Sprzedam listwy progowe AERO do Mazdy 6 GY oraz felgi 16"

Ogłoszenia sprzedaży i zamiany części samochodowych.

Postprzez Sebaa75 » 19 mar 2020, 22:16

Hello,

wygrzebałem z tzw "przydasiek":

listwy (nakładki) na progi z pakietu "Aero" do Mazdy 6 GY (nie wiem czy pasują do innych wersji nadwozia M6 pierwszej generacji). Stan listew jest taki sobie, ogólnie są całe, ale dość mocno poobijane, jakby ktoś w terenie po kamieniach jeździł. Mocowania w większości całe i niepopękane, w dwóch miejscach zauważyłem małe pęknięcia wymagające ewentualnego podklejenia. Stan widać na zdjęciach:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dla zainteresowanych mogę zrobić dodatkowe zdjęcia, gdyby były potrzebne... Cena, sam nie wiem... Powiedzmy, że wywoławcza 400 PLN + ewentualna przesyłka. Możliwa negocjacja w ramach zdrowego rozsądku i dobrego smaku. Chcę sprzedać, a nie sprzedawać.

Dodatkowo mam felgi pięcioramienne w rozmiarze 16", rozstaw śrub do Mazdy 5 x 114,3, szerokość felgi 7J, ET45, produkcja włoska. Na felgach założone opony zimowe, ale to raczej tylko do zajeżdżenia albo palenia gumy. Bieżnik w miarę OK, ale mają chyba 12 lat. Lakier miejscami się łuszczy co widać na zdjęciach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cena powiedzmy 400 PLN, odbiór w tym przypadku najchętniej osobisty, ale jakaś kombinacja z wysyłką również możliwa do uzgodnienia. Negocjacje jak wyżej.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu :) <faja>

Pozdrawiam
Forumowicz

Od: 27 paź 2012, 19:23
Auto: Mazda 6 GH 2.0 PB '08 Kombi
Mazda 6 GY 2.0 D '04
Yamaha TDM 900 '07