Akcesoria – Owiewki do M3 BM

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez artur1313 » 23 cze 2015, 20:33

W przybliżeniu owiewki 500zł, przesyłka 140 zł, cło 130 zł. Czyli całość w okolicach 800 zł. Wszystko zależy od kursu dolara. Oczywiście zakupu dokonałem na ebay-u. Jest sporo autoryzowanych sklepów/sprzedawców z akcesoriami Mazdy i różne ceny. Plusem zakupu poprzez ebay jest to, że raz dokonujesz wpłaty, która pokrywa zamówiony artykuł, przesyłkę i cło (składowe automatycznie wędrują na rożne konta). Czas realizacji od momentu zapłaty do odebrania przesyłki to około 14 dni.
Jeżeli ktoś chce zapłacić mniej, sporo mniej , sprzedawcy z Hong Kongu, czy Chin oferują podobne z darmową przesyłką, tylko nie wiem jak z jakością.
Poprzez ebay w US zakupiłem już kilka oryginalnych akcesoriów od rożnych sprzedawców i zawsze byłem zadowolony z obsługi. Miedzy innymi nabyłem komplet gumowych dywaników z matą bagażnika. Jak ktoś chce, chętnie odsprzedam oryginalną wersję europejską (gumowe dywaniki i mata bagażnika w świetnym stanie – w ogłoszeniach).
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 mar 2014, 21:58
Posty: 165 (1/7)
Auto: Mazda 3 HB 165KM, SkyPassion, JetBlack

Postprzez Edi1111 » 15 lip 2015, 20:45

Założyłem owiewki HEKO do M3 wczoraj. Uzywam ich już w trzecim aucie – umożliwiają uchylenie szyb i skutecznie schładzają wnętrze na postoju (w słońcu). Wygląd nie jest zły. W szybach drzwi [jakich?] trzeba kleić, w przednich wystarczy "na wcisk".
Minusy:
– szumią (znacznie) powyżej 100km/godz
– ograniczają widoczność w prześwicie pomiędzy lusterkiem a przednią krawędzią szyby.

Do końca lata ich jednak nie zdemontuję – auto parkuje na słońcu pod domem i firmą, temperatura wewnątrz jest zdcydowanie niższa po uchyleniu szyb.
Początkujący
 
Od: 25 paź 2014, 08:18
Posty: 10 (0/1)
Auto: Mazda 5 TOP 2.0d 143km
2007
obecnie trójka 120kM soul red

Postprzez yahoo9 » 9 mar 2019, 10:20

Rowniez zamontowalem owiewki Heko, szczerze mowiac nie polecam. Poza ladnym wygladem trudno je dopasowac aby szyba sie zamknela, trzeba troche je ponadginac, no i halas powyzej 100 km/h strasznie nieznosny. Ograniczaja rowniez widocznosc jak wspomnial poprzednik.
Początkujący
 
Od: 28 gru 2018, 13:35
Posty: 23
Auto: Mazda 3 bm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 6 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323