RADOM – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez widmo82 » 23 maja 2013, 07:10

Hej! Dziś ok 10ej wyruszają superauta Gumball 3000 z Warszawy do Wiednia. Można będzie je zobaczyć od 11 na trasie przelotowej przez Radom do Krakowa.
Na zachętę moja relacja z Warszawy:
viewtopic.php?p=2639774#p2639774
Moderator "3BK" -Paweł
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 26 paź 2008, 10:23
Posty: 3600 (81/142)
Skąd: Radom
Auto: Mazda3 BK
była: 1,6 Y6 109KM 12.2006
jest: 2.0 LF 150KM 06.2008

Postprzez kajol » 23 maja 2013, 15:43

Rano mówili o tym w radiu :) może Jerzy lub Kazik widzieli coś w pracy przez okno
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2011, 22:24
Posty: 950 (0/6)
Skąd: Skaryszew/Radom
Auto: 626 GF 2.0FS
Honda CBR 600

Postprzez donleon » 23 maja 2013, 16:32

Kazik mógł sobie oglądać, a ja jestem na szkoleniu w centrum miasta, to <dupa> .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2009, 20:32
Posty: 439
Skąd: Radom
Auto: mazda 3 1,6 DI 2006 HB-była.
Jest... toyota

Postprzez Mieczyslaw » 24 maja 2013, 17:20

hehe a ile rzeczy poginelo w wawie z tych aut, we lbie sie nie miesci
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez Guinness » 24 maja 2013, 18:23

Był drift w Kielcach a teraz pokazują się profesjonalne filmy montowane przez zespoły .
Jest co oglądac .
http://www.youtube.com/watch?v=AeKqKmUKMcU
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... xx-9XXPCY#!
Był też przedstawiciel Danii – Niels Becker
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... pEESOZvOw#!
Mietek jak masz możliwośc to na przełomie maja – czerwca w Danii niedaleko Legolandu odbędą się zawody driftingowe , Polskę będzie reprezentowac Paweł Trela .
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 21:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez tadziomaru1 » 24 maja 2013, 20:39

kajol napisał(a):Rano mówili o tym w radiu :) może Jerzy lub Kazik widzieli coś w pracy przez okno

Ha! Przez okno! Przez ponad półtorej godziny z polecenia dyrektora staliśmy przy 7-ce z aparatami w łapach! Wiadomo, my firma motoryzacyjna. :D
No było na co popatrzeć, prawie wszyscy machali, niektórzy zwalniali i dawali w palnik, albo na luz i przegazówki. Aż ciary leciały po plerach! Hasselhoffa i jeszcze kogoś policjianci zatrzymali do kontroli na na tej stacji paliw co tam koło nas jest. Później w Krakowie się żalił dziennikarzom, w wiadomościach było :D . Niesamowite wydarzenie, pewnie już nigdy się nie powtórzy żeby koło mnie jechali...
Wpisowe to tego rajdu w tym roku wynosiło 100000, qrde... A, oczywiście dolarów.
Tak w ogóle to cześć, wróciłem do normalnych działań po weselu młodszego z prezesów. :D No i tydzień wcześniej po wieczorze kawalerskim. Fajne były, eee, to znaczy, fajnie było. :D :D :D
Zanim zaczniesz się kłócić, komuś dokuczać, wiedz, że nie warto. Przeczytaj:
"Przeminiesz.
Nie było Cię, na chwilę jesteś
I znowu Cię nie będzie.
Przeminiesz."
tadziomaru1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez tadziomaru1 » 4 cze 2013, 18:05

Ludzie, żyje tu kto? <co?>
Zanim zaczniesz się kłócić, komuś dokuczać, wiedz, że nie warto. Przeczytaj:
"Przeminiesz.
Nie było Cię, na chwilę jesteś
I znowu Cię nie będzie.
Przeminiesz."
tadziomaru1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Guinness » 4 cze 2013, 22:10

Żyje , żyje . U mnie cały czas robota ( czuję się jak koń do którego zapieli pług i w pole )
Organizujemy sobie coś na przyjazd Mietka – o ile plany mu się nie zmieniły to wspominał że zjeżdża pod koniec czerwca . Mam ochotę na grilla a tu cały czas pada .
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 21:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez Mieczyslaw » 4 cze 2013, 23:08

Bede pod koniec czerwca, wszystko sie zgadza
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez tadziomaru1 » 5 cze 2013, 17:52

Może padać przestanie, w pupę misia... (żywego)
Zanim zaczniesz się kłócić, komuś dokuczać, wiedz, że nie warto. Przeczytaj:
"Przeminiesz.
Nie było Cię, na chwilę jesteś
I znowu Cię nie będzie.
Przeminiesz."
tadziomaru1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Mieczyslaw » 5 cze 2013, 18:53

a u mnie sloneczko, powyzej 20st wiec nad morze sie wybralem, poopalalem troche, piwko wypilem, a co sie bede :D
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez donleon » 8 cze 2013, 21:08

Jakiś spocik by się przydał; może w Orońsku? Jest okazja, bo akurat ruszyła wystawa rzeżby (i nie tylko) Magdaleny Abakanowicz. Coś tam kiedyś widziałem we Wrocławiu, ale tu jest blisko, więc grzech by był nie oblukać :) .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2009, 20:32
Posty: 439
Skąd: Radom
Auto: mazda 3 1,6 DI 2006 HB-była.
Jest... toyota

Postprzez Guinness » 8 cze 2013, 22:28

Czemu nie . Jak już coś to może coś w okolicach 15-16 czerwiec ( sobota-niedziela ) czyli za tydzień .
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 21:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez Mieczyslaw » 9 cze 2013, 20:43

Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez FREEZY » 11 cze 2013, 20:02

Witam wszystkich.

W związku z ostatnim przykrym zdarzeniem (miałem wypadek, a ja nazwał bym to raczej kolizją) wiąże się z tym przyjemne zdarzenie – odszkodowanie. Otrzymałem już informację, że będzie to szkoda całkowita. Teraz tylko czekam na wycenę. Możecie mi powiedzieć co zrobić z resztą samochodu, jeśli policjant zabrał mi dowód rejestracyjny? Najbardziej chciał bym sprzedać samochód i go nie naprawiać, gdyż w najbliższym czasie zamierzam kupić inny.
Poniżej podsyłam zdjęcia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Japan--->France
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2007, 18:15
Posty: 275 (1/4)
Skąd: Radom
Auto: Peugeot 407 2.2
była:
MX-3 1.6 94r po FL

Postprzez Mieczyslaw » 11 cze 2013, 22:11

cos mi sie wydaje ze wcale sie tym nie przejales, a nawet lekko sie usmiechasz ze stalo sie tak jak sie stalo :P dobrze ze Tobie nic sie nie stalo. Dalej nawijaj jak do tego doszlo.

co zrobic z autem. generalnie to nie rozumiem dlaczego Ci zabrali dowod? zeby zezlomowac musisz wyrejestrowac a do tego potrzebne sa papiery. Zeby sprzedac na czesci tez musisz wyrejestrowac bo ubezpieczenie bedzie lcialo caly czas. Ogolnie to papiery odzyskaj.

sprzedac mozesz albo na czesci jak mowilem wczesniej tylko zabawa bedzie albo ktos wezmie w calosci jako dawce/biorce
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 16:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez kajol » 11 cze 2013, 22:34

Spota zrobimy kiedy Mietek przyjedzie takiego z grillem żebyśmy sobie trochę posiedzieli jak za dawnych czasów a okazja będzie ku temu bo i wódka stanie na stole i to nie byle jaka bo moja kawalerska :) tak więc chciałbym widzieć wszystkich

A do tego czasu możemy się gdzieś wybrać, zdradzę Wam parę szczegółów o czym tu pisze i co tak zajmuje mi czas że na forum mało jestem.
Kuba na złom szkoda oddać za góra tysiaka, lepiej za takie pieniądze sprzedać, może ktoś zrobi z niej jeszcze użytek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2011, 22:24
Posty: 950 (0/6)
Skąd: Skaryszew/Radom
Auto: 626 GF 2.0FS
Honda CBR 600

Postprzez tadziomaru1 » 11 cze 2013, 22:35

Mieczyslaw napisał(a): zeby zezlomowac musisz wyrejestrowac a do tego potrzebne sa papiery. Zeby sprzedac na czesci tez musisz wyrejestrowac bo ubezpieczenie bedzie lcialo caly czas

Nie Mieciu.
1. Żeby wyrejestrować musi zezłomować.
2. Nie może wyrejestrować i sprzedać na części. Wyrejestrować auto można tylko po sprzedaży w całości kolejnemu właścicielowi i okazaniu umowy kupna-sprzedaży, lub po okazaniu kwitu ode mnie potwierdzającego zakup przez stację demontażu ( :D ).
Nie wiem jak to jest, gdy po kolizji policja zabierze dowód, ale jutro będę wiedział.
Odnośnie sprzedaży auta (jakiegokolwiek) do stacji demontażu można dzwonić do mnie – 792073307.

Dopisano 11 cze 2013 22:40:

kajol napisał(a):okazja będzie ku temu bo i wódka stanie na stole i to nie byle jaka bo moja kawalerska

Qrde, wyczułem to ostatno (w sensie, że nie wódkę, tylko że się żenisz), mówiłem nawet do Heleny... Jak ktoś cwany lis, to dało się takie wnioski wyciągnąć :D . Zna się życie <czarodziej> .
No i zaje***cie!!! <jupi> <jupi> <jupi>
Qrde, widzieliście go? To "anciamonek"... :D :D :D
Basiu, nie przejmuj się, dobrze bedzie <spoko> . To dobry chłop jest. Chyba :D .
Zanim zaczniesz się kłócić, komuś dokuczać, wiedz, że nie warto. Przeczytaj:
"Przeminiesz.
Nie było Cię, na chwilę jesteś
I znowu Cię nie będzie.
Przeminiesz."
tadziomaru1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez FREEZY » 12 cze 2013, 12:32

Mieczyslaw napisał(a):cos mi sie wydaje ze wcale sie tym nie przejales, a nawet lekko sie usmiechasz ze stalo sie tak jak sie stalo :P dobrze ze Tobie nic sie nie stalo. Dalej nawijaj jak do tego doszlo.

co zrobic z autem. generalnie to nie rozumiem dlaczego Ci zabrali dowod? zeby zezlomowac musisz wyrejestrowac a do tego potrzebne sa papiery. Zeby sprzedac na czesci tez musisz wyrejestrowac bo ubezpieczenie bedzie lcialo caly czas. Ogolnie to papiery odzyskaj.

sprzedac mozesz albo na czesci jak mowilem wczesniej tylko zabawa bedzie albo ktos wezmie w calosci jako dawce/biorce


No z jednej strony się nie przejąłem, bo i tak chcę zmienić samochód. Z drugiej jednak strony trochę zły dzień był, bo nastepnego miałem jechać w Polskę oglądać samochody. Dokładnie tak jak napisałeś-ważne, że nie było strat w ludziach. Samochody choć sie kocha to tylko rzecz nabyta (a mówią, że miłości nie da się kupić:P )

A teraz pokrótce jak to było:
Skręciłem z ul. 1905roku w ul. Młodzianowską i jechałem w stronę przejazdu kolejowego. Nagle koleś Citroenem Berlingo z pobocza po mojej lewej stronie chciał włączyć się dość szybko do ruchu ale w przeciwnym kierunku niż był ustawiony czyli przez prawy pas chciał przejechać przed zbliżającymi się samochodami i wjechać zawracając odrazu na lewy pas. I 3m przed samochodem mi wyjechał. Chamowanie wiadomo, że nic nie dało. Pomimo, iż jechałem 50km/h :P
Walnął prosto we mnie drzwi, ale obróciło mnie trochę i co się zniszczyło widać na zdjęciach. Gość powiedział, że nie wie jak to się stało, że nie widział nadjeżdżającego samochodu. Powiem tylko, że Citroen jakiś miękki sie okazał, bo w porównaniu do mojej Madzi wyglądał jak po czołówce. Chłodnica rozwalona płyn cieknie (na zdjęciach widać ślady mokre), lampa wbita do środka, zderzak w drobiazgi. Do tego chciał mi ukraść lustrko chyba, bo wbiło mu się pod maskę tak głęboko, że kilka minut wyciągaliśmy:)

Dowód zabrał, bo powiedział, że nie mogę jechać bez lusterka. Nie dało się w tej sprawie dogadać. Wiem, że muszę wyrejestrować żeby nie płacić OC i stąd moje pytanie. Bo żeby go sprzedać muszę przecież mieć dowód rejestracyjny. A odzyskać go mogę dopiero jak przejdę badania techniczne. Czyli muszę go naprawiać. A nie chcę bo nie mam na to czasu ani sił.

tadziomaru1 napisał(a):
Mieczyslaw napisał(a): zeby zezlomowac musisz wyrejestrowac a do tego potrzebne sa papiery. Zeby sprzedac na czesci tez musisz wyrejestrowac bo ubezpieczenie bedzie lcialo caly czas

Nie Mieciu.
1. Żeby wyrejestrować musi zezłomować.
2. Nie może wyrejestrować i sprzedać na części. Wyrejestrować auto można tylko po sprzedaży w całości kolejnemu właścicielowi i okazaniu umowy kupna-sprzedaży, lub po okazaniu kwitu ode mnie potwierdzającego zakup przez stację demontażu ( :D ).
Nie wiem jak to jest, gdy po kolizji policja zabierze dowód, ale jutro będę wiedział.
Odnośnie sprzedaży auta (jakiegokolwiek) do stacji demontażu można dzwonić do mnie – 792073307.


Właśnie był bym wdzięczny za informację dotyczącą kwitu potwierdzającego zakup przez stację demontażu:) A zwłaszcza za informację jak rozwiązać problem nie posiadanego dowodu. Mam tylko zaświadczenie od policjanta, że zabrał dowód.

kajol napisał(a):Spota zrobimy kiedy Mietek przyjedzie takiego z grillem żebyśmy sobie trochę posiedzieli jak za dawnych czasów a okazja będzie ku temu bo i wódka stanie na stole i to nie byle jaka bo moja kawalerska :) tak więc chciałbym widzieć wszystkich

A do tego czasu możemy się gdzieś wybrać, zdradzę Wam parę szczegółów o czym tu pisze i co tak zajmuje mi czas że na forum mało jestem.
Kuba na złom szkoda oddać za góra tysiaka, lepiej za takie pieniądze sprzedać, może ktoś zrobi z niej jeszcze użytek


Jak taka okazja będzie, to stawić się na spotkanie trzeba:) Może przy okazji (przy pomyślnych wiatrach) opijemy nowy samochód i stratę starego:P Będą chrzcini, wesele i pogrzeb w jednym... :|
Ja po naszym ostatnim spocie właśnie się zastanawiałem kiedy to w końcu poczynicie ten kolejny krok:)
Na złom może szkoda oddać, ale ja za samochód chcę właśnie jakoś tysiaka (jeszcze zobaczę co mi ubezpieczyciel powie) a raczej bez dowodu rejestracyjnego ciężko będzie go sprzedać:P Chyba że zamontuję na taśmę klejącą lustrko, poprawię drzwi i błotnik i pojadę na badania. Ale tak jak mówiłem tego rozwiązania wolał bym raczej uniknąć.
Obrazek
Japan--->France
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2007, 18:15
Posty: 275 (1/4)
Skąd: Radom
Auto: Peugeot 407 2.2
była:
MX-3 1.6 94r po FL

Postprzez tadziomaru1 » 12 cze 2013, 18:45

Słuchaj, bez problemu możemy go kupić, dostaniesz kwit zezłomowania potrzebny do wyrejestrowania. Przepisy są takie, że właśnie bez dowodu rejestracyjnego po kolizji auto może trafić od razu z miejsca zdarzenia na naszą lawetę i do nas. Ewentualne oględziny przez ubezpieczyciela odbywają się wtedy u nas na placu. Jak coś, to dzwoń.
Zanim zaczniesz się kłócić, komuś dokuczać, wiedz, że nie warto. Przeczytaj:
"Przeminiesz.
Nie było Cię, na chwilę jesteś
I znowu Cię nie będzie.
Przeminiesz."
tadziomaru1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 12:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd