System RVM – monitorowanie martwego pola

(2012 – 2017) Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Humerus » 3 wrz 2012, 22:19

otoz jest to akcja serwisowa:) dzis dostalem wezwanie poczta. dotyczy rvm. mazda informuje ze zostanie przeprogramowany modol sterujacy rvm nowym oprogramowaniem. naprawa zajmie ok 1godz. inf zostala wtslana 22.08 ale list odebralem dopiero dzis- juz po zrobionym przegladzie:) pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 sty 2007, 22:49
Posty: 66
Auto: Mazda 6 kombi 2.0 diesel 136km => CX 5 SkyPassion 2.0 MT 160km => CX9 3.7 V6 277 :)

Postprzez tubis85 » 12 gru 2012, 14:53

piotrriv napisał(a):U mnie również działa. Jest nieźle dopracowany. Bardziej bym się czepił RVM, który nie zawsze dobrze widzi pojazd w martwym polu.
Nie dostałeś zaproszenia od salonu do naprawy RVM ja dostałem system jest wadliwy nie wiem czy we wszystkich autach ale ja pismo dostałem.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 sty 2012, 19:14
Posty: 33 (1/1)
Skąd: Lubelskie
Auto: Mazda Cx5 4x4 Pb

Postprzez piotrriv » 12 gru 2012, 17:36

Ano nie dostałem. Gdzieś w marcu pierwszy przegląd więc poczekam.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 lut 2012, 20:52
Posty: 200 (3/3)
Auto: Była 323F, CX-5 I gen 2.0 MT.
Jest 2.5 II gen.

Postprzez tubis85 » 13 gru 2012, 10:38

Ja pewnie w styczniu podjadę bo zbliżam się do 20tys km a pismo dostałem chyba we wrześniu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 sty 2012, 19:14
Posty: 33 (1/1)
Skąd: Lubelskie
Auto: Mazda Cx5 4x4 Pb

Postprzez tomewa » 8 sie 2013, 16:18

tomewa napisał(a):Nagle padło mi chyba RVM (system ostrzegania martwego pola), kontrolka świeci cały czas na pomarańczowo (po odpaleniu silnika tylko przez kilka sek. na zielono). Umówiłem się już do serwisu, ale dopiero końcem tygodnia. Miał ktoś tak?


heh, mieli usunąć usterkę praktycznie na miejscu bo w 1,5-2h ale okazało się, że usterka ich przerosła. Jakaś grubsza sprawa, nie da się czegoś wykasować, nie da się naprawić, dopiero muszą wysylać logi do warszawy i czekać na odpowiedź <glupek2> więc samochód uziemiony na minimum tydzień.

Ponoć jeszcze takiej usterki nie odnotowano nigdzie :|

ps. Nie brałem samochodu zastępczego bo akurat wylatuje na urlop na tydzień, ale czy należy mi się zastępczy samochód w ramach gwarancji za free?
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2010, 19:55
Posty: 42
Skąd: Kraków/Katowice
Auto: Mazda CX-5, 2.0 MT 4x4 2013 SkyPassion Red Soul

Mazda 3 BK, 1.6 CiTD, Sedan, 2004r

Postprzez cheatah » 8 sie 2013, 22:02

tomewa napisał(a):ps. Nie brałem samochodu zastępczego bo akurat wylatuje na urlop na tydzień, ale czy należy mi się zastępczy samochód w ramach gwarancji za free?


nie nalezy Ci sie samochod zastepczy w ramach gwarancji. Nalezy Ci sie samochod w ramach assistance, max 3dni, w przypadku gdy nie mozna naprawic samochodu na miejscu lub po przewiezieniu do serwisu nie uda sie usunac usterki w przeciagu okreslonego czasu (nie pamietam dokladnie liczby godzin) a samochod jest przywieziony do serwisu na lawecie. Liczbe godzin i warunki mozesz znalezc w warunkach pomocy assistance, ktore powinienes dostac razem z samochodem.

Ja dostalem Toyote verso, po tym jak wlaczyl mi sie check engine. Telefon do Mazda assistance, po 30 min przyjechala laweta, zawiezlismy auto do ASO. Poniewaz bylo po 21 musialo zostac na noc. Telefon jeszcze raz do Mazda assistance, prosba o samochod i po godzinie mialem samochod podstawiony pod dom. Alternatywnie mazda asssistance rowniez zwraca koszt taxi.
Forumowicz
 
Od: 8 lut 2012, 20:35
Posty: 87
Skąd: Warszawa/Lbn/Trojmiasto
Auto: Obecnie Mazda CX-5
Bylo Mitsubishi EVO IX 400KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9