Pomoc przy wyborze klocków i tarcz mazda 3 HB 2.0

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez Denaturat » 2 wrz 2020, 16:50

Witam!
Posiadam mazdę 3 hatchback 2.0 120km z 2016 r.
Przymierzam się do wymiany klocków i tarcz z przodu, oraz płynu hamulcowego .
W związku z tym iż przy mojej poprzedniej wizycie u mechanika moje zaufanie do fachowców zostało mocno nadwyrężone proszę o pomoc was ;)
Planuję samemu kupić części i tutaj jest problem, przeglądałem forum wielokrotnie, i nie znalazłem informacji które klocki i tarcze najlepiej kupić z tych dostępnych na rynku;/
Więc jakby ktoś chciał mi pomóc i podesłał propozycję byłbym bardzo wdzięczny ;)
Budżet: chcę coś pewnego z czym nie będzie problemów, ale nie że od razu ceramika czy jakaś półka ultra premium ;)
Najlepiej jakby wasze propozycje opierały się na sklepach internetowych gdzie na pewno będą dostępne typu intercars czy inne.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc ;)
Początkujący
 
Od: 14 lut 2017, 18:04
Posty: 12
Auto: Mazda

Postprzez child » 2 wrz 2020, 17:19

Przecież tutaj masz cały wątek: https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtop ... 7&t=176583

Nie będziesz miał jasnej odpowiedzi, bo różni ludzie różne zestawy preferują, ale parę podpowiedzi znajdziesz. Ja osobiście preferuję hamulce z Mazdy 6, a reszta jest mniej istotna :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 gru 2013, 19:27
Posty: 1820 (56/126)
Skąd: Brzezina
Auto: ND '18
b: NB '00
b: BM '13
b: EC '97
b: BK '07

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323