Czujnik regulacji poziomu świateł
Witam, mam problem z przednim czujnikiem regulacji świateł, a mianowicie brakuje łącznika między czujnikiem, a wahaczem ( w papierach od byłego właściciela widnieje wymiana w serwisie, a faktycznie zrobili to na opaski zaciskowe
). Chciałbym dorobić ten łącznik
( w serwisie zaśpiewali za cały czujnik z osprzętem ok 1800 netto... masakra ) i mam pytanko. Czy długość tego łącznika z przodu jest taka sama jak z tyłu ? Jeśli nie to czy ktoś zna wymiar bądź byłby w stanie zmierzyć u siebie ?
). Chciałbym dorobić ten łącznik( w serwisie zaśpiewali za cały czujnik z osprzętem ok 1800 netto... masakra ) i mam pytanko. Czy długość tego łącznika z przodu jest taka sama jak z tyłu ? Jeśli nie to czy ktoś zna wymiar bądź byłby w stanie zmierzyć u siebie ?