SKARŻYSKO KAMIENNA – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez Guinness » 4 paź 2012, 20:59

W niedzielę 7 pazdziernika około 14.00 w miejscowości Jastrząb przy zalewie organizowane jest spotkanie przez mazdowiczów z terenu radomskiego. W planach jak pogoda dopisze grill . Jeśli plany ulegną zmianie na bieżąco będę informował . Wszyscy mile widziani .
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 20:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez bilusko » 1 sty 2013, 18:04

Witam wszystkich w nowym 2013 roku ;) Nie było mnie pół roku w kraju dlatego nie udzielałem sie na forum ;) żyje tu ktoś jeszcze? może stykniemy sie kiedys gdzies na miescie?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lis 2009, 13:06
Posty: 105
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Auto: Mazda 323F BA 1.8

Postprzez Guinness » 1 sty 2013, 19:24

Witam . Jako że mało ogólnie się dzieje w świętokrzyskim to przyłączyłem się do mazowsza , do grupy radomskiej . Co jakiś czas coś się organizuje , niedługo też będzie spotkanie więc zapraszam .
Jak coś to można się jeszcze spotkac tu , na miejscu . Jak ktoś zainteresowany to czemu nie , ustali się termin jak komu pasuje i będzie OK.
Jestem za . <spoko>

Dopisano 14 sie 2013, 17:54:

W piątek 16 sierpnia o godzinie 18.00 grupa radomska organizuje spota w Zajezdzie " Złoty Karpik " .
Zajazd jest na wlocie do Radomia po prawej stronie przy głównej drodze 7 .
Nie krępowac się , wszyscy mile widziani . :D
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2011, 20:31
Posty: 662 (0/4)
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Była Mazda MPV
Jest Opel Astra H

Postprzez elfik » 11 maja 2014, 10:04

Hej, nie szukałem czy dobry dział, ale po grupie patrząc zapytam. Kto w piątek wyjeżdżał z Radomia pod wieczór, taka srebrna trójka na tablicach TSK, ramka forumowa pod rejestracją z tyłu. Prawy za słabo szedł żeby się zrównać. Pozdrawiam
trzeci raz docinam tą samą deskę i nadal jest za krótka...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2014, 15:05
Posty: 46
Auto: mazda 626 GE, 2,5 V6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd