadzieje, ze nastapi) to ktokolwiek z gory odpowie na wszystkie pytania, a i ja chetnie poslucham bo czasami ciekawe rzeczy Kazik mowisz :P

Takze przemyslcie to bo odebralem to troche osobiscie...

Pozdrawiam Konrad
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez tygrys36 » 20 sie 2014, 20:55

Też jestem takiego zdania długo w klubie nie jestem ale wysłałem zgłoszenie udzielałem się jeżeli tylko mogę komuś pomóc.Zostałem oceniony pozytywnie z resztą zapisując się do klubu chciałem być klubowiczem a nie tylko użytkownikiem, do kogo macie pretensje nikt wam nie broni zgłosić kandydatury i zostać klubowiczmi.
tygrys36
 

Postprzez tadziomaru1 » 20 sie 2014, 21:51

Nie o to chodzi, panowie...
Chcę być klubowiczem, ale nie w takiej rzeczywistości. Wiadomo, że były nadużycia i wałki, w skutek tego część zarządu zrzekła się funkcji, teraz wrócili i wszystko jest ładnie/pięknie, wszyscy sobie zaczynają z nimi tiutać i co, już jest cacy? W sumie nie wiadomo o co chodzi. Były jakieś wybory, czy co? Bo ja się spodziewałem, że będą. Więc co, znowu ma się sprawdzić powiedzenie, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi...
Ogólnie jest gorzej niż było, podziały są bardziej zaakcentowane. Po prostu chcę jasności i przejrzystości sytuacji, jakiegoś obwieszczenia, co się stało, czy się stało i dlaczego się stało. Wtedy pomyślę, czy chcę być klubowiczem takiego klubu. Będzie przejrzystość, będę się starał o blachę, bo teraz nie wiem czy chcę i nie mam możliwości dowiedzenia się.
Czateria ogólna to porażka <lol> , przychodzę z roboty i dziesięć stron do przerobienia :D , odpowiedziałoby się na coś co jest na pierwszej, ale po dobrnięciu do dziesiątej to już traci sens, bo dyskusja dawno przeniosła się na inne tematy i jakoś bez sensu wydaje się cytowanie kogoś sprzed paru stron, choć aż się człowiek rwie, bo ma coś mądrego, czy ważnego, do powiedzenia w danej kwestii.
Ogólnie zazdroszczę tym którzy w robocie gnębią klawirę zapisując forum. Jakoś qr*a nigdy sobie nie wyobrażałem takiej roboty żeby ciąć w bola przed kompem i żeby za to płacili... :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Guinness » 20 sie 2014, 22:12

<rotfl> <rotfl> <rotfl>
No dobra , do konkretów . Zróbmy spota w niedzielę w samo południe , podobno ma byc pogoda , podajcie miejsce
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 21:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez D@m$on » 20 sie 2014, 23:42

W nd to i ja moge byc bo aktulanie jestem w Jastarni:) a wracam w sobotę :)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 lut 2009, 23:05
Posty: 836 (1/2)
Skąd: Radom
Auto: 323F (BA) GT 2.0 V6 KF!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd