Kuźwa, ja to mam szczęście do tego 4 miejsca W oesie szanse niewielkie patrząc na podium Ale w dragu gdyby mi 2B wszedł to była szansa na srebro
Re: Wyniki Zawodów
Napisane: 3 paź 2014, 12:36
przez piwo
siwy bardzo fajne czasy kreciles w treningu, porownywalne do Speeda a lepsze np niz rx-8.jak na mx6 z fsem pod maska to wydaje mi sie ze to bardzo dobre czasy.
Napisane: 3 paź 2014, 12:40
przez Siw-y
Potem wsiadł Speed, pojawił się stres przed potrąceniem pachołka a na łukach za duża prędkość i łapanie pobocza.
Re: Wyniki Zawodów
Napisane: 3 paź 2014, 12:41
przez Wojtek
zawsze moze to byc motywacja do walki na nastepnym zlocie
Napisane: 3 paź 2014, 12:49
przez piwo
Siw-y nastepnym razem przyjedz z psycholoszka co by stres stlumila
Re: Wyniki Zawodów
Napisane: 3 paź 2014, 13:02
przez Speed
Wykręcił 3 najszybszy czas w mazdach
Re: Wyniki Zawodów
Napisane: 3 paź 2014, 13:28
przez onyx
Siwemu należą się brawa
Napisane: 3 paź 2014, 21:09
przez child
Buhaha, na ćwiartkę mam w treningach najlepszy czas 16,072 – jakbym miał taki czas, to bym wygrał swoją klasę Serio z tym wynikiem jest coś nie tak.
Ale i tak się cieszę, że miałem lepszy czas (nie licząc tego wyżej) niż Jarek.ZE . Czyli prostą mam opanowaną, gorzej z zakrętami
Napisane: 4 paź 2014, 08:19
przez gadula
child napisał(a):Buhaha, na ćwiartkę mam w treningach najlepszy czas 16,072 – jakbym miał taki czas, to bym wygrał swoją klasę Serio z tym wynikiem jest coś nie tak.
Już wcześniej zauważyłem że coś z tym czasem jest nie tak Błąd prawdopodobnie wynika z wpisania złego numeru startowego w tym przejeździe. Mój błąd.
Re: Wyniki Zawodów
Napisane: 4 paź 2014, 09:00
przez WORCIK
Koledzy a jakie auto wygrało konkurs na najładniejszą MAZDE ?