Wrażenia po zlocie

27-28 kwietnia 2013 r.

Postprzez Sabat » 30 kwi 2013, 17:44

Właśnie dotarłem do domu po zlocie :]
Dziękuję wszystkim za spotkanie, organizatorom za organizację.

Szynie za ustawianie ;)
Mi się podobało, szkoda że pogoda była średnia ale dało się przeżyć ;).
Lotnisko duże, maty poślizgowe fajne.
Co do szkolenia oraz PZ .imho było sympatyczne, pewnie dla większości startujących w PZ to pikuś, ale dla zielonych to była fajna rzecz, Instruktorzy sensownie rozmawiali, jak to któryś powiedział sprawdźcie tutaj , żebyście na drodze nie byli zaskoczeni.

Po pierwszym przejeździe jednak zrezygnowałem, bo mi się wysprzęglik zablokował i już nie chciałem później ryzykować powrotu z niepewnym sprzęgłem.

Ośrodek, no cóż typowo letniskowy, Loockas wspominał że zimno, ale właściciel nie widział problemu żeby w razie co dać grzejniczek, ale wytrzymaliśmy.
Chyba generalnie najlepiej wyszliśmy bo mieliśmy domek 3osobowy, zamówiony poza całością.
"afera" z domkami to brak listy, ale człowiek zbiera doświadczenia przez całe życie :)
Kolacja ok, ale dość grilla na dłuższy czas ;)
Śniadanie smaczne, najważniejsze że świeże.
Dzięki za zabawę z karaoke, uczestnicy dali czadu :)

Jak to mówią wszystkich nie zadowolisz. Dla tych co szukają smrodu spalin i zapachu palonej gumy pewnie było za mało, dla tych co przyjechali się spotkać i pogadać ,a przy okazji pojeździć powinni być zadowoleni.
Łyżka dziegciu .
Nr oraz identyfikator bez nicka, naklejkę sobie naklejka zlotowa trafi do garażu
Do zobaczenia w Czaplinku :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2006, 14:11
Posty: 1329 (20/14)
Skąd: Szczecin
Auto: Mazda6 GG 2.0 MZR-CD 2004

Postprzez krzychsolt » 30 kwi 2013, 17:57

Właśnie zapomniałem nadmienić iż wielka szkoda, że nie było normalnych naklejek zlotowych jak do tej pory, wielka szkoda bo to już była tradycja. Mam tylko nadzieję, że takiej wtopy nei będzie już w Czaplinku.
I jeszcze jedno na podziękowania zasługują również PHM i sewa za ogarnięcie koszulek, bo to tez wkońcu tradycja zlotów MS.

Ps. może mnie za to nie zabiją :P
Forumowicz
 
Od: 2 mar 2010, 01:57
Posty: 806 (1/5)
Skąd: Izbica Kujawska
Auto: MX-6 GE

Postprzez loockas » 30 kwi 2013, 18:57

Sabat napisał(a):to brak listy,


Ja jeszcze raz napisze, że lista była :P Ok, może numerki sie finalnie nie zgadzały, ale to nie tłumaczy dlaczego część z nas zapomniała z kim jest w pokoju :P Następnym razem będziemy drukowac listę obecności i wsadzać do identyfikatorów zlotowych :P <lol>

Następnym razem będzie lepiej, już wiem co to znaczy poskromić grupę prawie 90 głodnych, spragnionych (alkoholu) ludzi :P
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2007, 00:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez miro62 » 30 kwi 2013, 19:09

Witam serdecznie ;)
Pragnę podziękować za zlot, który ja osobiście zaliczam do udanych. wszystkie plusy i minusy zostały już opisane więc nie będę się powtarzał. Podziękowania dla organizatorów oraz Wszystkich uczestników, dzięki którym minusy stały się mało istotne ;) Chciałbym również podziękować Tym, których "zmusiłem" do słuchania mojego gadulstwa <uklon> Do zobaczenia następnym razem <oczko>
miro62
 

Postprzez Tony Jaret » 30 kwi 2013, 21:34

Dziękujemy za bardzo udany zlot. Nie zostaliśmy niestety na noc z powodu dwuosobowego łóżka, które okazało się być... półtoraosobowym (a byliśmy z córeczką, która miała z nami spać, ale na tym łóżku to ja z dziewczyną ledwo byśmy się zmieścili...). Poza tym zlot nam się bardzo podobał. Sprawna organizacja, duża frekwencja, dobra karkówka ;) . Podobał mi się sposób przeprowadzenia szkolenia. Konkretnie i na temat. Natomiast jeśli chodzi o próbę sprawnościową, to z jednej strony miała plusy, bo dawała szansę wszystkim – była krótka i jechana maksymalnie na drugim biegu. Z drugiej strony była (moim zdaniem) mało urozmaicona. Ja bym na przykład dał w samym środku tej płyty poślizgowej beczkę na 360 stopni :) – to by była frajda. Dwa przejazdy to też troszkę mało, ale – tak jak gdzieś już tu pisał ravo – trzeba się liczyć z pojemnością takiej trasy w określonym czasie. Zwłaszcza, że wiele osób pozapisywało się i na oes i na ćwiartkę.
Ale to szczegóły. Ogólnie zlot bardzo udany. :)

Pozdrawiam.
Przedstawiciel Pomorza Zach.
 
Od: 20 lip 2009, 20:32
Posty: 180 (20/14)
Skąd: Szczecin
Auto: Mazda 6 MPS GG
Mazda 626 2.0DITD GF
BMW 728i E38
Renault Megane II RS
Fiat Stilo Abarth
BMW 330i E46
BMW 316i E36 Coupe
BMW E36 Coupe
Honda CR-V RE5
Było:
Peugeot 306 1.8 Ph III
Mazda 6 2.0 MZR-CD GG

Postprzez Arrival » 1 maja 2013, 01:05

Wrażenia nie do opisania. To mój pierwszy zaliczony zlot ogólnopolski... <jupi> Na pewno pojawię się na następnych... Ludzie wspaniali, pełna kultura i otwartość na nowych ludzi. Czułam się jak w domu <serduszka> Podziękowania za pozwolenie zabrania psa ;P
Obrazek ObrazekObrazek
Nie ważne gdzie jesteś, ważne kim jesteś. Nie ważne gdzie jesteś, ważne czym tam dojedziesz..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2009, 18:11
Posty: 255 (20/9)
Skąd: łódź
Auto: Nie ważne gdzie jesteś, ważne czym tam dojedziesz :D Mazda Mx6 2,5v6 93' reaktywacja.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd