Android Auto

Postprzez doutdes » 13 sty 2023, 19:43

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem CX-5 od kilku mc. I od początku AA mi działał. Ostatnio miałem aktualizację systemu na telefonie i miałem problem z włączeniem AA. Aby pójść "krótką" drogą, odinstalowałem AA, zainstalowałem, podłączyłem do auta. Pojawiła się informacja o aktualizacji, pobrałem. No i teraz zaczynają się schody. Tel informuje, że mam dokończyć ustawień AA na ekranie auta. I to robię, ale nie mogę dokończyć. Pojawia się okienko "AA potrzebuje dostępu do powiadomień z telefonu" "Otwórz ustawienia". Nie mogę otworzyć pojawia się okno "Funkcja niedostępna podczas jazdy". Oczywiście próbowałem już każdej opcji, auto stoi, auto nie ma odpalonego silnika etc. W telefonie AA ma wszystkie uprawnienia włączone.

Z góry dz za wszystkie wskazówki.

AA zaktualizowano do wersji 8.5.624594

Tel do S21+
Załączniki
20230109_202402.jpg
Początkujący
 
Od: 13 sty 2023, 19:31
Posty: 1
Auto: CX5 2.5

Postprzez ArturMi » 4 gru 2023, 13:57

Cześć. Rozwiązałeś ten problem? Przesiadłem się z apple carplay na android auto i mam ten sam komunikat. Z góry dziękuję za info.
Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 30 wrz 2021, 19:49
Posty: 3

Postprzez coshi » 5 gru 2023, 20:19

Ja bym spróbował w ustawieniach telefonu. W menu (u mnie przynajmniej) jest opcja Powiadomienia. Tam znajdujemy Android Auto (wybrać z rozwijanej listy wszystkie aplikacje) i włączyć jeżeli jest wyłączona. W przypadku problemów z łącznością w trakcie podłączania telefonu w wyskakującej opcji konfiguracji USB trzeba zaznaczyć w telefonie PTP.
Początkujący
 
Od: 24 paź 2022, 09:55
Posty: 7 (1/1)
Auto: MAZDA CX-5 2.0 165 KM 2022 automat Hikari pakiet Black

Postprzez ArturMi » 6 gru 2023, 17:05

No właśnie w telefonie w aplikacji AA wszystkie powiadomienia mam włączone. Problem jest w tym że na ekranie samochodu gdy wybieram otwórz ustawienia pojawia się ten komunikat który jest opisany wyżej.
Początkujący
 
Od: 30 wrz 2021, 19:49
Posty: 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9