Nowa Mazda CX-5 z fabryczną instalacją LPG Prins?

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem bezpośrednim paliwa.

Postprzez marat18pias » 12 mar 2017, 09:14

Witam,

zastanawiam się nad kupnem nowej Mazdy CX-5 z salonu z zamontowanym od nowości gazem Prins. Czy ktoś może się wypowiedzieć, jakie jest spalanie i czy z instalacja są jakieś problemy?
marat18pias
 

Postprzez Dzidziuś » 24 maja 2022, 12:26

Witam, ja kupiłem Mazde CX5 w 2018r z przebiegiem 40 000km w której była zamontowana instalacja Prinsa. Byłem zachwycony instalacją Prinsa jej bezawaryjnym działaniem do przebiegu 100 tyskm. Po tym przebiegu wymieniłem cylindryczne śruby które posiadają sitka, ponieważ mogły być zapchane i instalacja często w trakcie jazdy się samoczynnie przełączała na benzynę- koszt ok 400zł. Po przebiegu 120tyśkm wymieniłem przekaźnik pompy gazowej ponieważ się przegrzewał-koszt ok 100zł. Ale teraz mam nie lada problem, ponieważ prawdopodobnie jeden z wtryskiwaczy jest nie szczelny i jest problem z zapaleniem Mazdy na gazie chodź na benzynie pali bez problemu.
Jak uda mi się usunąć tą usterkę to napiszę coś więcej.
A może mi ktoś już miał ten problem i go rozwiązał, więc POMÓŻCIE!!!
Początkujący
 
Od: 30 kwi 2022, 10:17
Posty: 3
Skąd: Kraków
Auto: MAZDA CX5
GH 2.0 B 165KM
2015r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy LPG

cron