Mazda 3 BL 2.0 DISI 150KM rok 2011. Kod silnika LF6P

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem bezpośrednim paliwa.

Postprzez szoch6 » 23 lut 2021, 14:29

Witam

Chciałem zweryfikować jak wygląda możliwość zamontowania instalacji LPG do tego silnika LF6P. W jednym warsztacie polecili mi Stag 400dpi. Niby oficjalnie na liscie nie tego kodu silnika ale podobno kontaktowali sie z producentem i można. W innym który zakłada Staga, że do tego silnika nie ma możliwości założenia instalacji tego producenta. W kolejnym że ogólnie nie ma a oni chyba wszystkimi się zajmują. Ostatni, który podpiął się pod obd aby sprawdzić sterownik zaproponował KME Sky Direct.

Jest ktoś w stanie mi coś podpowiedzieć w tym temacie?
Początkujący
 
Od: 18 lut 2021, 10:15
Posty: 6

Postprzez gt10r5 » 24 lut 2021, 17:03

W jednym warsztacie polecili mi Stag 400dpi. Niby oficjalnie na liscie nie tego kodu silnika ale podobno kontaktowali sie z producentem i można.

A potem jak będzie palić pół na pół benzyna gaz to powiedzą, że lepiej nie będzie.

Ostatni, który podpiął się pod obd aby sprawdzić sterownik zaproponował KME Sky Direct.


KME i Alex to jedyne na dzisiejszy dzień instalacje polskie godne polecenia do Twojego silnika.
Modernizacje, strojenia lpg – 793140999
Moderator
 
Od: 5 lip 2015, 12:28
Posty: 308 (9/3)
Skąd: Zgierz
Auto: Mazda3 1.6cd 05'

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy LPG