Przekładka fotela pasażera USA > EU

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Foreman » 19 lut 2019, 20:10

Witam

Jak w temacie. Poszukuję fotela lub jego spodu. Chodzi o to że zakupiłem komplet wnętrza skórzanego z wersji europejskiej . Niestety fotel pasażera niestety trochę się różni . Chodzi o elektrykę a w szczególności mate zajętości. W wersji USA było to jakoś inaczej zorganizowane . Wersja europejska przyszła z obciętymi przewodami i taśmą od maty nie mam tego jak teraz podłączyć. Może ktoś wie jak zaadaptować fotel europejski do amerykańskiego samochodu?
Ostatnio edytowano 21 lut 2019, 08:24 przez darrecki, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Niezrozumiały temat
Początkujący
 
Od: 14 gru 2017, 22:11
Posty: 1
Auto: mazda 3 '17

Postprzez darrecki » 20 lut 2019, 13:37

Matko jedyna... temat wygląda jak jakieś hashtagi, bo ciężko zrozumieć o co chodzi. Na szczęście sama treść pozwala rozszyfrować o co w tym wszystkim chodzi.
Poza tym to pytanie powinno się znaleźć w poddziale "Nadwozie", lub też w wątku dotyczącym Mazd z USA.
Najprostsze rozwiązanie? Przełożyć tapicerkę siedziska, wprawnemu tapicerowi zajmie to może kilkanaście minut... Sam fotel i tak jest sterowany ręcznie, więc po co odwalać manianę i sztukować kable?
Poza tym co za debil sprzedaje fotele z poucinanymi kablami? W tych dziuplach to już totalnie na sztukę idą...
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 14 cze 2006, 00:01
Posty: 3017 (40/152)
Skąd: UK - Worcs, PL - Rzeszow
Auto: 1. Mazda 3 BM Skyactiv-D
2. Mazda 2 DJ Skyactiv-G

Postprzez dedmike » 23 kwi 2019, 16:36

Dla potomnych info – nie da się zaimportować maty zajętości fotela w wersji EU do rozwiązania USA jakim jest waga pasażera, są to dwa różne systemy, przerabiałem to w Mazdzie 6 GJ, skończyło się na tym iż musiałem przełożyć siedzisko z amerykańca, jeśli ktoś potrzebuje to zrobię fotki centralki.
Forumowicz
 
Od: 8 mar 2019, 09:50
Posty: 40 (0/1)
Auto: Mazda 3 2.0 2016r
Mazda 6 2.5 2016r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323