Czy wszystkie 3 MPS maja fabryczny alarm?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Feat » 18 lip 2010, 14:01

Witam kolegow,

wlasnie jestem w trakcie ubezpieczania nowo nabytej 3 MPS z 2008 r., szukam wlasnie informacji odnosnie fabrycznego wyposazenia, jednakze w zwiazku z wejsciem nowego MPS'a, ciezko sie dokopac do starych katalogow. Czy ktos ma moze informacje, czy MPS'y poprzedniej generacji byly wyposazone w fabryczny alarm? Na jednej ze stron ubezpieczycieli (bodajze PZU), fabryczny alarm widnieje w spisie wyposazenia stadnardowego dla pojazdu z tego rocznika, niestety nie mam na chwile obecna jak tego sprawdzic (pojazd jeszcze nieodebrany), kluczyk od mojego MPS'a napewno nie ma przycisku panic, co moglo by wskazywac na brak alarmu, aczkolwiek nie wiem czy fabryczne alarmy w MPS'ach mialy taka funkcje. Jezeli ktos moglby pomoc w temacie, bede wdzieczny :)
Ostatnio edytowano 18 lip 2010, 15:11 przez Feat, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2008, 16:07
Posty: 104
Skąd: Wrocław / Wałbrzych
Auto: 3 MPS

Postprzez BUrdoror » 18 lip 2010, 15:08

Dobre pytanie. Podczas ubezpieczania podalem, ze posiada. Jednak nigdy tego nie sprawdzilem. Tez podlacze sie do tego pytania :)
Obrazek
Forge BPV Gen2, K&N Typhoon, Bilstein B6, TRZ Dog Bone RMM, Denso ITV22, Hypertech tune
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lut 2010, 15:01
Posty: 519
Skąd: Praga
Auto: M3 MPS BK 2007

Postprzez Feat » 18 lip 2010, 15:13

A czy masz na kluczyku czerwony przycisk z wykrzyknikiem? Albo czy zamykajac sie w srodku auta jestes w stanie odpalic silnik badz otworzyc auto od srodka za pomoca klamki bez uruchomienia syreny :) ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2008, 16:07
Posty: 104
Skąd: Wrocław / Wałbrzych
Auto: 3 MPS

Postprzez BUrdoror » 18 lip 2010, 18:55

A czy masz na kluczyku czerwony przycisk z wykrzyknikiem?

Ja nie mam kluczyka :) Mam tyko pilota i jesli pilot nie jest w srodku samochodu – nie ma mozliowsci odpalenia samochodu. (Nawet kluczykiem "awaryjnym") Pilot ma tylko dwie funkcje: otworz i zamknij.

Albo czy zamykajac sie w srodku auta jestes w stanie odpalic silnik(...)

J.w. Nie jestem w stanie odpalic, gdy pilot nie znajduje sie w samochodzie.

(...)badz otworzyc auto od srodka za pomoca klamki bez uruchomienia syreny :) ?

Muisialbym zone poprosic, zeby mnie zamknela w w srodku <rotfl>
Obrazek
Forge BPV Gen2, K&N Typhoon, Bilstein B6, TRZ Dog Bone RMM, Denso ITV22, Hypertech tune
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lut 2010, 15:01
Posty: 519
Skąd: Praga
Auto: M3 MPS BK 2007

Postprzez kauzyperda » 18 lip 2010, 22:43

Feat napisał(a):Czy ktos ma moze informacje, czy MPS'y poprzedniej generacji byly wyposazone w fabryczny alarm?


IMO nie – moj MPS byl kupiony w pazdzierniku '08, alarm zostal dolozony w salonie (wiec wnioskuje z tego, za fabrycznie alarmu nie bylo... ;) )
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2008, 23:10
Posty: 41
Auto: 3 MPS '08

Postprzez DISItune » 19 lip 2010, 13:39

kauzyperda napisał(a):
Feat napisał(a):Czy ktos ma moze informacje, czy MPS'y poprzedniej generacji byly wyposazone w fabryczny alarm?


IMO nie – moj MPS byl kupiony w pazdzierniku '08, alarm zostal dolozony w salonie (wiec wnioskuje z tego, za fabrycznie alarmu nie bylo... ;) )


mój w grudniu 2007 i sytuacja analogiczna – alarm dokładany dodatkowo
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 9 lis 2007, 16:07
Posty: 1496 (21/14)
Skąd: Warszawa
Auto: 5.7 V8 i R1250R

Był 3 BK MPS 360KM powered by DISI-tune

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy MPS / Mazdaspeed