WARSZAWA – wtorek !!! spotkanie 26. 03 godz.20:00 HulaKula

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez Szalotka » 28 wrz 2012, 12:54

Nie dostałem odpowiedzi z żadnej stacji do której wystosowałem pisma. Chyba że wpadną bez zapowiedzi. Zresztą to nie jest najważniejsze. Najważniejsi to my sami :)

Co do eskorty Policji to jej nie będzie. Za długo pisać dlaczego. Natomiast odpowiednia jednostka będzie poinformowana że taka akcja odbędzie się na Cargo żeby nie było psikusa. Jak pisałem już wcześniej i w głównym temacie nie będzie tam żadnych wyścigów ani innych tego typu atrakcji.
Szalotka
 

Postprzez LookR » 28 wrz 2012, 13:14

gromaciek napisał(a):Nie dostałem odpowiedzi z żadnej stacji do której wystosowałem pisma. Chyba że wpadną bez zapowiedzi. Zresztą to nie jest najważniejsze. Najważniejsi to my sami :)

Co do eskorty Policji to jej nie będzie. Za długo pisać dlaczego. Natomiast odpowiednia jednostka będzie poinformowana że taka akcja odbędzie się na Cargo żeby nie było psikusa. Jak pisałem już wcześniej i w głównym temacie nie będzie tam żadnych wyścigów ani innych tego typu atrakcji.


ok, dzięki
Si Deus pro nobis, quis contra nos? (łac.)
Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2009, 23:41
Posty: 679 (15/10)
Skąd: Warszawa-Natolin/Lublin
Auto: M3

Postprzez cedros79 » 28 wrz 2012, 17:20

WodnikSzuwarek napisał(a):Trzeba w niedziele felgi wypucować :)


Felgi, lampki, chromy :) . Ja już zaczynam sprzątać i myć, woskować i ojej jeszcze :D
KGB. Still watching you. :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 mar 2012, 12:51
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GY 2.0 Diesel `04r

Postprzez arjot » 28 wrz 2012, 18:42

poczernić opony... :]
Na tą chwilę, jeśli Kasia jedzie, mamy trzy samochody z Ursynowa (rezem ze mną i Lukerem).
Mam dziwne wrażenie, że jest nas zdecydowanie więcej w tej pieknej sypialni, więc liczę, że ktoś się jeszcze odezwie? Szyman, Wy nie z Ursynowa?
Pomyślałem, że grupa ursynowska mogłaby się spotkać o 19.30 na placu manewrowym szkółek jazdy przy kortach tenisowych (skrzyżowanie Pileckiego i Indiry Gandhi). Potem Pileckiego mielibyśmy prostą drogę na Cargo.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2010, 16:33
Posty: 817 (3/14)
Skąd: Warszawa/Kabaty
Auto: Jest :MX-5 NBfl Memories III '05
Była: 3 BK Z6 sedan

Postprzez kacha » 28 wrz 2012, 19:19

arjot napisał(a):poczernić opony... :]
Na tą chwilę, jeśli Kasia jedzie, mamy trzy samochody z Ursynowa (rezem ze mną i Lukerem).
Mam dziwne wrażenie, że jest nas zdecydowanie więcej w tej pieknej sypialni, więc liczę, że ktoś się jeszcze odezwie? Szyman, Wy nie z Ursynowa?
Pomyślałem, że grupa ursynowska mogłaby się spotkać o 19.30 na placu manewrowym szkółek jazdy przy kortach tenisowych (skrzyżowanie Pileckiego i Indiry Gandhi). Potem Pileckiego mielibyśmy prostą drogę na Cargo.


Właśnie, ja dzisiaj pod Biedronką na ul.Przy Bażantarni widziałam srebrną ( ? ) szóstkę kombi na klubowych podkładkach. Pewnie ktoś się jeszcze na Ursynowie znajdzie :)
Popieram spotkanie pod kortami.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 kwi 2011, 15:36
Posty: 441 (4/9)
Skąd: WWA
Auto: Hyundai i30
MZ TS 250/1 30-letnia

Postprzez LookR » 28 wrz 2012, 20:15

kacha napisał(a):
arjot napisał(a):poczernić opony... :]
Na tą chwilę, jeśli Kasia jedzie, mamy trzy samochody z Ursynowa (rezem ze mną i Lukerem).
Mam dziwne wrażenie, że jest nas zdecydowanie więcej w tej pieknej sypialni, więc liczę, że ktoś się jeszcze odezwie? Szyman, Wy nie z Ursynowa?
Pomyślałem, że grupa ursynowska mogłaby się spotkać o 19.30 na placu manewrowym szkółek jazdy przy kortach tenisowych (skrzyżowanie Pileckiego i Indiry Gandhi). Potem Pileckiego mielibyśmy prostą drogę na Cargo.


Właśnie, ja dzisiaj pod Biedronką na ul.Przy Bażantarni widziałam srebrną ( ? ) szóstkę kombi na klubowych podkładkach. Pewnie ktoś się jeszcze na Ursynowie znajdzie :)
Popieram spotkanie pod kortami.


Już rozmawialiśmy o tej "6". NIestety "ktoś" ją kupił na podkładkach klubowych i nie wie o co "kaman". Jeździ nią Pani z małym dzieckiem ... oczywiście pozdrawiamy ich :D
Muszę "oblukać", gdzie są te korty tenisowe, ale wtorek g.19.30 pasuje
Si Deus pro nobis, quis contra nos? (łac.)
Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2009, 23:41
Posty: 679 (15/10)
Skąd: Warszawa-Natolin/Lublin
Auto: M3

Postprzez Szyman » 29 wrz 2012, 12:50

Będę oczywiście, nie mogę odpuścić takiego spotkania :) Polerowanie auta też musi być. Pomysł spotkania WueNowców przy kortach też mi się podoba ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2012, 08:14
Posty: 255
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GG 2004 2.0 benz

Postprzez Szalotka » 29 wrz 2012, 23:12

Jak ktoś będzie nadciągał od praskiej strony Warszawy lub z okolic od Wołomina / Kobyłki / Rembertowa / Sulejówka / Wesołej / Mińska Mazowieckiego etc. to po 19.00 spotykamy się przy stacji Orlen ul. Ostrobramska róg Grenadierów
Mapka
Na pewno będę tam ja, Jaksa, Mazd Max :)
Tak maksymalnie 19.30 chcemy startować.

ps.
WodnikSzuwarek pewnie Ty będziesz jechać bo często tamtędy gnasz jak na spoty lecisz :)
Szalotka
 

Postprzez gutek_wrb » 30 wrz 2012, 18:53

Ja też sie stawię ale szybciej <faja> zrobię myju na puławskiej aby trochę srebra było widać :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2010, 23:52
Posty: 1317 (39/22)
Skąd: WolnaRepublikaBieszczad
Auto: CeX-30 -AWD aktualnie

Postprzez Konrado2104 » 30 wrz 2012, 21:02

gutek_wrb napisał(a):zrobię myju na puławskiej aby trochę srebra było widać :D


<spoko> <spoko> <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 cze 2012, 21:50
Posty: 560 (4/2)
Skąd: Warszawa,Wilanów ; Przytyk k. Radomia.
Auto: Mazda 6 GH 2.5 Sport 170KM 09r.
VW Polo 1.9 TDI 105KM 2006r.
Było:
Mazda 323F BJ 2.0 Sportive 131KM 02r.
Mazda 323F BJ 1.8 114KM 99r.
Mazda 626 GF 1.8 90 KM 97r.

Postprzez Gib » 30 wrz 2012, 21:03

gromaciek napisał(a):Jak ktoś będzie nadciągał od praskiej strony Warszawy lub z okolic od Wołomina / Kobyłki / Rembertowa / Sulejówka / Wesołej / Mińska Mazowieckiego etc. to po 19.00 spotykamy się przy stacji Orlen ul. Ostrobramska róg Grenadierów
Mapka
Na pewno będę tam ja, Jaksa, Mazd Max :)
Tak maksymalnie 19.30 chcemy startować.

ps.
WodnikSzuwarek pewnie Ty będziesz jechać bo często tamtędy gnasz jak na spoty lecisz :)


Podbijesz do mnie na TGK czy mam się na tych grenadierów bujać autobusem?
Stała pod ścianą prężąc kakao
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2007, 18:09
Posty: 8939 (141/180)
Skąd: Warszawa
Auto: rower składak 1.8t

Postprzez Szalotka » 30 wrz 2012, 21:05

Jutro się zdzwaniamy w tej sprawie ;)
Szalotka
 

Postprzez Wodnik » 1 paź 2012, 08:31

Gib napisał(a):
Podbijesz do mnie na TGK czy mam się na tych grenadierów bujać autobusem?

Ja pewnie kilka minut przed 19:00 będę mógł z domu wyjechać więc chyba będziesz skazany na podróż czerwonym bolidem z silnikiem o wielkiej mocy i z szoferem w dodatku.

tak generalnie to mnie strasznie przyroda wy...kolegowała!!! jakieś plastikowe usrojstwo mi się do kata przylepiło, stopiło i teraz podśmierduje wesoło jak się wydech rozgrzeje. Może do jutra się całe stopi.

W każdym razie ja będę po 19:00 parę minut na tym łorlenie
[img]http://i59.tinypic.com/2h4m720.jpg[/img
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2011, 15:37
Posty: 989 (4/28)
Skąd: Okolice Warszawy

Postprzez Gib » 1 paź 2012, 09:19

W takim razie może koledzy z białołęki by podrzucili bo mam awersję do dyliżansów.
Ten spot WN to tak umownie nie?
Stała pod ścianą prężąc kakao
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2007, 18:09
Posty: 8939 (141/180)
Skąd: Warszawa
Auto: rower składak 1.8t

Postprzez AmRoZ » 1 paź 2012, 10:59

Ok czyli jutro widzimy się na cargo czy ktoś jedzie może z ursusa ? albo będzie pomykać przez ursus ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Szalotka » 1 paź 2012, 11:02

Wystrzel pw do Trolixa. Jeśli będzie jechał to pewnie właśnie z tamtych okolic :)
Szalotka
 

Postprzez arjot » 1 paź 2012, 11:42

Spot WN w celu formowania, tak jak północ na Orlenie...
edit
ze wstępnych deklaracji na forum można się spodziewać zwiększonej liczby mx5, częsciowo na cargo, częsciowo już pod stadionem <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2010, 16:33
Posty: 817 (3/14)
Skąd: Warszawa/Kabaty
Auto: Jest :MX-5 NBfl Memories III '05
Była: 3 BK Z6 sedan

Postprzez Szalotka » 1 paź 2012, 11:51

Widziałem :)
Dobrze się będzie działo coś czuję :)
Szalotka
 

Postprzez LookR » 1 paź 2012, 13:36

arjot napisał(a):Spot WN w celu formowania, tak jak północ na Orlenie...
edit
ze wstępnych deklaracji na forum można się spodziewać zwiększonej liczby mx5, częsciowo na cargo, częsciowo już pod stadionem <spoko>


Hmm...najbardziej wysuniętym na północ Orlenem ( w granicach Ursynowa), jest ten, obok wjazdu na Wyścigi Konne (Aleja Wyścigowa 2)
Si Deus pro nobis, quis contra nos? (łac.)
Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2009, 23:41
Posty: 679 (15/10)
Skąd: Warszawa-Natolin/Lublin
Auto: M3

Postprzez Szalotka » 1 paź 2012, 14:24

Luker81 napisał(a):Hmm...najbardziej wysuniętym na północ Orlenem

Z tą północą to arjotowi chodziło o tych co spotykają się na Pradze na stacji Orlen ;)

ps.
Z wieści od arjota, które już do mnie dotarły to jeszcze mam też potwierdzenie od Don Corleone że parę trochę Mx-5 się pojawi :)
Szalotka
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd