Dodatkowe akcesoria – czy można później dokupić i zamontować?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez sunnyluk » 17 mar 2009, 09:20

Witam,
Planuję zakup Mazdy 2 w wersji Exclusive. W katalogu zauważyłem, że jest kilka ciekawych akcesoriów dodatkowych np. czujniki parkowania, alufelgi, przednie owiewki. Czy jest możliwość dokupienia tych akcesoriów i domontowanie ich w ASO do wcześniej kupionej Mazdy 2?
sunnyluk
 

Postprzez pyzio » 30 mar 2009, 20:56

sunnyluk napisał(a):Witam,
Planuję zakup Mazdy 2 w wersji Exclusive. W katalogu zauważyłem, że jest kilka ciekawych akcesoriów dodatkowych np. czujniki parkowania, alufelgi, przednie owiewki. Czy jest możliwość dokupienia tych akcesoriów i domontowanie ich w ASO do wcześniej kupionej Mazdy 2?


Witam.

Z tego co ja wiem, to u nas nie mieli oferty akcesoriów jeszcze niedawno kiedy pytałem.
Ale znalazłem kiedyś taką stronkę kiedyś http://mazda-2.sgpetch.co.uk/pages/accessories/categories/model=63 oni tam oferują akcesoria do madzi, więc pewnie się da załozyć.
Początkujący
 
Od: 26 sty 2009, 21:44
Posty: 5
Skąd: Siewierz
Auto: Mazda2 DE 1.3 MZR 75KM

Postprzez Flawia » 7 maja 2009, 20:08

ja też interesuje sie akcesoriami do nowej mazdy 2. I można je kupić w ASO (zamówić), cena zmienna, trzeba zobaczyć np po ile są w Niemczech i indywidualnie spytać o koszt zamontowania upatrzonego bajeru. Ja np dzis przy okazji przeglądu zapytałam o alarm i o gumowe ochraniacze na karoserię. Alarm polecali innej firmy niż mazda, ale jak zamontują to moja mazda nie straci gwarancji. A te gumy na boki i rogi auta są przylepiane i nie pozostaną po nich dziury w blachach :–) Nie są drogie. Nie bardzo rozumiem w katalogu, jak wyglądają te przednie owiewki? Czujniki parkowania też chcę, dobrze że juz są bo rok temu jeszcze nie mieli dla dwójki.
Chciałabym też wreszcie zacząć słuchać muzyki z usb z pen-drivea. W Katalogu jest jakiś i-pod, czy może wyjście na i-pod. Czy ipod umożliwi przyłączenie pen-drivea z muzyką do auta???
No i niektórzy rok temu tu wierzyli, że jak od razu zamówią np sportowy zderzak to im taki w Japonii jeszcze zrobią. To nieprawda. Zderzak przyjechalby sobie w bagażniku naszej nowej mazdy, z przodu miałaby i tak zderzak taki jak wszystkie i ASO dopiero malowałoby dodatkowy zderzak na nasz kolor i montowało. Więc nie ma co żałować ze sie od razu nie zamowiło, z tym poczekajmy aż sie ten gratisowy zderzak pogniecie...
pozdrawiam
Forumowicz
 
Od: 8 sty 2008, 15:56
Posty: 30
Skąd: Szczecin
Auto: Fod Ka/Mazda 2

Postprzez pawcie » 11 maja 2009, 10:43

listwy ochronne gumowe do mazda 2 – Nie są drogie- ?, w serwisie we wrocławiu chcieli skasować ok 600 za przednie i boczne, cena trochę zaporowa ciekawy jestem w jakich cenach można dostać u innych
pawcie
 

Postprzez artisan » 22 maja 2009, 15:17

widocznie to kwestia majętności potencjalnego nabywcy <lol>

ja od czasu gdy mi powiedzieli że bagażnik bazowy do Mazdy 2 (takie 2 poprzeczne belki dla nie zorientowanych) kosztuje 1600 zł, omijam ASO a tym bardziej ich akcesoria szerokim łukiem,

"dziękuję postoję" hahaha
pozdrówka z Madziolką w tle
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2004, 10:38
Posty: 293
Skąd: Białystok
Auto: Została juz tylko Mazda2 1.4

Postprzez marcinx260494 » 13 gru 2012, 00:00

jak z tym pendrivem jest w końcu??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 lis 2011, 22:14
Posty: 109 (0/1)
Skąd: Mława
Auto: Mazda 2 DE 1349ccm 86KM '08

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 2 / 121