Witam,
mam problem z moją Mazdą BM. Zapala się kontrolka braku paliwa, komputer okazuje zasięg 50 km. Podczas tankowania okazuje się, że w baku było jeszcze ok. 15 l paliwa. Czy można to jakoś skalibrować?
Wskazania rezerwy paliwa. Czy są poprawne?
Strona 1 z 1
slawczyk 67 napisał(a):Czy można to jakoś skalibrować?
Temat był już tutaj rozstrząsany na wszystkie sposoby. Jedynym sposobem kalibracji jest... przyzwyczajenie się do tego, że rezerwa pali się gdy masz ~50km zasięgu, a przy zerowym zasięgu masz jeszcze ~5 litrów paliwa. It's not a bug, it's a feature:)
creet napisał(a):Jedynym sposobem kalibracji jest... przyzwyczajenie się do tego, że rezerwa pali się gdy masz ~50km zasięgu
Nikt jeszcze nie podłączył się dobrym sprzętem... czyli IDS'em...
Już w mojej byłej M5 była możliwość "regulacji" zasobami rezerwy paliwa
Arkana , Captur , Mii
byly: 323, Tribute, M6, M2, M5, Toledo, Mii, Rapid...
byly: 323, Tribute, M6, M2, M5, Toledo, Mii, Rapid...
Witam. Pasek paliwa u mnie od początku ma zasięg około 37 litrów, przy baku 51. Czyli rezerwa pali się mimo iz w baku jest jeszcze prawie 15 litrów, a komputer pokazuje, że zostało 0km do przejechanie? Też tak macie? Aso coś na to radzi?
Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość