Mazda CX 5 – problemy z TRYBEM Sport skrzyni automatycznej

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez lodzik66 » 13 sty 2019, 19:41

Witam serdecznie
Jestem od 3 miesięcy uzytkownikiem pojazdu Mazda CX5 2,5 l wersja SKYACTIV rok produkcji 2016 .
Pojazd w roku 2017 przywieziony z USA . Mam pewien problem z ze skrzynią automat / Co do jej pracy nie mam żadnych zarzutów ale jest jedno ale . Nie moge w żaden sposób włączyć trybu skrzyni Sport/ Przy probie przełączenia w Tryb sport skrzyni na desce rozdzielczej miga napis SPORT kilka razy i gaśnie / Próbowałem już wyłączenie wszystkich aktywnych dodatków wspomagania jazdy ale też niechce się właczyć tryb SPORT. Na pulpicie ekranie LCD w trybie diagnostycznym nie pokazuje się żaden komunikat o błędach. Przy podłaczeniu testera na złącze OBDE też nie ma żadnych błędów . Hm co może być powodem .Jestem z Wrocławia może ktos poleci mi dobry zakład naprawczy >>
Z góry dziekuje za wszelką pomoc
Początkujący
 
Od: 13 sty 2019, 19:33
Posty: 1
Auto: Mazda CX5 2,5l benzyna
skrzynia automat
rok 2016

Postprzez Pabloss » 16 sty 2019, 12:57

a nie próbujesz włączyć trybu sport wraz z tempomatem ? ja jak jadę na tempomacie to tak się zachowuje tryb sport. Włączam i nic tylko miga kilka razy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2014, 17:00
Posty: 428 (2/5)
Skąd: Jaworzno
Auto: Mazda CX-5 2.0 AT

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9