Strona 1 z 1
Światła postojowe [US] – Padł moduł dziennych

Napisane:
25 sty 2010, 22:51
przez zyziek
Witam, mam samochod z USA. Tam mi zamontowali modul do swiatel dziennych. Polega to na tym, iz jak silnik odpala sie to zaplaja sie ksenony i sa traktowane jak swiatla do jazdy dziennej.
Moj problem polega na tym, iz po rozladowaniu akumulatora nie mam juz swiatel postojowych. Czy ktos moze ma taki modul i moze powiedziec, ze padl, czy trzeba cos na nowo programowac

?
dzieki za podpowiedz

Napisane:
27 sty 2010, 21:43
przez Pawko_6
Masz dostęp do tego modułu, jest na nim symbol, np:C830-V7-460-A?

Napisane:
28 sty 2010, 00:19
przez zyziek
tak, dokładnie ten. Nie chcę otwierać by zajrzeć do środka, poniewaź wieczko jest sklejone.

Napisane:
28 sty 2010, 12:02
przez Pawko_6
Jest to opcjonalnie montowany analogowy moduł świateł dziennych. Uruchamia światła mijania i postojowe bez oświetlenia tablicy, pod warunkiem, że go prawidłowo zamontowali. Jeżeli tak miałeś, to sprawdź połączenie przewodów modułu, żółty i żółty/czerwony. Bezpiecznik modułu nie ma wpływu na postojowe, sprawdź bezpiecznik pod maską, jeżeli dobry, to pewnie moduł padł. Jeżeli w opisie widzisz rozbieżności, to napisz.

Napisane:
28 sty 2010, 12:09
przez zyziek
dzięki. Podłączenie jest ok, ponieważ wszystko działało. Sprawdzę bezpieczniki.
Re: Światła postojowe

Napisane:
8 lut 2010, 21:51
przez Pawko_6
zyziek, znalazłeś przyczynę awarii?
Mam pytanie, w którym miejscu jest u Ciebie zamontowany moduł?
Re: Światła postojowe

Napisane:
8 lut 2010, 22:10
przez zyziek
mnie padl modul. mimo podania napiecia nie dziala. Zamontowany byl do blotnika od strony silnika, niedaleko puszki z bezpiecznikami.
Jak mam wymieniac ten modul na kolejny to lepiej za 170 zlotych wziac polski chocby dlatego ze nawet przelacznik zamontuja wewnatrz, albo zamontowac diody pod lampami
przeciwmgielnymi.