RADOM – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez kajol » 7 kwi 2015, 09:07

Dziękuje za życzenia świąteczne :)
spoko Jurek posiedzimy dłużej żeby każdy mógł zdążyć a jak nas będzie więcej to trochę to potrwa. Miejscówka do zastanowienia
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2011, 21:24
Posty: 950 (0/6)
Skąd: Skaryszew/Radom
Auto: 626 GF 2.0FS
Honda CBR 600

Postprzez widmo82 » 7 kwi 2015, 11:15

Mieczyslaw napisał(a):Mi promy nie przyplynely przez sztorm na baltyku dobrze, ze caly przyjechalem ale droga to jedna wielka tragedia niestety. Ponad 15h jechalem i 4 razy zamienialem sie z ojcem za kolkiem.

15h przy podróży mostami?
Moderator "3BK" -Paweł
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 26 paź 2008, 09:23
Posty: 3600 (81/142)
Skąd: Radom
Auto: Mazda3 BK
była: 1,6 Y6 109KM 12.2006
jest: 2.0 LF 150KM 06.2008

Postprzez Mieczyslaw » 8 kwi 2015, 09:56

ej przestancie pieprzyc glupoty tylko spotkac sie trzeba.

Piatek 14-15 na jakies piwko, Czarek cola :D wiec kaufland raczej odpada chyba, ze u Czarka w aucie bedziemy pili hehe.

Do Kopenhagi sa 3 opcje transportu: samym ladem i robisz ogromne kolo (Polska, Niemcy, Dania). Niemcy z Dania laczy sie tylko w jednym miejscu. W tym jest most w Odense (ok130pln)
2. Prom Rostock-Gedser, koszt ok 100 ojro i plynie 2h. Bez rezerwacji bym sie na niego nie wybieral
3. Prom Puttgarden-Rodby, koszt ok 65 ojro i plynie 45min. Ja jezdze tylko ta droga bo wg mnie jest najlepsza.

Na ten krotszy prom trzeba dojechac 150km extra w porownaniu do tego dluzszego ale w ogolnej kalkulacji jest i tak taniej.

Z kopenhagi do Malmo jest most (bardzo znana konstrukcja, ktorej czesc jest nad, a czesc pod woda) ale nie pamietam ile kosztuje.
Jest chyba jeszcze prom ze Swinoujscia do Kalskrony i plynie 8h

Przyjedzieta na spota to Wam powiem wiecej

Dopisano 08 kwi 2015 10:00:

Chyba, ze jutro wieczorem jakos bo, ze tak powiem zwolnil mi sie termin i mam caly dzien wolny.

Kazik, jest wiecej klawiszy w klawiaturze
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 15:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez Lukano » 8 kwi 2015, 19:46

Mieczyslaw napisał(a):Jest chyba jeszcze prom ze Swinoujscia do Kalskrony i plynie 8h

Od nas łatwiej dojechać do Gdyni i do Karskrony płynie Stena Line, płynie 12 godzin.
Ja tam wole jak dłużej płynie, żeby impreza była dłuższa ;)
Obrazek
Audi A8 4.2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 18:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez tygrys36 » 9 kwi 2015, 04:32

Mieciu o 14, 15 ludzie pracuja nie kazdy ma tak dobrze jak Ty.Ja np.do jakoejs 15 jestem w Stolicy w radomiu bede mysle przed 17 potem mam pół godzinny trening wiec moglbym sie pojawić ewentualnie po 18.
tygrys36
 

Postprzez Mieczyslaw » 9 kwi 2015, 10:15

dlatego pisze, ze mozna dzisiaj wieczorem jak kazdy bedzie po robocie. Jutro wieczorem nie dam rady. Zreszta widze, ze zainteresowanie nie jest za duze wiec pewnie z nikim sie nie spotkam
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 15:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez D@m$on » 9 kwi 2015, 13:13

Ja tam popieram Łukasza bo sam pracuje do 17 wiec na 18 moge spoko jutro być.
Mazda 323F (BA) V6 GT !
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 lut 2009, 22:05
Posty: 836 (1/2)
Skąd: Radom
Auto: 323F (BA) GT 2.0 V6 KF!

Postprzez tadziomaru1 » 9 kwi 2015, 17:52

Mieczyslaw napisał(a):dlatego pisze, ze mozna dzisiaj wieczorem jak kazdy bedzie po robocie. Jutro wieczorem nie dam rady.

O qrva, to w końcu jutro nie, tylko dzisiaj wieczorem? Cholera, właśnie wróciłem z Radomia, musiałem jechać prosto z roboty. Gdyby kto zadzwonił, to można było się spotkać... Jeszcze dziś Rafałowi (zielona GF-ka po lifcie, pamiętacie) mówiłem, że jutro spot i też miał przyjechać...
Mieciu, zainteresowanie jest, tylko organizacja chu... Każdy czeka na konkretne miejsce i nie każdy się odzywa, bo po co na próżno jęzor strzępić, czy też klawiaturę (na której wiem, że jest wiele znaków :D ) strzępić, jeśli i tak wiadomo, że się przyjedzie a potwierdzi się przyjazd po ogłoszeniu czasu i miejsca. :(
Zanim zaczniesz się kłócić, komuś dokuczać, wiedz, że nie warto. Przeczytaj:
"Przeminiesz.
Nie było Cię, na chwilę jesteś
I znowu Cię nie będzie.
Przeminiesz."
tadziomaru1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 11:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Mieczyslaw » 9 kwi 2015, 18:39

Kazmirz to moze sam sie wez do roboty, a nie tylko krytykujesz? Jak masz taki swietny wzrok, ze same bledy widzisz i wytykasz to prosze bardzo. Piszesz pierdoly ale konkretow zadnych. Moze jasnie Pan laskawie napisze kiedy moze? tak bedzie prosciej, a nie jak ja cos napisze to zaraz bedzie, ze Ci nie pasuje bo slonce swieci.

18 pod kauflandem, autami. Pozniej mozna odstawic auta i isc na piwo. (wieczorne plany mi sie posypaly)
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 15:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez donleon » 9 kwi 2015, 19:59

Może być jutro o 18-tej.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2009, 19:32
Posty: 439
Skąd: Radom
Auto: mazda 3 1,6 DI 2006 HB-była.
Jest... toyota

Postprzez tadziomaru1 » 9 kwi 2015, 20:11

Sorry Mieciu, ale jak wchodzę do domu za piętnaście siódma wieczorem i widzę, że napisałeś przed południem, że jutro wieczorem się nie spotykamy, tylko jednak dziś, no to co mam napisać?
Poza tym, przecież pisałem że mi zawsze pasuje, pod warunkiem, że będę o tym wiedział, nie tak jak dziś. Od zawsze też wiadomo, że po szesnastej. Nie siedzę w robocie przed kompem śledząc z nudów sennym okiem forum, tylko cały dzień zapieprzam dość intensywnie, więc jeśli jest kilka odmian w ciągu dnia, to niestety nie będę wiedział o tym na bieżąco.
Czemu ja zawsze mam ustalać czas i miejsce, chcę poczekać na ustalenia i dostosować się.
Mieczyslaw napisał(a):18 pod kauflandem, autami. Pozniej mozna odstawic auta i isc na piwo. (wieczorne plany mi sie posypaly)

Kolejna odmiana, bo coś się posypało. A jak jednak się "odsypie" i napiszesz o tym jutro? Ogólnie pracuję do siedemnastej, ale jak jest spot to o szesnastej mogę się wyrwać. Jutro będę do siedemnastej, co oznacza, że z roboty wyjadę ze dwadzieścia po. Pojadę prosto na spota, bo do domu się nie opłaci. Przed osiemnastą będę pod Kauflandem i jeśli w międzyczasie będzie zmiana planu, to się o tym nie dowiem i będę tam stał sam jak... :D
Niestety, jutro się nie pojawię, chwilę po tym jak przeczytałem, że nie będzie jutrzejszego spota zadzwoniła szwagierka i poprosiła żebym jutro pilnie reanimował jej auto, że miało nie być spota, no to się zgodziłem. <dupa>
Zanim zaczniesz się kłócić, komuś dokuczać, wiedz, że nie warto. Przeczytaj:
"Przeminiesz.
Nie było Cię, na chwilę jesteś
I znowu Cię nie będzie.
Przeminiesz."
tadziomaru1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 11:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez tygrys36 » 9 kwi 2015, 20:25

Ja także postaram się przybyć nie wiem czy na 18 bo nie wiem o której wrócę po pracy z Warszawy i jeszcze muszę trening odbyć 5km. biegiem.Do zobaczenia Jutro.
tygrys36
 

Postprzez Mieczyslaw » 9 kwi 2015, 21:22

Spota nie mozecie zorganizowac od 2 miesiecy wiec teraz na mnie wszystkiego nei zwalaj. Ja napisalem kiedy mi pasuje i nikt nikogo nie zmusza. Nikomu innemu nie pasuje to nie bedzie spota. Wszyscy jestescie w robocie, ja wieczorem nic nie robie wiec stwierdzilem, ze mozna przesunac bo moje plany sie zmienily. Niestety jesli przyjezdzam na 1.5tyg wszystko jest na wariackich papierach. Ja tutaj tylko podejmuje decyzje?

Nie trzeba siedziec caly dzien na necie (tez nie mam czasu sleczec bez przerwy przed monitorem wyobraz sobie) zeby raz na dwa dni cos sensownego i konkretnego napisac wiec nie wiem o co Ci chodzi.

I jeszcze jedna sprawa, nie napisalem, ze zamiast jutra widzimy sie dzisiaj. Napisalem, ze mozemy i dzisiaj i jutro ze wzgledu na to, ze konczycie robote tak jak konczycie. Czytanie ze zrozumieniem sie klania.
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 15:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez czarek1991 » 9 kwi 2015, 22:40

Problem lezy w tym ze nie ma osoby decydującej :) Mysle Konradzie, ze jako klubowicz z najwiekszym z nas klubowym stazem moglbys decydowac o spotach bo i tak odbywają sie tylko wtedy gdy jestes w PL. Zawsze potrzebny jest jakis pretekst a Twoj przyjazd jest wlasnie takim pretekstem (i dobrze!). A jak kiedys nas najdzie na spota gdy Ty bedziesz w Danii to jakos tam sie dogadamy, mamy jeszcze drugiego klubowicza, ktory jest na miejscu :)

Bylbym zapomnial, bede o 18 na Kauflandzie :)

Albo Widmo jako moderator moglby decydowac :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 sty 2012, 15:09
Posty: 1404 (4/6)
Skąd: Radom
Auto: Jest: 6 MPS L3-VDT
Była: 323F BA KL

Postprzez kajol » 10 kwi 2015, 07:26

Ja mówiłem, że w piątek czyli dziś godz 18 pasuje większości i to zostaje. tylko ten market bym zmienił na knajpe "misz – masz" jadąc od Józefowa przed światłami Mieszka/Żółkiewskiego http://www.miszmasz.radom.pl/kontakt.
Dobre nierozcieńczone piwo, pizza, zupy i lody, etc
Z tego co piszecie donleon i tygrys jadą z a czarek do warszawy więc pasuje idealnie, ja mam na miejscu i mietek 10 min pieszo, widmo też dobry dojazd. Teraz pytanie czy wolicie stać pod marketem czy siedzieć w fotelu na ogródku
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2011, 21:24
Posty: 950 (0/6)
Skąd: Skaryszew/Radom
Auto: 626 GF 2.0FS
Honda CBR 600

Postprzez donleon » 10 kwi 2015, 15:30

Żeby nie przekombinować spotkajmy się pod Kauflandem, a później możemy podjechać pod Misz-masz; pewnie nie wszyscy przeczytają Twój post, więc bezpieczniej będzie j.w., tak sądzę :D .

Dopisano 10 kwi 2015 18:06:

Jestesmy pod Kauflandem, nikogo nie widzimy – jak ostatecznie wyszlo z miejscem spota?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 cze 2009, 19:32
Posty: 439
Skąd: Radom
Auto: mazda 3 1,6 DI 2006 HB-była.
Jest... toyota

Postprzez Guinness » 10 kwi 2015, 19:31

No i chłopaki na następnego spota to i ja będę . Auto zakupione , wybrane rozsądkiem ( nie będę zaprzeczał że emocji nie było ) , miesiąc szukania , dziesiątki samochodów obejrzane , setki kilometrów zrobione . Wybór padł na Opla Astra H w kombi , rok 2009 , 1.6 16v 115 KM , wersja Cosmo , pierwszy właściciel , salon Polska , przejechane 170 tyś km , udokumentowane do samego końca , ostatni wpis przeglądowy na 300 km przed sprzedażą . Jutro akcja błysk , w poniedziałek przerejestrowanie , 20 kwietnia instalacja LPG . Pierwsze wrażenia pozytywne i oby tak dalej .
ps . 1-3 maja zawody driftingowe na Torze Jastrząb , jak ktoś ma ochotę to zapraszam , ja na pewno będę , ceny biletów podane na stronie http://www.ebilet.pl/szukaj.php?tid=17396&t=t&ref=hot , do kupienia w każdym EMPIKU
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 20:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez tadziomaru1 » 10 kwi 2015, 21:25

Wypowiedź z dzisiaj:
Mieczyslaw napisał(a):I jeszcze jedna sprawa, nie napisalem, ze zamiast jutra widzimy sie dzisiaj. Napisalem, ze mozemy i dzisiaj i jutro ze wzgledu na to, ze konczycie robote tak jak konczycie. Czytanie ze zrozumieniem sie klania.

Wypowiedź ze wczoraj:
Mieczyslaw napisał(a):dlatego pisze, ze mozna dzisiaj wieczorem jak kazdy bedzie po robocie. Jutro wieczorem nie dam rady.

Przecież wyraźnie napisałeś, że dziś nie dasz rady, więc co pitolisz?
Sam se czytaj ze zrozumieniem.
Odnośnie organizacji spotów, to najwięcej spotów zorganizowałem ja, najczęściej ustalałem czas i miejsce, bo nie byłoby nawet połowy spotkań. Z tego powodu czasami czuję się nieswojo, wygląda jakbym się szarogęsił, przynajmniej dla mnie. Jest mi z tym źle, bo jestem bardzo skromny. Dlatego obserwuję forum nie dyktując terminów i czekam na ustalenia żeby się dostosować, ale jeśli ustalenia zmieniają się co kilka godzin, no to sorry. Chyba znowu, tak jak kiedyś, przestanę się wypowiadać w tym wątku.
I jeszcze: Zróbmy tą flagę.
Ostatnio edytowano 10 kwi 2015, 21:43 przez tadziomaru1, łącznie edytowano 1 raz
Zanim zaczniesz się kłócić, komuś dokuczać, wiedz, że nie warto. Przeczytaj:
"Przeminiesz.
Nie było Cię, na chwilę jesteś
I znowu Cię nie będzie.
Przeminiesz."
tadziomaru1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 11:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Postprzez Mieczyslaw » 10 kwi 2015, 21:41

Mieczyslaw napisał(a):a o na ktora? na 19.30 ide do znajomych takze dla mnie im wczesniej tym lepiej :D niestety marnie u mnie z czasem i kazdy dzien wyglada podobnie, czasami dwa miejsca do obskoczenia

Mieczyslaw napisał(a):piatek jakas 14 15 :D


Wypowiedz z piatku tydzien temu.

Spot byl, bylo fajnie. Postalismy, pogadalismy, a ja z Tygrysem pilem WóDe <glupek2>

Dzieki Czarek za nakretki <spoko> <jupi>

Pozdrawiam Kazik. Najpierw czytaj, a pozniej sie wypowidaj.
I tak na marginesie piszemy "z wczoraj", a nie "ze wczoraj", a takze "sobie", a nie "se".
Ja nie musze bo rozumiem co ktos do mnie pisze.

OK, w takim razie od organizacji spotow jestes teraz Ty. Powodzenia
Obrazek
Darnok - chlopak na opak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lut 2008, 15:38
Posty: 4703 (5/32)
Skąd: eldoRadom, Kopenhaga
Auto: 626GF 1.8 97'
ex 323F BA GT Z5 95'
ex Suzuki Swift 06'
6GH 2.0 Sport 11'

Postprzez tadziomaru1 » 10 kwi 2015, 21:48

Mieciu, teraz to se normalnie jaja robisz, to wiążące ma być to co napisałeś tydzień temu, jak wczoraj pisałeś, że dziś nie dasz rady??? Chyba raczej trzeba się zawsze trzymać ostatniej wiadomości, jako najbardziej aktualnej, czyż nie?
Chociaż w sumie dziś wóde piłeś, no to by tłumaczyło, że se jaja robisz... :D
Ty mnie za słówka nie łap, jak piszę "se", to chcę żeby było "se", a nie sobie, bo poprzez "se" osiągam zamierzony efekt. Natomiast co do "ze wczoraj", to nie mam wytłumaczenia. Pierwotnie miało być "ze wczorajszego dnia", ale odwróciłem się na chwilę do telewizora i tak wyszło, ale powinienem to sprawdzić przed wysłaniem. Przez grzeczność mogłeś tego nie zauważyć, ja tak robię.
Ostatnio edytowano 10 kwi 2015, 22:02 przez tadziomaru1, łącznie edytowano 2 razy
Zanim zaczniesz się kłócić, komuś dokuczać, wiedz, że nie warto. Przeczytaj:
"Przeminiesz.
Nie było Cię, na chwilę jesteś
I znowu Cię nie będzie.
Przeminiesz."
tadziomaru1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lis 2009, 11:17
Posty: 1831 (36/30)
Skąd: okolice Radomia
Auto: była 626 GF, będzie 6 GH zastępczaki:
Honda Accord 2,0
Honda Civic 1,4
HONDA CBR 1000RR FIREBLADE 171KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd