Strona 1 z 1

Android auto, kamera cofania

PostNapisane: 9 sie 2021, 13:16
przez kaniutek
Całkiem niedawno stałem się posiadaczem mazdy CX5 2015 Skyenegry, mam do Was 2 pytania:
1. wgranie android auto (mam wersję z 59.00.502), więc z tego co doczytałem to muszę, muszę wpiąc się z tyłu radio połączeniem szeregowym. Ogólnie opis jest dość przejrzysty więc rozumiem co mam zrobić. Pytanie do tych, którzy zrobili to już, czy pojawiły się u was jakieś problemy na które powinien się przygotować w trakcie aktualizacji albo po wgraniu? Czy oryginalny moduł usb, rzeczywiście nie daje sobie rady z ładowaniem telefonu podczas jazdy, w trakcie korzystania z AA?

2. znalazłem też opis podłączenia kamery cofania do fabrycznego systemu, czy ktoś wykonywał taką operację? Najbardziej interesu mnie czy oraz z kamery załączy się automatycznie przy cofaniu czy trzeba go za każdym razem ręcznie uruchomić?

Re: Android auto, kamera cofania

PostNapisane: 10 sie 2021, 17:05
przez andrep
Ja w zasadzie nie miałem problemów z AA z A.i.O a używałem prawie od początku .Jeśli chodzi o ładowanie to nigdy nie narzekałem , na dłuższej trasie zawsze tel. był doładowany na 100% – oczywiście przed wyjazdem też starałem się w domu doładować. Natomiast co do kamery to jest temat który powinien Ci pomóc – powinno być podobnie w Twoim modelu :)
https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtop ... &start=760

Re: Android auto, kamera cofania

PostNapisane: 13 sie 2021, 14:44
przez kaniutek
Dzięki, w weekend postaram się najpierw ogarnąć AA, to sprawdzę czy są wyprowadzone kable do kamery czy trzeba ciągnąc z radia do klapy bagażnika