Nie działa tylna lampa LED – bardzo dziwne

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez popi2009 » 27 sie 2018, 11:22

Mazda 3 BM

Nie działa tylna lampa LED lewa w klapie – światło przeciwmgielne działa

Wypiąłem wytczkę i co się okazuje że pin od rozowego kabla jest cały w niebieskiem nalocie, to samo od strony lampy – zalałem sprayem do czyszczenia styków i NIC

Ktoś ma jakiś pomysł na to?
popi2009
 

Postprzez lantern » 27 sie 2018, 20:09

Cześć,
ja dziś odkryłem również problem z tylnymi światłami. Otóż nie działają światła LED mijania i stopu po prawej stronie, te w karoserii nie na klapie bagażnika. Miał ktoś może taki problem? Stanu wiązek i połączeń (oraz bezpieczników) jeszcze nie sprawdzałem, co ciekawe działa migacz który jest zwykłą żarówką i jest otoczony tymi ledowymi. Czy to możliwe, że oba ledy padły? Dokładnie 4 dni temu byłem w ASO Mazdy i oglądali dokładnie samochód pod kątem likwidacji szkody z OC sprawcy (uderzenie z w tylny zderzak czyli bardzo blisko lampy), czy to możliwe, że nie zauważyli nie działających świateł? Nie wiem od kiedy nie działają, może od dwóch tygodni, może od dziś. Kolega za mną dziś jechał i mi powiedział.

Swoją drogą to Mazda nie sygnalizuje awarii świateł? W instrukcji nic na ten temat nie znalazłem.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 14 kwi 2014, 00:10
Posty: 25
Auto: Mazda 3 BM Sedan Jet Black

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323